به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

نروژ کمک های مالی برق را از مزارع معدن بیت کوین برمی دارد

نروژ کمک های مالی برق را از مزارع معدن بیت کوین برمی دارد

نروژ اقدام به پایان دادن به یارانه های برق برای تاسیسات معدن بیت کوین (BTC)، بزرگترین روزنامه چاپی Aftenposten گزارش داده است نوامبر 21.

تا کنون، مزارع معدن – با همکاری سایر صنایع قدرتمند – نرخ کم 0.48 یور (0.05 دلار) را در هر کیلووات پرداخت کردند. این میزان در ماه ژانویه 2019 به 16.58 یورو در هر کیلووات افزایش خواهد یافت و پس از اصلاحات در توافقنامه بودجه دولت. یکی از نمایندگان پارلمان صوتی حزب سوسیالیست چپ (SV) لارس هالتبرکنن به شدت از این اقدام حمایت می کند و استدلال می کند:

“نروژ نمی تواند ادامه بدهد تا انگیزه های مالیاتی بزرگی برای شکل کثیف تولید خروجی cryptocurrency […] [بیت کوین] نیاز به انرژی زیادی داشته و تولید گازهای گلخانه ای را در سطح جهانی تولید می کند.”

طبق داده های شمال بیت کوین، مؤسسه ای که در آلمان ثبت شده است، معادن اوراق قرضه در نروژ، همانطور که فوربس پیش از این ماه گذشته گزارش داده بود، با یارانه های برق در حال حاضر سودمند است، مزارع نروژی می توانند بیت کوین را با هزینه متوسط ​​7،700 دلار در هر سکه بفروشند.

Aftenposten گزارش می دهد که گروه مورد علاقه صنعت داخلی ICT نروژ با انتقاد شدید از اقدام دولت پاسخ داد. راجر شجروا، اقتصاددان ارشد فناوری اطلاعات و ارتباطات، یک بیانیه تیزهوشان را صادر کرده است، اعتراض:

“این تکان دهنده است! [برای تغییر] شرایط چارچوب بدون بحث، مشاوره یا گفتگو با صنعت. نروژ نمرات بالا در رتبه بندی ثبات سیاسی و شرایط چارچوب قابل پیش بینی است، اما در حال حاضر دولت نقش قمار را با اعتبار آن بازی می کند. ”

با وجود این، برخی از آنها در صنعت بلوچین محلی قرار دارند، اما به طور گسترده ای با حرکت دولت موافق هستند. Aftenposten اشاره Jon Ramvi، مدیر عامل Blockchangers گروه مشاوره بلاک چین مبتنی بر اسلو، گفت که “معدن کمتر در نروژ خواهد شد قیمت برق برای شرکت ها و افرادی که در نروژ ساکن هستند را کاهش می دهد، بدان معنی است که ما به جای دادن مزایای این منابع به صورت محلی آن را به معدنچیان بیت کوین. ”

راموی افزود که “معدنچیان بیشتر در شبکه بیت کوین آن را سریعتر و بهتر نمیکنند. تنها عملکرد کارشناسان معدنچیان امنیت بیشتر شبکه است”، مدعی است که شبکه BTC برای “بیش از یک سال” بسیار امن بوده است. از بین بردن نیاز به انگیزه بیشتر معدنچیان.

یک گزارش اخیر از گریز از راه دور هفتگی دیار نشان داد که تنها “اسلحه های بزرگ” در صنعت هنوز هم از معدن بیت کوین سود می برند؛ معدنچیان کوچکتر که قیمت برق خرده فروشی را برای اولین بار در ماه سپتامبر به عنوان هزینه های برق افزایش می دهند، به سمت درآمد منفی حرکت می کنند.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.