به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بیش از حد غول پیکر تجاری ایالات متحده برای استفاده از بیت کوین برای پرداخت مالیات خود در اوهایو

بیش از حد غول پیکر تجاری ایالات متحده برای استفاده از بیت کوین برای پرداخت مالیات خود در اوهایو

ر اساس گزارش اعلام شده در وب سایت خود، ژانویه 3، Overstock.com اعلام کرده است که بخشی از مالیات های تجاری خود را در ایالت اوهایو با استفاده از بیت کوین (BTC) پرداخت خواهد کرد.

Overtock مالیات تجاری تجاری (CAT) را با بیت کوین شروع می کند از فوریه، با استفاده از پلت فرم مالیات بر ارزش افزوده کریپتو کارنسی اخیر OhioCrypto.com.

بیش از حد غول پیکر تجاری ایالات متحده برای استفاده از بیت کوین برای پرداخت مالیات خود در اوهایو

پاتریک بایرن، مدیر عامل شرکت و پاتریک بایرن، یکی از علاقه مندان به رمزنگاری طولانی مدت، گفت: “پذیرش دولت از رمزنگاری و دیگر فن آوری های در حال ظهور همراه با قوانین دوستانه،” بهترین راه برای اطمینان از اینکه ایالات متحده محل ما را در خط مقدم اقتصاد جهانی همیشه پیشرو است. ”

همانطور که Cointelegraph پیش از این گزارش داد، اوهایو اولین کشور ایالات متحده بود که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت برای مالیات در ماه نوامبر پذیرفت. این سرویس در حال حاضر تنها برای کسب و کارها در دسترس است، و برنامه هایی را برای گسترش این گزینه به نمایندگان فردی در آینده ارائه می دهد.

جاش ماندل، خزانه دار امور خارجه اوهایو، به Cointelegraph گفت که دولت می تواند فراتر از بیتکوین بیفتد و در مصاحبه ای که بعد از این خبر شروع به پذیرش انتقادات دیگر کرد.

در یک مصاحبه اخیر با فورچون مجله کسب و کار، ماندل این موضع را تایید کرد، همچنین نشان می دهد که اوهایو قصد دارد تا سال 2020 برای همه مالیات دهندگان پرداخت های رمزنگاری را اعمال کند.

در سال 2014، Overstock اولین شرکت بزرگ بود که بیت کوین را با مشارکت با Coinbase مبادله رمزنگاری پذیرفت.

اخیرا، بایرن اعلام کرد که فروش خرده فروشی Overstock را برای تمرکز بر بلوک چینی تا فوریه 2019 فرو می برد. پیش از آن، کارآفرین قبلا 10 درصد از سهام خود را که بیش از 20 میلیون دلار بود، به فروش می رساند تا آنها را به سرمایه گذاری در بلاک چین متمرکز Overstock شرکت تابعه Medici Ventures.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.