به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

خرید 5000 دستگاه استخراج بیت کوین توسط یک شرکت آلمانی

خرید 5000 دستگاه استخراج بیت کوین توسط یک شرکت آلمانی

طبق اخبار منشتر شده در مطبوعات در تارخ 1 جولای، شرکت استخراج بیت کوین آلمان (BTC) با نام Northern قرارداد خود را برای خرید تقریبا 5000 دستگاه استخراج از Bitmain و Canaan Creative امضا کرده است.

این شرکت که محل رسمی آن در فرانکفورت است اما سایتش از نروژ اداره می شود، در حال حاضر با 55 پتاهاش در هر ثانیه کار می کند اما قصد دارد ظرفیت خود را دو برابر کند.

مدیران این شرکت توضیح دادند که این توسعه بخشی از یک برنامه بلند مدت با تمرکز بر انرژی پایدار می باشد که با توجه به افزایش محبوبیت و رقابت در صنعت استخراج بیت کوین از هفته گذشته آغاز شده است.

Moritz F. Jäger مدیر عامل اجرایی Northern، اظهار داشت: “دستیابی به سخت افزار مورد نظر موفقیت بزرگی برای شرکت ما است.” وی همچنین افزود:

“با دو برابر کردن تجهیزات استخراج بیت کوین ما فقط چند روز پس از شروع به مقیاس جهانی خوبی دست خواهیم یافت، ما در حال آماده سازی زیر ساخت های لازم جهت دستیابی به یک موقعیت پیشرو در صنعت رو به رشد بلاک چین در سال های آینده است.”

Moritz F. Jäger مدیر عامل اجرایی Northern
Moritz F. Jäger مدیر عامل اجرایی Northern

این خبر درست در زمانی منتشر شد که نرخ کلی شبکه بیت کوین به رکورد جدیدی دست پیدا کرد. روز دوشنبه، این تعداد بیش از 69 quintillion در هر ثانیه بود – Kevin Rooke  به عنوان یکی سرمایه گذارارن کوین ها اشاره کرد، این مقدار ده برابر تعداد دانه های شن و ماسه بر روی کره زمین است.

در همین حال، مدیران این شرکت افزودند که در آینده مکان های جدیدی را جهت تاسیس سایت های جدید راه اندازی می کنند.

همچنین در هفته گذشته شرکت استخراج واقع در ایالات متحده با نام Plouton Mining announce، اعلام کرد که یک شرکت جدید را در کالیفرنیا تاسیس خواهد کرد که بزرگترین تاسیسات خورشیدی آمریکای شمالی خواهد بود.

به گفته Cointelegraph، برآوردهای فعلی نشان می دهد که حدود 74 درصد از انرژی مورد استفاده برای فعالیت های معادن استخراج بیت کوین در جهان از منابع پایدار و تجدید پذیر به دست می آید.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.