به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

مشکلات اصلی بیت کوین چه هستند؟ میلیونر جوان پاسخ می‌دهد

مشکلات اصلی بیت کوین چه هستند؟ میلیونر جوان پاسخ می‌دهد

هر چند که بیت کوین شناخته‌شده‌ترین، قدیمی‌ترین و کارآمدترین ارز دیجیتال حال حاضر محسوب می‌شود، بدون شک مشکلاتی دارد که می بایست برطرف شوند. هم اکنون با وجود ارزهای دیجیتال دیگری که از ابعاد مختلفی بهتر از بیت کوین به نظر می‌رسند، این موضوعات مورد توجه بیشتری قرار گرفته‌اند. به اعتقاد Erik Finman (اریک فینمن)، نوجوان ۲۰ ساله‌ی میلیونر بیت کوین که از ۱۲ سالگی اقدام به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال کرده است، بیت کوین چهار مشکل اساسی دارد که در صورت عدم رفع مشکلات، به نابودی نزدیک می شود. در ادامه با زرین اکسچنج همراه باشید.

به نقل از اتریوم‌ورلدنیوز، اریک فینمن گفته است که پرچم‌دار ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین نیازمند رفع مشکلات خود است، و در صورتی که این مشکلات برطرف نشود ماندگار نخواهد بود. مشکلاتی که در بیانات اریک فریمن مطرح شده است: کارمزد بالای تراکنش‌ها، پیچیدگی کاربرد و استفاده، سرعت پایین پردازش تراکنش‌ها و اختلافات موجود میان تیم‌های توسعه‌ی آن.

آیا بیت کوین در بلند مدت خواهد مرد؟

اریک فینمن، ضمن آن که درک کاملی از این حوزه دارد و از سرمایه گذاران قدیمی بیت کوین محسوب می شود، سال گذشته بیت کوین را «مرده بلند مدت» نامید اما معتقد بود ارزهای دیجیتال به صورت کلی جاودانه خواهند بود.

مشکلات بیت کوین از زبان میلیونر جوان
مشکلات بیت کوین از زبان میلیونر جوان

به اعتقاد وی بیت کوین می تواند با رفع مشکلات زیر جایگاه خود را حفظ کند:

  • سرعت پردازش سفارشات برطرف شود.
  • کارمزد تراکنش ها کاهش پیدا کند.
  • افراد بالا دست و قدرتمند، تفکرات قدیمی خودشان را تغییر دهند.
  •  استفاده از بیت کوین برای کاربران جدید تسهیل شود.

این ادعاها موضوع جدیدی نیستند و اختلاف زیادی درباره آن وجود ندارد چونکه بلاک چین بیت کوین، تحت تأثیر برخی مسائل از جمله عملکرد و جامعه‌ی خودش است.

ادامه دادن به نگهداری با وجود مشکلات بیت کوین

اریک فینمن امروز حدوداً ۲۰ ساله است و سرمایه گذاری خودش را از 12 سالگی در ارزهای دیجیتال شروع کرده است. مادربزرگ اریک به او ۱,۰۰۰ دلار هدیه می دهد و او این پول را در ارز دیجیتال نوظهور و ارزان‌ قیمت بیت کوین سرمایه‌گذاری کرد.

مشکلات بیت کوین از زبان اریک فینمن
مشکلات بیت کوین از زبان اریک فینمن

فینمن سال‌هاست که به معامله مشغول است و برای رساندن دارایی خود به میزان مشخصی بیت کوین برنامه‌ریزی کرده است. ارزش دارای وی به قیمت روز، ۳.۶ میلیون دلار است و همچنان برخلاف افکاری که دارد آن‌ها را حفظ کرده است.

به اعتقاد او دلیل این کار آن است که بیت کوین باز هم نوسان‌های شدیدی را تجربه خواهد کرد و این موضوع به تریدرهای باهوش فرصت افزایش دارایی و سرمایه شان را خواهد داد. از نظر او ارزش بیت کوین دو و یا سه بار دیگر شاهد نوسان شدید خواهد بود.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.