به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

خرید وب مانی از زرین اکسچنج

خرید وب مانی از زرین اکسچنج

خرید وب مانی از زرین اکسچنج

سیستم های پرداخت الکترونیک در طول چند سال اخیر به طور ویژه ای جای مبادلات ارزی و بین المللی را گرفته اند، چون هم کم دردسر تر هستند، هم می توانید در مدتی کمی به هر مقدار پول دیجیتالی که مد نظرتان است دست پیدا کنید، تصور کنید که شما قصد خرید از شرکت بین المللی را دارید که شعبه ی اینترنتی نیز خواهد داشت.

قطعا وقتی بحث مبادله پول بین کشور مبدا و مقصد پیش می آید، نیاز است که از ارز واحدی استفاده کرد که هر دو کشور آن را به عنوان پول رسمی جهانی می پذیرند، در گذشته دردسر های زیادی در صف صرافی ها، بانک ها برای این مشکل پیش و روی ما بود. اما حالا وضعیت به طور کل فرق کرده است.

شما با چند کلیک و پرداخت ساده می توانید واحد های پولی الکترونیکی مانند وب مانی را خریداری کنید. نیازی هم به طی مراحل پیچیده و سخت نیست.

خرید وب مانی
خرید وب مانی

نحوه خرید وب مانی

Webmoney در حال حاضر بیش از 30 میلیون کاربر را در سراسر کشور داراست، وقتی شما مبلغی را به این روش پرداخت و به حسابی دیگر واریز می کنید، غیر قابل پیگیری، غیرقابل بازگشت و بسیاری سریع است، درست مانند انتقال وجه در شبکه شتاب که به صورت سنتی روزانه بار ها انجام می دهیم.

به طور مثال یکی از وب سایت های معتبر و بزرگ در سطح جهانی که احتمالا نامش را شنیده اید aliexpress می باشد که از این روش در کنار پرداخت های معمول استفاده می کند، با توجه به این که این سیستم کشور ایران را تحریم نکرده است، شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید و نگرانی بابت بلوکه شدن حساب خود نداشته باشید.

این سیستم امنیت کامل را به شما تضمین می دهد و به تازگی استاندارد های بین المللی و اتحادیه اروپا را نیز کسب کرده است.

زرین اکسچنج مرجع معتبری است که به شما اجازه می دهد تا هر مقداری که می خواهید وب مانی خریداری کنید، برای خرید وب مانی شما نیاز دارید که پرداخت را از داخل ایران انجام دهید و این کار توسط نمایندگی های معتبر انجام می گردد، مبلغ را واریز کرده و بلافاصله حساب وب مانی شما در کم ترین زمان ممکن شارژ می شود.

خرید وبمانی اتوماتیک و خودکار
خرید وبمانی اتوماتیک و خودکار

شارژ حساب وب مانی با بهترین قیمت

شما می توانید از خدمات بی شمار زرین اکسچنج استفاده کنید، ضمن این که امکان دریافت راهنمایی و مشاوره نیز به صورت لحظه ای وجود خواهد داشت.

تمامی خرید های شما به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد و در اندک زمانی سفارش شما تحویل خواهد شد.

عموما دو روش برای شارژ حساب وب مانی وجود دارد که مورد نخست معمولا بسیار گران تر از هزینه ی واقعی تمام خواهد شد، پیشنهاد ما شارژ حساب به صورت ریالی است که توسط زیرین اکسچنج انجام می گردد و شما نیازی به مراجعه حضوری به هیچ مرجع و سازمانی نخواهید داشت.

آن ها بهترین پیشنهاد را در بین تمامی وب سایت های پارسی به شما ارائه می دهند و می توانید خودتان برای خرید تصمیم بگیرید.

 

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.