به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

دانلود وب مانی کیپر (WebMoney Keeper) برای اندروید، ویندوز و iOS

دانلود وب مانی کیپر (WebMoney Keeper) برای اندروید، ویندوز و iOS

سرویس پرداخت آنلاین وب مانی متعلق به کشور روسیه است و درصد بسیاری از کاربران آن را افراد دارای هویت ایرانی تشکیل می دهند. این سیستم پرداخت برای ارائه خدمات آسان تر به کاربرانش نرم افزار ها و اپلیکیشن های متنوعی را برای پلتفرم های مختلف ارائه کرده است. در ادامه این مقاله لینک دانلود تمامی این اپلیکیشن و مخصوصا وب مانی کیپر (WebMoney Keeper) قرار داده شده است.

وب مانی کیپر نامی کلی برای مجموعه نرم افزار ها و اپلیکیشن های مخصوص کلاینت وب مانی است که امکان دسترسی به کیف پول و خدمات این سیستم را فراهم می کند.

مواردی که در لیست زیر می بینید، نرم افزار های زیر مجموعه وب مانی کیپر برای پلتفرم های مختلف هستند.

دانلود وب مانی کیپر استاندارد (مینی)

دانلود وب مانی کیپر (WebMoney Keeper) برای اندروید، ویندوز و iOS
دانلود وب مانی کیپر (WebMoney Keeper) برای اندروید، ویندوز و iOS

یک نرم افزار قابل دسترسی از مرورگر وب است تا کاربران بتوانند پس از ثبت نام ابتدایی به کیف پول خود در این سیستم دسترسی داشته باشند. بر اساس وب مانی کیپر استاندارد، اپلیکیشن هایی برای سیستم عامل های مختلف نیز ساخته شده است که عبارتند از :

  • وب مانی کیپر موبایل : نسخه برای اندروید، ویندوز فون، iOS، بلک بری
  • وب مانی کیپر برای مک او اس
  • وب مانی کیپر برای شبکه های اجتماعی : دسترسی به خدمات از طریق شبکه های اجتماعی

دانلود وب مانی کیپر وین پرو (کلاسیک)

این نرم افزار برای استفاده در کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز می باشد. طبق توضیحات موجود در آموزش نصب این نرم افزار، مرورگر اینترنت اکسپلورر ورژن 9.0 یا بالاتر می بایست روی کامپیوتر شما نصب باشد.

وب مانی کیپر وب پرو (لایت)

این برنامه کاربردی از طریق مرورگر وب در دسترس کاربران قرار دارد و از طریق آن می توانید بدون این که نیاز به نصب نرم افزار خاصی بر روی سیستم خود داشته باشید از امکانات این سیستم استفاده کنید و از نوع و ورژن سیستم عامل شما کاملا مستقل عمل خواهد کرد.

لازم به ذکر است که امکانات “وب مانی کیپر وب پرو” محدود تر از وب مانی کیپر وین پرو است و همچنین در نظر داشته باشید که پس از ایجاد حساب وب مانی از طریق نسخه وب پرو، امکان استفاده از آن توسط نسخه ویندوزی وجود ندارد و بالعکس.

ابزار خودکار سازی بودجه (BAT)

این برنامه که از طریق وب قابل دسترس می باشد، به افرادی که به طور گروهی حساب وب مانی خود را مدیریت می کنند، امکان دسترسی چند نفر به حساب را می دهد.

این برنامه برای صاحب فروشگاه های بزرگ که از سیستم وب مانی برای دریافت وجه از مشتریان استفاده می کنند، کاربرد بسیاری دارد.

تمامی این اپلیکیشن ها و نرم افزار ها به صورت رایگان توسط کاربران وب مانی قابل استفاده می باشد.

هچنین شما برای پرداخت وجه به فروشندگانی که از وب مانی جهت دریافت هزینه های خریدتان استفاده می کنند نیاز به هیچ ابزار خاصی نخوتاهید داشت.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.