به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

امکان خرید از آمازون با شبکه لایتنینگ بیت کوین فراهم شد

امکان خرید از آمازون با شبکه لایتنینگ بیت کوین فراهم شد

دارندگان و خریداران بیت کوین از این پس می‌توانند از طریق شبکه‌ی لایتنینگ، از فروشگاه‌های آنلاین مثل خرید از آمازون با شبکه لایتنینگ خرید کنند.

مون “Moon” (استارتاپ پرداخت با ارزهای دیجیتال)، اعلام کرد که هر کیف پول لایتنینگ از این پس قابلیت استفاده از طریق افزونه‌ی مرورگر مون را دارد. البته قبلا حدود ۲۵۰ کاربر به صورت آزمایشی، با اتصال افزونه‌ی مرورگر به حساب‌های صرافی‌هایی مختلف مانند کوین بیس، از مون جهت پرداخت در فروشگاه‌های آنلاین با ارزهای دیجیتال  استفاده کرده‌اند.

خرید از آمازون با شبکه لایتنینگ
خرید از آمازون با شبکه لایتنینگ

مدیر عامل مون، کن کروگر، به سایت کوین دسک گفت:

یک پاپ آپ QR code تشکیل شده از یک نشانه‌ی دریافت لایتنینگ توسط این افزونه، به شما نمایش داده می شود و چنانچه نتوانید از QR code استفاده کنید،می توانید آن را کپی کنید و پرداخت را با هر کیف پول لایتنینگ دلخواه انجام دهید.

البته لازم است بدانید که خود سایت آمازون هیچ‌گاه با بیت کوین سر و کار نخواهد داشت.

کروگر از بیان این موضوع که چه نهاد مالی سنتی جهت تبدیل بیت کوین به ارز فیات در بک‌اند سایت آمازون در تلاش است تا بازرگانان آمازون بتوانند ارز فیات را در قبال عرضه محصولات خود دریافت کنند، خودداری کرد. البته، وی افزود که تا سال ۲۰۲۰، این سیستم ایجاد شده توسط لایتنینگ، تقریباً بر روی تمام فروشگاه‌ های آنلاین، بدون توجه به این که آیا بیت کوین را به صورت مستقیم می پذیرند ا خیر، اجرایی خواهد شد. کروگر تایید کرد:

هیچ بازرگانی به طور مستقیم درگیر نخواهد شد.

وی توضیح داد که مون، کانال‌ها و درگاه های پرداخت را مدیریت خواهد کرد و صرفاً یک رابط کاربری آسان جهت ارسال پرداخت‌ها ارائه می‌دهد. وی افزود:

هم اکنون در حال ادغام شبکه‌های مستر کارت و ویزا کارت می باشیم که بخشی از هزینه‌های انتقال را که کاربران هر بار برای تراکنشی از کارت اعتباری خود دریافت می‌کنند می‌پردازند، دریافت می‌کنیم.

استارتاپ Moon، سال گذشته و به دست ۳ نفر در نیویورک راه‌اندازی شد و تنها با  ۱۰۰ هزار دلار سرمایه از سوی شرکت آنترپرنرز روندتیبل اکسسلیتر، گسترش یافت.

مورات آکتیهانوگلو، مدیر عامل Entrepreneurs Roundtable Accelerator
مورات آکتیهانوگلو، مدیر عامل Entrepreneurs Roundtable Accelerator

مورات آکتیهانوگلو ، مدیر عامل این شرکت شتاب‌دهنده به خبرگزاری کوین دسک گفت: از نظر او، مون یکی از کسب و کارهای موفق است و ظرف پنج سال آینده، توانایی‌ سودآوری بالایی خواهد داشت. او هم‌چنین افزود:

ما در مون، به عنوان یک شرکت سبد سهام بلندمدت سرمایه‌گذاری کردیم.

در همین حال، کروگر گفت که این شرکت می خواهد تا سال ۲۰۱۹، نسخه‌ی سری A محصول خودش را افتتاح کند و به یادگیری از رفتار کاربر بپردازد. وی افزود:

فرصت‌های بسیاری جهت کمک به رفع برخی از مشکلات و دعوت مردم به لایتنینگ و در نتیجه، افزایش مقبولیت آن، وجود دارد. ما قصد برقراری ارتباط با گروه ‌های دیگر مردمی را داریم تا بررسی کنیم که آن‌ها چه کاری انجام می‌دهند، روی چه چیزی کار می‌کنند و آیا شکاف‌های قابل توجهی وجود دارد یا خیر. ما می خواهیم این کار را شروع کنیم و در زمان نیاز در صورت امکان کمک کنیم.

با توجه به بروز رسانی انجام‌شده در سایت کوین دسک، این افزونه‌ی لایتنینگ، همچنان در حال بازبینی توسط فروشگاه وب کروم می باشد و راه اندازی آن تا روز چهارشنبه مورد انتظار می باشد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.