به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

کلاهبرداری بیت کوین به خطر افتادن گوگل و حساب های هدف از برنامه شخص ثالث

کلاهبرداری بیت کوین به خطر افتادن گوگل و حساب های هدف از برنامه شخص ثالث

وب سایت بعدی (TNW) روز جمعه 16 نوامبر، با اشاره به مقامات رسانهای رسانه های اجتماعی، اخیرا از کلاهبرداری Bitcoin در توییتر که چندین شرکت بزرگ حسابرسی را به خطر انداخت، از یک برنامه شخص ثالث به خطر افتاده است.

سخنگوی توییتر، سخنگوی TNW، تأیید کرد که این حمله از یک ارائه دهنده نرم افزاری خارجی خارج شده است و نه از سیستم خود توییتر. با این حال، مقامات از نامگذاری برنامه خودداری کرد.

به گزارش خبرگزاري رويترز، سخنگوي وزارت دفاع آمريكا توضيح داد كه مهاجمان يك راهكار بازاريابي شخص ثالث را راه اندازي كردند تا بيتوكين (BTC) را از چندين حساب تأييد شده از جمله G Suite و بزرگترين فروشگاه خرده فروشي U.S.

اطلاعات به طور ضمنی توسط Target تایید شد. نمایندگان آن به TNW گفتند که هکرها از یک برنامه بازاریابی شخص ثالث استفاده کرده اند که مجاز به ارسال محتوا از طرف Target است.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده است، روز چهارشنبه، 14 نوامبر، هکرها حسابهای G Suite و Target را به ترتیب (به ترتیب 800،000 و 1.92 میلیون طرفدار) به دست آوردند و پیوندهای خبری رمزنگاری خرابکارانه را ارسال کردند. پیام در حساب G Suite نیز دروغ می گوید که کاربران می توانند با Gryptocurrencies پرداخت G Suite انجام دهند.

علاوه بر این، در اوایل ماه نوامبر چندین حساب توییتر تایید شده، از جمله شرکتهای تولید فیلم پاته U.K. و سیاستمدار آمریکایی فرانک پالونه جونیور، به عنوان الون ماسک محسوب می شدند. هنگامی که هکرها کنترل حسابها را به دست آوردند، آنها تصویر پروفایل و نام را تغییر دادند تا به عنوان Elon Musk مطرح شوند و بیت کوین های نا امید کننده را ارائه دهند.

Scammers Bitcoin قبلا چندین بار به عنوان Elon Musk شناخته شده است، و باعث شده است که موسس تسلا برای کمک به جکسون پالمر، خالق Dogecoin (DOGE)، که ادعا کرده است که یک اسکن ضد کلاه اختراع کرده است، کمک کند.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.