به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

درخواست برای 400 میلیون دلار IPO چینی Crypto Miner Canaan

درخواست برای 400 میلیون دلار IPO چینی Crypto Miner Canaan

رویترز 15 نوامبر گزارش داد که پیشنهاد ارائه شده در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ (HKEX) تعیین شده است.

کانن در سال 2013 در چین تاسیس شده است که مدارهای مجتمع مخصوص (MSI) برای معدن دیجیتال را تولید می کند. کانن دومین دستگاه سخت افزاری کریپتو کارنسی در جهان است که درآمد 1.3 میلیارد یوان (187 میلیون دلار) را در سال 2017 جمع آوری می کند. سود شرکت در همان سال 361 میلیون یوان (52 میلیون دلار) بود که از سال 2015 میلادی 230 برابر افزایش می یابد اخبار کسب و کار کوارتز.

کنعان برنامه های IPO خود را در ماه مه اعلام کرد و ادعا کرد که ارائه بزرگترین پیشنهاد بیت کوین (BTC) را در زمانی که در ماه جولای در HKEX آغاز خواهد شد، ایجاد کند. کانن می گوید که این رقم “می تواند” به میزان 1 میلیارد دلار محاسبه شود، در حالی که هدف خاص جمع آوری کمک های مالی نیست. با این حال، این شرکت متعاقبا هدف خود را به 400 میلیون دلار کاهش داد.

امروز، رویترز گزارش داد که کنعان درخواست خود برای IPO را که حداقل 400 میلیون دلار کاهش یافته است، به دلیل سوالات در مورد مدل کسب و کار شرکت و چشم انداز های HKEX و تنظیم کننده ها، اعلام کرده است.

منابع نزدیک به این معامله به گزارش رویترز به خبرگزاری رویترز اظهار داشتند که IPO در این سال از زمان حضور در جلسه هیئت مدیره توسط HKEX به روز نمی شود. کانن احتمالا می تواند این IPO را با اطلاعات مالی به روز شده بازپرداخت کند.

درخواست برای 400 میلیون دلار IPO چینی Crypto Miner Canaan

این خبر به شرح اختراع منتشر شده توسط رگولاتور اوراق بهادار هنگ کنگ، کمیسیون اوراق بهادار و اوراق بهادار قلمرو مستقل چینی (SFC) است که دستورالعمل های جدیدی را برای سرمایه گذاری در مورد رمزنگاری ارز، از جمله مبادلات، تنظیم می کند. در این بیانیه آمده است:

“به منظور حفاظت بهتر از سرمایه گذاران، SFC معتقد است که تمام مدیران نمونه کارهای مجاز، که قصد سرمایه گذاری در دارایی های مجازی دارند، باید اساسا همان الزامات قانونی را رعایت کنند، حتی اگر پرتفوی ها (یا بخش هایی از اوراق بهادار) تحت مدیریت آنها، صرفا یا بخشی از سرمایه گذاری مجازی دارایی ها، صرف نظر از اینکه آیا این دارایی های مجازی به “اوراق بهادار” یا “قراردادهای آتی” معادل است. ”

در ماه اکتوبر، Cointelegraph گزارش داد که تولید کنندگان سخت افزاری عمده مواد معدنی، از جمله کنعان، می تواند توسط تحریم های اخیرا اعمال شده علیه ایالات متحده در مورد کالاهای چینی تحت تاثیر قرار گیرد. تحلیلگران زنگ خطر را مطرح کردند، زیرا این فناوری توسط دفتر نماینده تجارت ایالات متحده (USTR) طبقه بندی شده بود تا تحت یک رژیم تعرفه ای سخت گیر قرار گیرد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.