به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بیت کوین تبدیل به ده سال در بلوک پیدایش می شود

بیت کوین تبدیل به ده سال در بلوک پیدایش می شود

بیت کوین تبدیل به ده سال در بلوک پیدایش می شود: امروز، ۳ ژانویه، ده سال از زمان ایجاد اولین بلوک در بیت کوین (BTC) بلوک چکان مشهود است.

اولین بلوک در بلاک چین، شناخته شده تر به عنوان یک بلوک پیدایش، منحصر به فرد است؛ به طوری که منطقی – هیچ اشاره ای به بلوک های قبلی ندارد و همیشه به نرم افزار شبکه سخت افزاری داده می شود و تمامی نیازهای لازم را ایجاد می کند متغیرهای مورد نیاز برای ایجاد بلوک پس از آن.

در حالی که پایه های تئوری بیت کوین با انتشار بیاتکین در ۳۱ اکتبر ۲۰۰۸، ۳ ژانویه ۲۰۰۹، اولین اجرای عملی نخستین رمزنگاری کلاسیک جهان را به نمایش گذاشت، تحقق یک سیستم ایمن برای شبکه و رمزنگاری امن برای معاملات در پول نقد دیجیتال.

همانطور که داده های ابزار بیت کوین Block Explorer نشان می دهد، بلوک ۰ – شمارش به عنوان بلوک ۱ در نسخه های بسیار اولیه بلوکچین – در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۰۹ در ۰۱:۱۵:۰۵ بعد از ظهر منفی شد. EST با پاداش ۵۰ BTC. امروز پاداش به ارزش ۱۹۱،۳۵۰ دلار ارزش دارد، اما در آن زمان ارزش آن غیرقابل ارزشی بود – اولین قیمت ثبت شده بیت کوین در ۱۷ مارس ۲۰۱۰، در پلتفرم معاملاتی فعلی تعطیل شد bitcoinmarket.com، با ارزش $ ۰٫۰۰۳ .

بیت کوین تبدیل به ده سال در بلوک پیدایش می شود

مخترع کریپتو کارنسی – فرد هنوز هم مرموز و یا جمعی که تنها به عنوان Satoshi Nakamoto شناسایی شده است – کد هگزادسیمال سنتز بلوک ژنسیک را با عنوان تایم رمزگذاری شده از ۳ ژانویه ۲۰۰۹، با اشاره به کمک مالی بانک های انگلیس، درج کرده است. هنگامی که رمزگشایی می شود، این پنهان به مقوله اقتصادی و سیاسی که انگیزه ای برای اختراع سکه می دهد به شرح زیر است:

شرکت VanEck زیرمجموعه بیت کوین را براساس شاخص های نقطه ای ایالات متحده عرضه می کند
همچنین بخوانید:

“تایمز ۰۳ / ژانویه / ۲۰۰۹ مجری در آستانه کمک مالی دوم برای بانک ها”

پس از ورشکستگی برادران Lehman در پاییز سال ۲۰۰۸، نقطه اوج خلع سلاح اقتصادی، رکود اقتصادی جهانی، و پس از آن، بحث منطقی برای “مداخله در دولت” بود. در میان این چارچوب، نوآموتو نوآوری جسورانه – جابجایی دیجیتالی غیر متمرکز و غیرواقعی دیجیتالی و ذخیره ارزش – را به سیستم عامل نابینگر پیشنهاد داد.

ده سال پس از آن، راز غافلگیر کننده مخترع بیت کوین همچنان به عنوان غیر قابل قبول باقی می ماند. کسانی که در داخل و خارج از جامعه رمزنگاری بودند، تلاش میکردند تا هویت ناکاموتو را در اواخر ماه اکتبر ۲۰۱۱ شناسایی کنند، فقط چند ماه پس از آنکه نخستین مرموز، سکوت کرد.

از زمان مطبوعات، بیت کوین از ۳،۸۳۱ دلار به فروش می رسد – تا ۱۲۷،۶۹۹،۹۰۰ درصد از زمان ثبت نخستین مقدار معامله شده خود.