به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بورس اوراق بهادار سوئیس: مبادلات بر مبنای بلاک چین در ده سال جایگزین سنتی می شود

بورس اوراق بهادار سوئیس: مبادلات بر مبنای بلاک چین در ده سال جایگزین سنتی می شود

توقیف دیجیتال مبتنی بر تکنولوژی بلوچین به طور کامل ده سال سابقا جایگزین سنتی خواهد شد. توماس Zeeb از بورس سوئیس، SIX گفت: روز چهارشنبه، 14 نوامبر.

Zeeb گفت: “سیستم موجود می تواند به طور کامل توسط تبادل دیجیتال در حدود 10 سال جایگزین شود.” Zeeb، مدیر بخش اوراق بهادار و مبادلات در شش ساله است. وی افزود: “لحظه ای که کارگزاران، بانک ها، شرکت های بیمه و مدیران دارایی های بزرگ، واقعا مزایای هزینه [بلاک چین را مشاهده می کنند]، آنها نسبتا سریع حرکت خواهند کرد.”

Zeeb به نقل از رویترز اعلام کرد که پس از راه اندازی SIX خود دیجیتال (SDX)، برنامه ریزی شده برای شروع کار در اواسط سال 2019. به محض اینکه مسائل حقوقی با دولت سوئیس و تنظیم کننده بازار مالی کشور (FINMA) روشن می شود، این شرکت قصد دارد در سهام انتخاب شده، به دنبال سهام دیگر، اوراق قرضه و وجوه مبادله می شود.

با توجه به Zeeb، تصمیم به راه اندازی یک مبادله دیجیتال توسط رقابت با مبادلات عمده رمزنگاری، مانند کوین بیس یا بایننس، مجبور شد. Zeeb معتقد است که آنها را به کسب و کار مبادلات سنتی “هل می دهد” و تهدید بزرگی است، و دوباره اضافه می کند که رقبا می توانند به طور کامل از بانک ها یا مبادلات سهام عبور کنند.

سوئیس به طور فعال از ابتکارات مربوط به رمزگشایی حمایت می کند و چارچوب قانونی خود را برای نیازهای صنعت در مناطق مختلف، از جمله بانکی، تنظیم می کند.

بورس اوراق بهادار سوئیس: مبادلات بر مبنای بلاک چین در ده سال جایگزین سنتی می شود

در ماه اکتبر، FINMA نخستین مجوز مدیریت دارایی رمزنگاری کشور را به صندوق سرمایه گذاری رمزگذاری صادر کرد. مجوز این امکان را به طیف گسترده ای از محصولات سرمایه گذاری مشترک فراهم می کند که Bitcoin (BTC) و سایر دارایی های رمزنگاری را دنبال می کنند. در ماه نوامبر، راه اندازی محلی SEBA Crypto AG، با هدف ایجاد یک بانک ارائه خدمات مرتبط با کریپتو کارنسی، نشان می دهد که انتظار می رود مجوز بانکی از FINMA در سال 2019 دریافت کند.

قبل از آن، سنگاپور بورس اوراق بهادار (SGX)، همراه با اداره پولی سنگاپور (MAS)، با موفقیت استفاده از بلوک چینی برای حل و فصل دارایی های معین را آزمایش کرده است. این محاکمه با مشارکت با بازار سهام ایالات متحده ناساکت و شرکت بزرگ چهار شرکت Deloitte انجام شد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.