به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بیت کوین تبدیل به ده سال در بلوک پیدایش می شود

بیت کوین تبدیل به ده سال در بلوک پیدایش می شود

بیت کوین تبدیل به ده سال در بلوک پیدایش می شود: امروز، 3 ژانویه، ده سال از زمان ایجاد اولین بلوک در بیت کوین (BTC) بلوک چکان مشهود است.

اولین بلوک در بلاک چین، شناخته شده تر به عنوان یک بلوک پیدایش، منحصر به فرد است؛ به طوری که منطقی – هیچ اشاره ای به بلوک های قبلی ندارد و همیشه به نرم افزار شبکه سخت افزاری داده می شود و تمامی نیازهای لازم را ایجاد می کند متغیرهای مورد نیاز برای ایجاد بلوک پس از آن.

در حالی که پایه های تئوری بیت کوین با انتشار بیاتکین در 31 اکتبر 2008، 3 ژانویه 2009، اولین اجرای عملی نخستین رمزنگاری کلاسیک جهان را به نمایش گذاشت، تحقق یک سیستم ایمن برای شبکه و رمزنگاری امن برای معاملات در پول نقد دیجیتال.

همانطور که داده های ابزار بیت کوین Block Explorer نشان می دهد، بلوک 0 – شمارش به عنوان بلوک 1 در نسخه های بسیار اولیه بلوکچین – در تاریخ 3 ژانویه 2009 در 01:15:05 بعد از ظهر منفی شد. EST با پاداش 50 BTC. امروز پاداش به ارزش 191،350 دلار ارزش دارد، اما در آن زمان ارزش آن غیرقابل ارزشی بود – اولین قیمت ثبت شده بیت کوین در 17 مارس 2010، در پلتفرم معاملاتی فعلی تعطیل شد bitcoinmarket.com، با ارزش $ 0.003 .

بیت کوین تبدیل به ده سال در بلوک پیدایش می شود

مخترع کریپتو کارنسی – فرد هنوز هم مرموز و یا جمعی که تنها به عنوان Satoshi Nakamoto شناسایی شده است – کد هگزادسیمال سنتز بلوک ژنسیک را با عنوان تایم رمزگذاری شده از 3 ژانویه 2009، با اشاره به کمک مالی بانک های انگلیس، درج کرده است. هنگامی که رمزگشایی می شود، این پنهان به مقوله اقتصادی و سیاسی که انگیزه ای برای اختراع سکه می دهد به شرح زیر است:

“تایمز 03 / ژانویه / 2009 مجری در آستانه کمک مالی دوم برای بانک ها”

پس از ورشکستگی برادران Lehman در پاییز سال 2008، نقطه اوج خلع سلاح اقتصادی، رکود اقتصادی جهانی، و پس از آن، بحث منطقی برای “مداخله در دولت” بود. در میان این چارچوب، نوآموتو نوآوری جسورانه – جابجایی دیجیتالی غیر متمرکز و غیرواقعی دیجیتالی و ذخیره ارزش – را به سیستم عامل نابینگر پیشنهاد داد.

ده سال پس از آن، راز غافلگیر کننده مخترع بیت کوین همچنان به عنوان غیر قابل قبول باقی می ماند. کسانی که در داخل و خارج از جامعه رمزنگاری بودند، تلاش میکردند تا هویت ناکاموتو را در اواخر ماه اکتبر 2011 شناسایی کنند، فقط چند ماه پس از آنکه نخستین مرموز، سکوت کرد.

از زمان مطبوعات، بیت کوین از 3،831 دلار به فروش می رسد – تا 127،699،900 درصد از زمان ثبت نخستین مقدار معامله شده خود.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.