به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

افزایش قیمت بیت کوین به صورت ناگهانی، خوشایند نیست!

افزایش قیمت بیت کوین به صورت ناگهانی، خوشایند نیست!

در پی تغییر قیمت ارزهای دیجیتال، در آخرین نوسان قیمت ارز در روز پنج شنبه، شاهد افزایش قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بودیم. اندیکاتور قدرت جهانی (GTI) اما اوضاع مناسبی را نشان نمی دهد. شاخص ها نشان می دهند که در نمودار روزانه ارز های دیجیتال، بیشترین میزان خرید ها مربوط به بیت کوین می باشد.

خرید بیش از حد بیت کوین در سال گذشته و ثبت قیمت ۸۵۰۰ دلاری برای بیت کوین، منجر به فروپاشی در هفته های بعد شد. البته عملکرد گذشته قطعا نمی تواند گویای تحولات آینده آن باشد، اما افزایش مستمر قیمت در مدتی کوتاه، حتی در فضای غیرمنطقی کریپتونمی‌تواند برای همیشه ادامه یابد.

بیت کوین همه گیر شده اما فشار فروش بسیار بالایی وجود دارد. با توجه به وجود این چنین حبابی، همواره افرادی به دنبال نقد نمودن بیت کوین خود می باشند و این موضوع باعث افت قیمت تدریجی و بلند مدت بیت کوین می شود.

مایک مک گلون
تحلیلگر بلومبرگ

از طرفی رییس صندوق کریپتوی پروچین کپیتال می گوید افزایش بیست درصدی قیمت بیت کوین نه تنها خبر خوبی نیست بلکه زیان آور نیز می باشد. او معتقد است:

افزایش قیمت سریع بیت کوین مانند آنچه قبلا اتفاق افتاد، روند ماندگار و صعودی ندارد و سطح حمایتی ایجاد نمی کند.

دیوید پائول نیز اخیرا نسخه بروز شده ای از سیگنال NVTS را منتشر کرده است که ارزش شبکه و میانگین متحرک ۹۰ روزه از قیمت تراکنش های روزانه را با هم ترکیب می کند تا بالا و پایین بودن قیمت بیت کوین را نمایش دهد.

کاهش و افزایش قیمت بیت کوین
کاهش و افزایش قیمت بیت کوین

این شاخص که از ژانویه همین روند را طی کرده است نشان دهنده کاهش قیمت در سال 2018، علی رقم وجود نشانه هایی از افزایش قیمت و رشد می باشد. اما موقعیت فعلی در NVTS در سال ۲۰۱۵ نیز مشاهده شده است. لذا این افزایش بی سابقه NVTS می تواند باعث کاهش قیمت بیت کوین حتی تا سه هزار دلار باشد.

نمودار بالا نشان می دهد قبلا از آنکه با روند صعودی و افزایش قیمت ثابت بیت کوین مواجه شویم یک افت قیمت دیگر را شاهد خواهیم بود. وی قیمت دقیقی را برای این کوین پیش بینی نکرد اما بیان نمود افزایش فشار برای فروش بیش از حد توانایی کاهش قیمت را تا زیر 3 هزار دلار دارد.

 

افزایش قیمت بیت کوین کش , افزایش قیمت بیت کوین در سال 2018 , دلیل افزایش قیمت بیت کوین , نمودار افزایش قیمت بیت کوین , روند افزایش قیمت بیت کوین , احتمال افزایش قیمت بیت کوین , تحلیل افزایش قیمت بیت کوین , پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین , ایا قیمت بیت کوین افزایش میابد

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.