به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

تنها ۳ درصد از بازنشستگان آمریکایی بیت کوین دارند

تنها ۳ درصد از بازنشستگان آمریکایی بیت کوین دارند

اخیرا یک نظرسنجی توسط Gold IRA Guide انجام شده که انتشار نتیج آن نشان می دهد، تنها در حدود ۳ درصد از بازنشستگان در آمریکا مقداری بیت کوین دارند.

در آوریل سال جاری، نشریه Gold IRA Guide، اقدام به انجام یک نظرسنجی کامل از ۱۰۰۰ نفر از بازنشستگان آمریکایی با سن بالای ۵۰ سال درمورد سرمایه‌گذاری در بیت کوین کرد.

بر اساس این نظرسنجی ۵۶.۷ درصد از بازنشستگان آمریکایی درباره‌ی بیت‌ کوین اطلاعات داشتند ولی میلی برای سرمایه‌گذاری در این زمینه نداشتند، در حالی که حدود ۲.۷ درصد آنها ادعا کردند که هم اکنون مقداری بیت‌ کوین دارند.

تقریبا ۳.۵ درصد از این افراد گفتند که مایل به سرمایه‌گذاری در این حوزه بودند ولی نمی‌دانستند که باید از کجا شروع کنند، اما ۴.۵ درصد از بازنشستگان آمریکایی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری بودند ولی تصمیم داشتند که فعلا فقط نظاره‌گر باشند.

از آنجایی که ۳۲.۹ درصد از این افراد گفته اند که هیچ چیز در مورد بیت‌ کوین نمی‌دانند، در نتیجه کسر عظیمی از بازنشستگان آمریکایی حتی بیت کوین را نمی‌شناسند.

3 درصد از بازنشستگان آمریکایی بیت کوین دارند
3 درصد از بازنشستگان آمریکایی بیت کوین دارند

قبلا نیز گزارش دادیم که بر اساس نتیجه یک نظرسنجی انجام شده در روسیه که در تاریخ ۹ آوریل سال جاری منتشر شد، تا امروز فقط ۲ درصد از مردم روسیه اقدام برای سرمایه گذاری در بیت کوین نموده اند.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.