به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

50٪ تخفیف بیت کوین به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت در نظرسنجی توییتر رون پل قدیمی آمریکا

50٪ تخفیف بیت کوین به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت در نظرسنجی توییتر رون پل قدیمی آمریکا

رون پال، کنگره سابق آمریکا، از کاربران توییتر 15 نوامبر خواسته است که چگونه آنها 10،000 دلار را ترجیح می دهند، اگر آنها مجبور بودند برای یک دهه آن را در این فرم حفظ کنند، با اکثریت برداشتن بیت کوین (BTC).

از پاسخ دهندگان، 50 درصد پاسخ دادند که ترجیح می دهند 10،000 دلار در بیت کوین دریافت کنند، دومین انتخابی بود که طلا (37 درصد)، سومین اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده (11 درصد) و آخرین دلار آمریکا بود تنها 2 درصد است.

قیمت بیت کوین به تازگی برای مدت زمان طولانی پایدار بوده است، در حالی که بیش از 10 درصد در روز 24 ساعت قبل از آغاز بررسی، از دست داده است. یک تحلیلگر در Fundstrat، یک شرکت مشاوره، پیش بینی کرده است که بیتکوین “چند هفته یا حتی چند ماه” را برای بهبودی می گیرد و تحلیل گران در Bloomberg Intelligence می گویند که قیمت سکه می تواند تا 1500 دلار باشد.

50٪ تخفیف بیت کوین به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت در نظرسنجی توییتر رون پل قدیمی آمریکا

نماینده پیشین تگزاس قبلا در 5 دسامبر 2017 یک نظرسنجی مشابه با نتایج مشابهی انجام داده است: دلارهای ایالات متحده همانند شده است و بیت کوین فقط 4 درصد بیشتر از نظرسنجی اخیر را دریافت کرده است.

قیمت Bitcoin در زمان بررسی 2017 دسامبر حدود 11،500 دلار بود و تقریبا تمام مدت زمان آن 20،000 دلار در تاریخ 17 دسمبر 2017 بود.

Ran NeuNer، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری رمز گشایی و مشاوره کسب و کار Onchain Capital، یک نظرسنجی مشابه، اما بیشتر cryptocurrency محور را در توییتر انجام شده است. در نسخه ی خود از نظرسنجی، پاسخ های احتمالی به همین سؤال ها عبارت بودند از: بیت کوین، ریپل (XRP)، بیت کوین کش Satoshi’s Vision و American Airlines Miles.

هنوز مدت زمان مطبوعات در نظرسنجی NeuNer هنوز باقی مانده است و اکثر پاسخ دهندگان (52 درصد) پاسخ داده اند که ترجیح می دهند XRP را نگه دارند. دومین پاسخ محبوب ترین بیت کوین (39 درصد)، سومین هواپیمایی آمریکایی (7 درصد) و کمترین محبوبیت چشم انداز ساتوشی بیت کوین کش (2 درصد) است.

در زمان مطبوعات، XRP در 24 ساعت گذشته 6.97 درصد افزایش یافته است و بار دیگر از بازار اتریوم (ETH) به جای دو نقطه در CoinMarketCap غلبه کرده است.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.