به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

ریپل به دنبال توسعه هر چه بیشتر xRapid

ریپل به دنبال توسعه هر چه بیشتر xRapid

معاون ارشد شرکت ریپل «آشیش بیرلا» به‌تازگی اعلام کرد که این شرکت در حال توسعه و گسترش هر چه بیشتر فناوری xRapid می باشد. توسعه این فناوری توسط ریپل اجرایی خواهد شد و قصد دارد که نوآوری‌های جدیدی را در حوزه تراکنش‌های برون‌مرزی معرفی نماید.

به نقل از توسعه‌دهندگان xRapid، این فناوری مزیت‌های زیادی را در ارتباط با تراکنش‌های بین‌بانکی ، برون‌مرزی و همچنین سیستم‌هایی که بر اساس این تراکنش‌ها کار می‌کنند، داشته باشد. سرعت بیشتر تراکنش ها و  کاهش میزان کارمزدها دیگر مزایایی هستند که با بهره گیری از xRapid در اختیار صاحبان کسب‌وکارهای مختلف و مشتری‌ها  قرار خواهد گرفت.

توسعه xRapid
توسعه xRapid

بیرلا طی این پرسش و پاسخ، به سؤالات زیادی در ارتباط با شرکت و پروژه‌های آنها و همچنین خودش پاسخ داد. همچنین مهم‌ترین آنها ابهام‌زدایی از برخی از برنامه‌های ریپل در مورد توسعه xRapid بود. وی در خصوص این فناوری گفت:

نقد نمودن دارایی ها به‌صورت فوری و عندالمطالبه هم اکنون در کشورهای فیلیپین و مکزیک  اجرایی شده که  تا به این لحظه افرادی که در این دو کشور ازفناوری مذکور استفاده کرده‌اند، رضایت داشته اند.همچنین تعداد مشتریان نیز به شدت افزایش داشته است. بااین وجود، بر روی مقاصد بعدی خود کار می کنیم که در آینده نام کشورهایی که xRapid به آن ها وارد می شود اعلام خواهد شد.

تیمی که در بخش محصولات ریپل در حال کار هستند را به خوبی می‌شناسم و تیم‌های مهندسی و بازاریابی ما نیز در حال کار به صورت فشرده بر روی مقاصد بعدی حضور xRapid می باشند تا بتوانیم در سطوح جهانی گزینه‌های بیشتری را، در اختیار آنها قرار دهیم.

می‌توان xRapid را از جهات بسیاری نسبت به سیستم‌های انتقال پول برون‌مرزی همچون«سویفت» برتر دانست. برای مثال یکی شاخص‌ترین مزیت های موجود کارمزد تراکنش‌ها می باشد که در xRapid صرفه قیمتی برای مشتریان بسیار زیاداست. همچنین سرعت انتقال پول در سویفت همیشه مورد انتقاد استفاده‌کنندگان و منتقدین می باشد در حالی که xRapid سرعت بالای انتقال را با کارمزدی تقریباً صفر به مشتری‌ها عرضه می‌کند.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.