به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

چین قصد یک شهر هوشمند بر پایه بلاک چین را دارد

چین قصد یک شهر هوشمند بر پایه بلاک چین را دارد

گروه بیمه پینگ چین، یکی از بزرگترین شرکت های بیمه در جهان، و دولت شهری Sanya، یک توافقنامه همکاری استراتژیک برای ساخت “شهر هوشمند” را امضا کردند. روزنامه نگاری روز 14 نوامبر گزارش داد که این پروژه جدید با تکنولوژی بلوچین، هوش مصنوعی (AI)، داده های بزرگ و محاسبات ابری پشتیبانی خواهد شد.

پینگ گروه یک توافقنامه استراتژیک با دولت شهری شهرداری سانیا را به منظور همکاری جامع در زمینه سرمایه گذاری های مالی و ساخت “شهر هوشمند” به عنوان بخشی از یک توسعه مهم استراتژیک شهری در چین امضا کرد. این مقاله بیان می دارد که یکی از بخش های اصلی اکوسیستم شهر هوشمند، “biometrics بلاک چین، […] و سایر تکنولوژی ها” خواهد بود.

یکی دیگر از خبرگزاری های دولتی، Xinhua News، گزارش داد که گروه Ping An Group در سانیا 30 میلیارد یوان (بیش از 4 میلیارد دلار) برای توسعه ساخت و ساز شهر هوشمند، محصولات و خدمات مالی و استفاده از صندوق بیمه سرمایه گذاری خواهد کرد.

در همین تابستان، Cointelegraph روز 22 اوت گزارش داد که شرکت پینگ ان گروپ بیمه، یک مقاله سفید بر روی شهرهای هوشمند را منتشر کرده است، حمایت از فناوری بلوچین، AI، داده های بزرگ و محاسبات ابری.

چین قصد یک شهر هوشمند بر پایه بلاک چین را دارد

این سقوط، یک بخش از JD.com غول تجارت الکترونیک چینی، JD Finance، موسسه تحقیقاتی شهر هوشمند را هدف قرار داد تا با توسعه AI، داده های بزرگ و تکنولوژی های بلاک چین، توسعه شهر “هوشمند” را تسهیل کند. Cointelegraph نوشت: 29 سپتامبر.

Cointelegraph روز 13 نوامبر گزارش داد که در این هفته، شهر چینی Loudi در استان هونان یک پلت فرم بلوچین برای ذخیره داده های املاک و مستغلات، اجازه می دهد شهروندان برای جلوگیری از فرآیندهای بوروکراتیک هنگام ارسال مدارک به اداره های زمین، مالیات و املاک محلی.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.