به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

توکن های تلگرام با سه برابر قیمت ICO توسط Gram Asia به فروش می رسد

توکن های تلگرام با سه برابر قیمت ICO توسط Gram Asia به فروش می رسد

با توجه به گفته  بلومبرگ، Gram Asia که در کره جنوبی مستقر می باشد، حق سهم Gram خود را از تاریخ 10 جولای یعنی شش روز دیگرهر توکن را به قیمت 4 دلار به فروش می رساند.

این قیمتی که برای فروش پیشنهاد شده سه برابر قیمت فروش توکن گرام (1.33 دلار) در دومین ICO که در ماه مارس 2018 برگزار شد، است.

بر اساس گفته وب سایت آن، ظاهرا قرار است که فروش روز 10 جولای به صورت  انحصاری از راه صرافی ژاپنی Liquid . در ماه مارس ICO گرام و همچنین صرافی Liquid  در ماه مارس برگزار کرد که در آن زمان تلگرام 850 میلیون دلار جمع آوری کرد و ارز آن را به 1.7 میلیارد دلار رساند.

بر اساس ایمیلی که از این صرافی فرستاده شده است، بلومبرگ گزارش داده که کاربرانی که از توکن بومی این صرافی، QASH برای خرید گرام استفاده کنند، به ازای هر توکن تخفیف 0.50 دلاری دریافت می کنند.

برای آینده ی قیمت توکن ها تخمین های متفاوتی زده شده ها ولی بر اساس تحقیقی که توسط یک آژانس روسی انجام شده، Aton، در کل در محدوده 2.10 تا 8 دلار خواهد بود.

توکن های تلگرام
توکن های تلگرام

حدود یک ماه پیش Liquid بیان کرد که می خواهد  این فروش را میزبانی کند، یک منبع نزدیک به تلگرام به کوین تلگراف گزارش داده که هیچ گونه ارتباطی بین این دو کمپانی وجود ندارد. علاوه بر آن این منبع گفته که خبر منتشر شده درروز 11 ژوئن نخستین دفعه ای بود که آن ها درباره Gram Asia شنیده اند.

یک سرمایه گذار تلگرام اعتقاد دارد که  قبل از اینکه توکن های Gram عرضه رسمی شوند هیچ شخصی اجازه فروش آنها را ندارد.بر اساس قرارداد خرید توکن، خریدار موافقت می کند که

وارد هیچ گونه مبادله یا توافقنامه که موجب به انتقالات می شود، نشود

گرام توکن بومی در شبکه TON یا Telegram Open Network مورد استفاده قرار می گیرد که در حال حاظر هنوز عرضه نشده و TON شبکه ای نامتمرکز ساخته شده به وسیله برنامه پیام رسان تلگرام است. این سرویس توسط 200 میلیون کاربر استفاده می شود و قرار است عرضه توکن های گرام تا اواخر پاییز 2019 انجام بگیرد.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.