به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت ممکن است؟ خیر

برای خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت یا خرید ووچر پرفکت مانی اینجا کلیک کنید.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که بسیار شبیه به Liberty Reserve و Pecunix از لحاظ عملیات است اما کمی بیشتر برای مشتریان ارائه می دهد. این شرکت در سال 2007 تاسیس شد و در پاناما ثبت نام کرده اما دارای مقر اصلی در زوریخ سوئیس است. با استفاده از سیستم پرداخت کامل پول، کاربر میتواند هر یک از حسابهای چندرسانه ای موجود (به عنوان مثال، دلار، یورو و طلا) را انتخاب کند. سپردن پول بسیار آسان است دارندگان حساب میتوانند به راحتی از e-Vouchers یا یکی دیگر از روشهای تایید شده برای سپردن پول به حسابهای PM خود استفاده کنند. Perfect Money یک سیستم پرداخت خوب است اما نسبتا جدید و بسیار محبوب نیست. صادقانه بگویم، بعضی از مردم در حال تصمیم گیری درباره این موضوع “چیز جدید براق” هستند یا نه.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت
خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

یک حساب کامل پول چگونه مفید است؟
یک حساب پول کامل، معاملات الکترونیکی را بسیار آسان می کند. این اجازه می دهد تا یکی را به پرداخت آنلاین به دیگر سیستم های ارز دیجیتال و بالعکس. در مشخصات حساب کاربر، حساب کامل مالی شما می تواند پیکربندی شده برای پرداخت های خودکار به هر یک از شرکت های تجاری شرکت درگیر. حداقل مبلغ مجاز در یک حساب 1000 دلار و سود آن تا 4 درصد در هر ماه است. انتقال وجوه به حساب و از طریق اغلب انجام می شود از طریق مبادله های ارز، انتقال های بانکی، سیستم های پرداخت دیگر و e-Vouchers. یکی از چیزهایی که پول Perfect Money را از بقیه جدا میکند، توانایی کاربران برای خرید طلا، یورو و دلار در زمان واقعی است.

خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت ؟

U حساب وجود دارد که یک حساب دالر ایالات متحده است؛ و یک حساب E که معادل حساب یورو است؛ و سومین حساب معادل طلا یا حساب جی است. بدون توجه به نوع حساب شما، شما می توانید پول را در حساب کاربری خودتان در نرخ فعلی بازار بین المللی مبادله کنید.

چگونه می توانم دریافت یا سپرده پول به حساب کامل پولم کنم؟

هشت راه برای دریافت یا ارسال پول به حساب کامل مالی شما وجود دارد: انتقال از طریق کارت بانکی، سیم کارت، شرکای ارزشیابی گواهینامه، پایانه های نقدی، کارت های اعتباری چینی، سپرده SMS فوری، کارت اعتباری و کارت اعتباری مسابقه

چگونه می توانم از حساب خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت بازخوانی کنم؟

برای بازپرداخت پول از حساب Perfect Money خود، می توانید از طریق سیم کارت، ارز الکترونیکی، شرکای ارزنده تأیید، کارتهای هدیه پیش پرداخت ویزا / Master card و کارت اعتباری / کارت اعتباری کامل پول استفاده کنید. یک کاربر PM می تواند از کوپن الکترونیکی برای پرداخت کالاها و خدمات نیز استفاده کند.

آیا پول کامل امن است؟

برخلاف Liberty Reserve، حسابهای خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت اهداف فیشینگ کمتر هستند زیرا آنها کمتر محبوب هستند. ادغام کامل پول باعث ایجاد موانع امنیتی شده است که به جلوگیری از سرپیچی از ایجاد مجدد قانونی و معاملات با استفاده از حساب قانونی کمک می کند. این شرکت توانسته است در سه مرحله انجام دهد.

اولا، یک راه این شرکت این است که از طریق سیستم امنیتی IP آدرس. در طول یک حساب حساب کامل پول، آدرس IP کاربر وارد می شود. بنابراین، اگر این کاربر سعی کند به حساب خود از یک آدرس IP متفاوت دسترسی پیدا کند، آنها باید یک کد PIN مشخص وارد شوند.

ثانیا، اگر پیکربندی شده باشد، خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت اغلب درخواست تأیید اعتبار اس ام اس هر زمان که یک IP جدید در تلاش برای دسترسی به حساب شما باشد. این یک راه عالی برای جلوگیری از هک شدن است.

سوم اینکه، از آنجا که هکرها معمولا راهی برای دسترسی به حسابها دارند، کارت خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت یک کارت کد دارد که دارای کد های متعددی است. بنابراین هر بار که معامله ای رخ می دهد، کد باید برای انجام معامله پر شود.

انواع حساب ها چیست؟

دو نوع حساب وجود دارد – حساب های شخصی و تجاری. یک حساب کاربری شخصی برای کاربران فردی است در حالیکه حساب تجاری برای موسسات شرکتی است. همچنین انواع زیر وجود دارد: حساب حق بیمه و حساب شریک زندگی. هزینه حق بیمه حساب برای هر انتقال بانکی تا 2 درصد است؛ و سود سالیانه حدود 8 درصد است.

آیا می توانم زیر حساب بدهم؟
بر خلاف PayPal و یا دیگر سیستم های پرداخت، خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت اجازه می دهد تا تا شش حساب اضافی. Subaccounts عمدتا برای ارسال و دریافت ایمیل هستند و هزینه ای را نمی پردازند. کاربران Subaccount همچنین میتوانند e-Vouchers خود را ایجاد کنند.

انگیزه برای پیوستن چیست؟
پول کامل یک سیستم پرداخت خوب است. این شرکت نه تنها تلاش می کند که سیستم پرداخت اصلی، با ارائه خدمات به تنهایی، بلکه افزودن برخی از انگیزه ها برای جذب کاربران بیشتر باشد. یکی از راه های انجام این کار، ارائه پاداش به شرکا و دادن تخفیف در هر معامله است. همچنین، مدیران وب با آرم خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت در وب سایت های خود، فرصتی برای لذت بردن از تعطیلات می باشند. پاداش ها به مشتریانی که در سیستم ارجاع خود شرکت می کنند و کسانی که تعداد زیادی از معاملات خود را در حساب کامل خود را در طول یک دوره داده شده ارائه می شود.

خلاصه
یک کاربر می تواند پول را از طریق انتقال پول الکترونیکی سپرده کند. پرداخت ها از طریق سیستم های الکترونیکی فورا انجام می شود. کاربر همچنین می تواند حساب خود را با اضافه کردن آن با یک e-Voucher یا یک کارت اعتباری که به صورت آنلاین در دسترس است، تأمین می کند. راه دیگر این است که از طریق کارت های debit چینی صادر شده توسط commerc چینی

فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت,خرید دلار پرفکت مانی بدون احراز هویت,خرید پرفکت مانی بدون نیاز به احراز هویت,فروش ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت,خرید کد ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت,خرید و فروش ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت,خرید ووچر پرفکت مانی بدون نیاز به احراز هویت,خرید کارت شارژ پرفکت مانی بدون احراز هویت,خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت,خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.