به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

متخصصان BitMEX: هر دو کمپ های BCH در ‘Hash War’ معدن را در معرض مهمات قرار می دهند

متخصصان BitMEX: هر دو کمپ های BCH در ‘Hash War’ معدن را در معرض مهمات قرار می دهند

براساس یک ارجاع از یک تحقیق از پلت فرم مشتقات رمزنگاری مبتنی بر هنگکنگ BitMEX امروز، پس از بمب دیسک بیت کوین هش (BCH) دیروز، هر دو اردوگاه های مخالف در به اصطلاح جنگ “هش” ، 16 نوامبر.

در تاریخ 5 نوامبر، BitMEX Research اعلام کرد که این ابزار راه اندازی یک ابزار نظارت بر شبکه برای هر دو بیتکوین (BTC) و بیت کوین کش (BCH) است، مخصوصا در آماده سازی برای چنگال سخت افزاری BCH به طور گسترده ای پیش بینی شده 15 نوامبر.

همانگونه که قبلا گزارش شده است، اختلاف نظر در مورد ارتقاء شبکه پیشنهادی، جامعه BTH را به جناح های مخالف تقسیم کرده است و منجر به “جنگ آشفته” شدید بین معدنچیان شده است.

دو کمپانی که به شدت مخالف هستند بیت کوین ABC است – توسط “بیت کوین Jesus” Roger Ver – و بیت کوین SV (“Visions Satoshi”)، که به رهبری بنیانگذار بتوکین (BTC) خود ساتوشی ناکاموتو (Craig Wright) رهبری می شود، مورد حمایت قرار می گیرد. سومین کمپانی بیطرف بیت کوین Unlimited توسط برنامه نویس اندرو کلیفورد رهبری می شود و به عنوان یک راه حل سازش بین ABC و SV قرار دارد.

محققان BitMEX به نقل از ابزار نظارت بر قلاب خود، محققان BitMex را تایید کرده اند که “اگر چه تقسیم ABC SV سرگرم کننده است، ما تخمین می زنیم که معدنچیان SV 280،000 دلار در هر روز معدن زنجیره SV را می سوزانند.”

متخصصان BitMEX: هر دو کمپ های BCH در ‘Hash War’ معدن را در معرض مهمات قرار می دهند

BitMEX Research می گوید این فرضیه ها بر اساس معدنچیان SV با استفاده از دستگاه های Antminer S9 Bitmain’s، توانایی آنها در فروش سکه های SV در قیمت بازار فعلی (100 دلار در زمان صدای جیر جیر) و هزینه مصرف انرژی 5 سنت در هر کیلووات ساعت است.

نه تنها معدنچیان SV از دست دادن سرمایه عمده برای برنده شدن در جنگ، بلکه در واقع، بر اساس یک توالی قدیمی که امروز از تحقیقات BitMEX انجام می شود، معدنچیان BCH ABC تخمین زده اند که تلفات حتی بزرگتر از اردوگاه SV است.

قیمت

برآورد هزینه های استخراج معادن BitMEX در BCH “جنگ هش”، به ترتیب 16 نوامبر.

با توجه به داده های Coin.Dance، در زمان مطبوعات Bitcoin ABC در حال حاضر 28 بلوک است.

به طور قابل توجهی، بزرگترین پلتفرم معاملاتی رمزنگاری جهانی Binance، Coinbase مبادلات عمده ی U.S.، Bitcoin.com و Bitmain غول پیکر همه را پشتیبانی اردوگاه Bitcoin ABC را تأیید کرده است.

در اوایل ماه جاری، گزارشات از چین نشان داد که Bitmain در تلاش است تا حدود 90،000 دستگاه Antminer S9 خود را به منطقه غربی چینی سین کیانگ پیش از پیش بینی جنگ “هش” اعزام کند.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.