به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بیت کوین ۱۰ هزار دلار: رکورد قیمت بیت کوین در تیر ماه یک سال گذشته شکسته شد

بیت کوین ۱۰ هزار دلار: رکورد قیمت بیت کوین در تیر ماه یک سال گذشته شکسته شد

بعد از شکسته شدن رکوردها، بیت کوین به قیمتی بیشتر از ده هزار دلار فروخته می شد !! در سه ماه گذشته، بیت کوین قیمت تثبیتی خود را همچنان حفظ کرده است و هم اکنون بعد از گذشت یک سال در قیمت بالاتر از ده هزار دلار معامله می شود. در تاریخ اول تیر 98 ( در زمان نگارش این مطلب) قیمت بیت کوین برابر با 10122.4136851 دلار است.

در چهار ماه اول سال جاری، بیت کوین بین سه تا چهار هزار دلار معامله شده است ولی هم اکنون قیمت به بیش از 10 هزار دلار رسیده است. علاوه بر آن این هفته نرخ هش بیت کوین، به بالاترین میزان خود رسید. نرخ هش بیت کوین نشان دهنده این موضوع است که چه میزان علاقه مندی به استخراج بیت کوین وجود دارد.

هم اکنون که بیت کوین قیمت 10 هزار دلاری اش را شکسته است، پیش بینی تام لی در مورد اینکه قیمت بیت کوین به 40 هزار دلار می رسد هم میتواند درست باشد! تام لی، تحلیلگر و مدیر اجرایی بنیاد فاندسترت اعلام کرده است این تازه اول راه افزایش قیمت بیت کوین است.

برای تایید شکست روند در بیشتر بازارها، ثبت یک سقف قیمتی جدید لازم است.ولی این موضوع در مورد بیت کوین صدق نمی کند. زیرا بیت کوین، وقتی در قیمتی معامله می­‌شود که تنها در ۳ درصد از تاریخچه قیمتی خود مشاهده شده است، حتمی بودن ثبت یک سقف قیمتی جدید را تایید می­‌کند. این موضوع ارزهای دیجیتال را  از دیگر ارزها متمایز می‌ کند.

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین در تیر ماه چند ساعت قبل از رسیدن به 10 هزار دلار
نمودار تغییرات قیمت بیت کوین در تیر ماه چند ساعت قبل از رسیدن به 10 هزار دلار

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.