به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

ریپل همچنان به افزایش ادامه می دهد، در حالی که اکثر کریپتو کارنسی های اصلی، موج خفیف قرمز را مشاهده می کنند

ریپل همچنان به افزایش ادامه می دهد، در حالی که اکثر کریپتو کارنسی های اصلی، موج خفیف قرمز را مشاهده می کنند

شنبه، ۱۷ نوامبر: بازارهای رمزنگاری کاهش دیگری را تجربه کرده اند، که در طی ۲۴ ساعت گذشته، با کاهش ۲۰ درصدی از سکه های بازار، ۴ برابر شده است.

بر خلاف داده های Coin360، Ripple (XRP) که همچنان به عنوان سکه دوم به دلیل سقوط بازار قدرتمند است، همچنان شاهد افزایش کافی از زمان مطبوعات است.

پس از مشاهده دیروز، یک رکود کوچک، بزرگترین بیت کوین کریپتو کارنسی (BTC) در ۲۴ ساعت گذشته بسیار پایین است. با توجه به زمان مطبوعات، بیت کوین در روز کمتر از ۱ درصد و در بازار ۵،۵۶۰ دلار فروخته می شود. کریپتو کارنسی اصلی در طی روز با کاهش قیمت به ۵٫ ۴۹۰ دلار، در حالی که روزانه آن به $ ۵٫

به گفته تحلیلگر بلومبرگ، Bloomberg Intelligence، “درام” بازار نقد بازار ارز “فقط با شروع” است، با تحلیلگران پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین می تواند به حداقل ۱٫۵۰۰ دلار برسد. چنین کاهشی به معنای افت ۷۰ درصدی از سطح فعلی بازار است، در حالی که بیت کوین در طول سال بیش از ۶۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

ریپل که اتریوم (ETH) را از نظر سهم بازار در روز پنج شنبه، ۱۵ نوامبر، برآورد کرد، همچنان به عنوان آلت کوین بالا، با کلاهبرداری ۱۹٫۹ میلیارد دلار، همچنان در معرض خطر بازار اتریوم به حدود ۱۸ میلیارد دلار از مطبوعات زمان.

ریپل همچنین از لحاظ عملکرد روزانه رهبر است و قیمت آن تقریبا ۶ درصد است که در زمان مطبوعات حدود ۰٫۴۹ دلار به فروش می رسد. با این حال، این سکه هنوز هم به قیمت پایین ۰٫۵۲ دلار پیش از آنکه قیمت بازار در روز ۱۴ نوامبر کاهش پیدا کند، بسیار پایین است.

تحلیلگر Fundstrat می گوید که تجزیه بیت کوین به صورت "چند هفته یا چند ماه" به عقب نشینی باشد
همچنین بخوانید:

ریپل همچنان به افزایش ادامه می دهد، در حالی که اکثر کریپتو کارنسی های اصلی، موج خفیف قرمز را مشاهده می کنند

اتریوم در طول روز بیش از قیمت ۱۷۰ دلار حرکت کرده است، فقط در عرض ۲۴ ساعت گذشته و در مدت زمان مطبوعات ۱۷۳ دلار معامله شده است.

کل سرمایه گذاری در کل بورس اوراق بهادار تقریبا در حال افزایش است و از ریزش روز چهارشنبه و در حدود ۱۸۳ میلیارد دلار افزایش یافته است. حجم معاملات روزانه همچنان کاهش یافته است، در حال حاضر به مبلغ ۱۳٫۵ میلیارد دلار پس از رسیدن به ۲۵ میلیارد دلار در روز ۱۵ نوامبر افزایش یافته است.

به تازگی، شرکت CoinShares CSO Meltem Demirors ادعا کرد که یکی از دلایلی که بازار در حال ظهور این هفته است، این بود که موسسات پیش بینی می کنند که بیت کوین فیچ (BCH) اخیرا از چنگال سخت استفاده می کنند. سایر کارشناسان صنعت موافق بودند که چنگال باعث عدم اطمینان در بازارهای می شود.

بیت کوین پول نقد سخت چنگال در تاریخ ۱۵ نوامبر، روز بعد از بازار های رمزنگاری رنج می برد کاهش قابل توجهی. به روز رسانی شبکه BCH منجر به تعلیق چندگانه معاملات بیت کوین کش و اخراج در مبادلات جهانی شده است.

ارتقاء پروتکل طرفداران بیتکوین کش را به دو گروه تقسیم کرده است که در مورد چگونگی به روز شدن شبکه باید بیت کوین ABC و بیت کوین SV را تقسیم کنند. طبق آمار سایت BCH، آمار و ارقام Coin.Dance، ABC بیت کوین در حال حاضر کمی از SV در شرایط سخت و اثبات کار با زمان مطبوعات کمی پیشی گرفته است.

بانک مرکزی پرو می گوید کریپتوکورها با توجه به نوسانات شدید خطرناک هستند
همچنین بخوانید:

طبق گزارش CoinMarketCap، بیتکوین نقدی برخی از بزرگترین تلفات را در ۲۰ سکه برتر در زمان مطبوعات، به میزان ۴٫۲۹ درصد و در حدود ۳۸۵ دلار در زمان مطبوعات، مشاهده می کند.

دیروز، ۱۶ نوامبر تحلیلگر وال استریت و تام لی، تیل لای، قیمت پایه بیت کوین سال گذشته خود را تقریبا به نصف کاهش داد و از ۲۵،۰۰۰ تا ۱۵،۰۰۰ دلار کاهش یافت.