به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

Crypto Venture Capital Exec Bitcoin را به Post Dot-Com Bubble Amazon مقایسه می کند

Crypto Venture Capital Exec Bitcoin را به Post Dot-Com Bubble Amazon مقایسه می کند

لو کرنر، شریک سرمایه شرکت سرمایه گذاری CryptoOracle، در اوایل دهه ۲۰۰۰ در مصاحبه ای با CNBC 21 نوامبر، افت قیمت فعلی را در قیمت های گمشده به انفجار دات کام پرداخت.

کرن اظهار داشت که در نمایشگاه جهانی CNBC نشان می دهد که سکه های قوی باید مانند شرکت های بزرگ که از حباب dot-com بیرون آمده اند، استفاده کنند، با استفاده از نمونه ای از آمازون غول تجارت الکترونیک:

“اگر شما به حباب اینترنت بروید، این همان چیزی است که بسیاری از ما به دنبال آن هستیم، آمازون، مسلما یکی از بزرگترین شرکتهای تاریخ بشر است که بیش از ۹۵ درصد بیش از دو سال است”.

آمازون در ماه مه سال ۱۹۹۷، با قیمت سهام آن ۱۸ دلار در هر سال، به بازار آمد. تا دسامبر ۱۹۹۸، قیمت سهم شرکت به بیش از ۳۰۰ دلار در هر سهم رسید، اما درست بعد از انفجار حباب دات کام در ماه مارس ۲۰۰۰، قیمت سهم به کمتر از ۶ دلار در هر سهم رسید. در طول زمان، آمازون موفق به تبدیل شدن به دومین شرکت ایالات متحده برای دستیابی به ارزش بازار ۱ trillion $.

کرنر گفت که نوسانات فعلی چیزی جز مقابله با سرمایه گذاران قدیم BTC نیست، یادآوری یک روز در سال ۲۰۱۳ زمانی که بازار یک بار به ۷۰ درصد کاهش یافت. کرنر افزود، “این چیزی است که سرمایه گذاری در رمزنگاری در مورد آن است، همچنین اشاره کرد که تاثیر تمام تغییرات تکنولوژیکی بزرگ در کوتاه مدت برآورد شده و در بلند مدت به دست نمی آید.

ارائه کننده نقدینگی برای اولین بار در دادگاه بیت کوین در سنگاپور 13.3 میلیارد دلار دادوستد کرد
همچنین بخوانید:

Crypto Venture Capital Exec Bitcoin را به Post Dot-Com Bubble Amazon مقایسه می کند

سرمایه گذار سرمایه داری بیشتر اظهار داشت که بیت  کوین “بزرگترین ارزش ارزش ایجاد شده” است و افزود که معامله گر پیشرو در طول زمان از طلا پیشی می گیرد. وقتی که خواسته می شود که چه چیزی می تواند در رکود اخیر در بازار کریپتوکوال موثر واقع شود، کرنر استدلال کرد که “رمزنگاری ضعیف بوده است زیرا بیشتر آن هیچ ارزش اساسی در خارج از اعتماد به نفس وجود ندارد.”

بسیاری از متخصصان صنعت چشم انداز مثبت در مورد آینده بازار رمزنگاری را به اشتراک گذاشته اند. بارت اسمیت، رئیس صندوق دیجیتال در موسسه تجارت جهانی و تکنولوژی شرکت Susquehanna در ایالات متحده، گفت که او هنوز هم اعتقاد بلندمدت BTC در میان سقوط بازار است و تاکید می کند که تجارت رمزنگاری “یک بازی طولانی” است و “هر ایده عالی، بی ثبات است ”

اسپنسر بوگارت، شریک سرمایه شرکت سرمایه گذاری بلاک چین Capital همچنین معتقد است که با وجود بازار خرس در حال حاضر، فرصت های رمزنگاری هنوز “غول پیکر” هستند. بوگارت همچنین موضع “مونو کریپتو” خود را بیان کرد و ادعا کرد که بیت کوین دارای “بزرگترین تأثیر شبکه است” و “بیش از پنج برابر بزرگتر از رمزنگاری شماره دو است”.