به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

OKEx متوجه تحویل اولیه تحریم های BCH پس از فروش برای جلوگیری از دستکاری بازار می شود

OKEx متوجه تحویل اولیه تحریم های BCH پس از فروش برای جلوگیری از دستکاری بازار می شود

بزرگترین کنونی مبادله مبادله ای در جهان، OKEx اعلام کرد تحویل های آتی بیتکوین نقدی (BCH) بلافاصله پس از پایان معاملات امروز، 14 نوامبر، مطابق اعلام مطبوعاتی مشترک با Cointelegraph.

همانطور که در این اعلامیه، تمام قراردادهای آتی بیتکوین نقدی برای توقف معاملات در ساعت 9:05 AM CET تعیین شده است و بعد از آن در ساعت 10:00 AM CET تحویل داده شده است، به دلیل شکاف سخت بیت کوین کش، بیت کوین ABC، برنامه ریزی شده برای فردا، 15 نوامبر.

طبق گزارش توییتر، OKEx اعلام کرده است که هشت ساعت پیش به زودی اعلام زمان تحویل بیتکوین های نقدی به زودی اعلام می شود، یعنی اعلامیه تقریبا در همان زمان از توقف معاملات صورت گرفته است.

اطلاع OKEx برای تحویل زودهنگام بیتکوین نقدی آینده. منبع: OKEx توییتر

این شرکت در گزارش مطبوعاتی شرکت Cointelegraph اعلام کرده است که OKEx اعلام کرده است که پیش از این، تحویل اولیه را قبل از زمان اعلام نکرده است تا از دستکاری بالقوه بازار جلوگیری کند که باعث تلفات مشتریانش شود.

بر اساس اعلام مطبوعاتی که Cointelegraph به اشتراک گذاشته است، مبادله نیز تصمیم گرفته است که یک ساعت پس از توقف زمان معاملاتی، یک ساعت پس از توقف زمان معاملاتی، به منظور جلوگیری از بازارهای رمزنگاری بی حد و حصر، اما انتظار می رود که نوسانات کوتاه مدت باشد. این تبادل همچنین قصد دارد از تلفات احتمالی بالقوه مشتریان خود و از بین بردن احتمال بازار بازار BCH جلوگیری کند.

“اگر قراردادها بلافاصله پس از معامله متوقف شده تحویل داده شوند، برنامه های تجاری کمی استفاده شده توسط معامله گران با فرکانس بالا ما موقعیت صفر قرارداد آتی BCH را شناسایی کرده و بطور خودکار BCH را در بازار لحظه به فروش می رساند.”

OKEx متوجه تحویل اولیه تحریم های BCH پس از فروش برای جلوگیری از دستکاری بازار می شود

در گزارش مطبوعاتی، OKEx خاطرنشان کرده است که “قریب الوقوع” Bitcoin Cash Fork، “عدم اطمینان قابل توجهی را در مورد توسعه دارایی دیجیتال” ایجاد می کند و می تواند منجر به دستکاری بازار با تاثیر فوری شود. OKEx همچنین اظهار داشت که چنگال بیتکوین نقدی سخت “یک مورد بسیار ویژه” است و نتایج آن هنوز “غیر قابل پیش بینی است”، ادعا می کند که تیم مبادله ممکن است برای پاسخ دادن به بازار زمان کم باشد.

براساس اعلامیه مطبوعاتی، تمام قراردادهای آتی بر اساس آخرین قیمت های معامله شده تحویل داده می شود و تمام موقعیت های ورشکستگی از صندوق بیمه تحت پوشش قرار می گیرند و یا طبق روال استاندارد شرکت مورد پردازش قرار می گیرند.

بیت کوین ABC که به زودی عرضه می شود، باریک سخت از بیت کوین کش است که در تاریخ 1 آگوست 2017 در نتیجه یک چنگال بزرگ از بزرگترین سکه Bitcoin (BTC) ظاهر شد. بیتکوین ABC نشان دهنده “جناح محافظه کار” چنگال چنگال بیتکوین نقدی است و توسط سرمایه گذار اولیه بیت کوین Roger Ver پشتیبانی می شود.

در همین حال، یک نسخه “لیبرال” از چنگال Bitcoin Cash وجود دارد که به نام بیت کوین SV، که از نسخه “Satoshi Nakamoto” گرفته شده است، و توسط خالق بیت کین کریگ رایت، که به تازگی ادعای خود را ثابت کرده است، حمایت می شود.

در حالی که Poloniex همچنین پشتیبانی از بیت کوین SV را اعلام کرد، سرپرست تحقیقاتی که در بنیاد Hong Kong مستقر شده بود، Jonathan Bier، BitMex Jonathan Bier، اخیرا به بلومبرگ گفت که شبکه بیت کوین کش در نهایت “به دو بخش تقسیم می شود”، اما “اقتصاد از ABC پشتیبانی می کند و SV را رد می کند”

“اگر مبادلات عمده علامت رایت را فهرست نکنند، می توانند قیمت خود را تحت فشار قرار دهند.”

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.