به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

قیمت بیت کوین از ۱۱ هزار دلار بالاتر رفت! رشد بی سابقه در ۲۴ ساعت

قیمت بیت کوین از ۱۱ هزار دلار بالاتر رفت! رشد بی سابقه در ۲۴ ساعت

قیمت بیت کوین در تاریخ اول تیر ماه سال جاری، برای نخستین بار از ماه مارس سال گذشته تا به حال از 10 هزار دلار عبور کرده است. اما طی یک روز گذشته قیمت این ارز محبوب با هزار دلار افزایش به قیمت 11 هزار دلار صعود کرد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین 11 هزار 78 دلار گزارش شده است.Image result for Cryptocurrency

در حال حاضر بیت کوین در حدود 11100 دلار و اتریوم در حدود 300 دلار ارزش دارند. و این به این معناست که بیت کوین حدود 12 درصد رشد و اتریوم حدود 7 درصد رشد داشته اند. دیروز در تاریخ یکم تیرماه 98، تریدر حرفه ای Peter Brandt در توییتی اعلام کرد که هدف بیت کوین قیمت صد هزار دلار است. Brandt در توییت خود بیان کرد که بیت کوین در فاز چهارم رشد پارابولیک خود قرار دارد و همچنین وضعیت بازار مثل هیچ زمان دیگری نیست.

 بیت کوین در حال تجربه چهارمین فاز رشد انفجاری خود از سال 2010 است. بیت کوین، صد هزار دلار را هدف خود قرار گرفته است.در 45 سال گذشته در هیچ بازاری، این چنین نمودار پارابولیکی ثبت نشده است. بازار بیت کوین به هیچ بازار دیگری شبیه نیست.

Brandt جدولی از قیمت بیت کوین را به عنوان ضمیمه توئیتش ارائه کرده است. طبق اطلاعات موجود در تصویر از تاریخ اکتبر 2010 تا دسامبر 2017، ارزش بیت کوین 9765 برابر شده است.

قیمت-بیت-کوین
قیمت بیت کوین در هفت روز گذشته

یکی از بنیانگذاران شرکت بلاک چین Kenetic در اواخر سال می پیش بینی کرد قیمت بیت کوین تا روزهای انتهایی سال به سی هزار دلار می رسد. بنیانگذار و مدیر عامل گروه Digital Currency در اوایل این ماه در مصاحبه ای با بلومبرگ ادعا کرد که زمستان ارز های دیجیتال به پایان رسیده است و ما داریم وارد بهار رمز ارز ها می شویم.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.