به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

تحلیلگر Fundstrat می گوید که تجزیه بیت کوین به صورت “چند هفته یا چند ماه” به عقب نشینی باشد

تحلیلگر Fundstrat می گوید که تجزیه بیت کوین به صورت “چند هفته یا چند ماه” به عقب نشینی باشد

بر اساس گزارش تحلیلگران Global Advisors Global، بلومبرگ امروز، ۱۵ نوامبر گزارش می دهد که “هفته ها، اگر نه ماه” برای تعمیر “آسیب فنی” ناشی از فروپاشی اخیر بیت کوین (BTC) باشد.

راب Sluymer Fundstrat در روز گذشته به نقل از بلومبرگ اعلام کرد که سقوط Bitcoin روز گذشته بازارهای رمزنگاری را به یک منطقه عمیقا فروش داده است، در حالی که “شاخص های فنی بلند مدت بسیار مطلوب نیستند”.

Sluymer نتیجه گرفت که بیت کوین قادر به حمایت از یک “چند ماهه تجمع” خواهد بود، اما تنها پس از “مهم” آسیب انجام شده در این هفته غلبه کرده است:

تجزیه و تحلیل این هفته باعث آسیب فنی شدیدی شد که به احتمال زیاد هفته ها و یا ماهها طول خواهد کشید تا ساخت یک ساختار با قیمت مناسب با قیمت مناسب برای حمایت از یک تظاهرات چند ماهه ».

دیروز، بیتکوین بزرگترین رمزنگاری اوراق بهادار، زیر قیمت ۵۶۰۰ دلار قیمت گذاری برای اولین بار از اکتبر ۲۰۱۷، از بین بردن پشتیبانی از حمایت های اخیر در حدود ۶۰۰۰ دلار و ضربه زدن به پرونده های نوسان چند ماهه، فرو می ریزد.

تحلیلگر Fundstrat می گوید که تجزیه بیت کوین به صورت “چند هفته یا چند ماه” به عقب نشینی باشد

یک معامله گر در eWarrant Japan Securities K.K. در توکیو، Soichiro Tsutsumi امروز به بلومبرگ به بلومبرگ گفت که از دست دادن حمایت ۶،۰۰۰ دلار به نظر می رسد “نشانه خطرناک” برای بازیکنان صنعت، به ویژه کسانی که با “مدل های کسب و کار متکی به یک استخر مشتری”.

سفارش‌ OCO چیست ؟ تنظیم دو سفارش به طور همزمان
همچنین بخوانید:

همچنین گزارش شده است که کاهش اخیر بازار رمز گشایی در سهام شرکتهای وابسته به رمزنگاری، از جمله SBI Holdings ژاپن و Monex Group، کاهش یافته است. بلومبرگ گزارش داد که هر دو گروه Monex، صاحب مبادلات معامله گر Coincheck و SBI Holdings رکود بیش از ۲ درصد کاهش قیمت را در دو هفته گذشته در توکیو تجربه کردند.

تأثیر کاهش بیت کوین در سهام آسیا کریپتوس. منبع: بلومبرگ

به گفته یکی از خبرنگاران Carl Quintanilla روزنامه نگار CNBC، تحلیلگران Fundstrat پس از آن اظهار داشتند که روند بازار در پایان سال، “تاکید، اما شکسته نشده است.” با توجه به Quintanilla، Fundstrat ادعا کرد که آنها انتظار دارند که “بخش ها سخت ترین نتیجه را به YE برساند”، که منجر به رشد سهام خواهد شد.

تام لی، رئیس پژوهشی Fundstrat در اوایل تابستان، پیش بینی خود را مبنی بر این که Bitcoin تا پایان سال جاری بین ۲۲،۰۰۰ تا ۲۵،۰۰۰ دلار به فروش خواهد رسید، تأیید کرد. اخیرا، لی ابراز محبت با ثبات اخیر Bitcoin، ادعا کرد که او انتظار داشت که نوسانات آن بسیار بالاتر باشد.

در اوایل ماه نوامبر، مدیر عامل شرکت Galaxy Digital مایکل Novogratz ادعا کرد که بیتکوین باید “۶٫۸۰۰ دلار” را به منظور دستیابی به ۸،۸۰۰-۹،۰۰۰ دلار در پایان سال به دست آورد. او همچنین پیش بینی کرد که بزرگترین سکه در سال ۲۰۱۹ می تواند ۲۰،۰۰۰ دلار و یا بیشتر باشد.