به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

قیمت بیت کوین پس از کمی کاهش مجددا قیمت ۱۰ هزار دلار را شکست

قیمت بیت کوین پس از کمی کاهش مجددا قیمت ۱۰ هزار دلار را شکست

قیمت بیت کوین (BTC) طی چند روز گذشته صعود کرده و دوباره از آستانه ۱۰،۰۰۰ دلار عبور کرده است.

در تاریخ ۲۸ آگوست ، بیت کوین طی مدت نیم ساعت ۶۰۰ دلار کاهش یافت و قبل از سقوط به پایین ترین نرخ هفتگی ۹۳۶۲ دلار در تاریخ ۲۹ اوت ، زیر علامت ۱۰،۰۰۰ دلار فرو رفت. قیمت از آن زمان به آرامی بهبود پیدا کرده و در حال حاضر با ۱۰،۰۹۹ دلار معامله می شود. براساس داده های Coin360 5.21٪ در روز.

نمودار بیت کوین در روزهای اخیر
نمودار بیت کوین در روزهای اخیر

در اوایل این هفته ، سرمایه گذار Cryptocurrency و مدیر عامل و بنیانگذار Galaxy Digital و مایکل Novogratz گفتند که بیت کوین در مرحله ادغام قرار گرفته است و پیش بینی می کند که دخالت قریب الوقوع سرمایه گذاران نهادی در فضای رمزنگاری باعث می شود که پای بعدی گاو نر به کار رود. او گفت:

“بیت کوین سال را با ۳۸۰۰ دلار آغاز کرد ، ۳۵۰۰ دلار معامله شد و اکنون ۱۰ هزار و ۲۰۰ دلار است و بنابراین در حال حاضر ۲۰۰٪ درصد عجیب است. […] این روند بسیار خوبی داشته است ، و بنابراین فکر می کنم این کمی تحکیم است. ”

 

تأثیر Bakkt در قیمت بیت کوین

بستر معاملات آتی بیت کوین معاملات آتی بیت کوین به تازگی اعلام کرده است که از ۶ سپتامبر پذیرش واریز برای خدمات متعهد خود Bakkt Warehouse را آغاز خواهد کرد.

تحلیلگران درباره آنچه راه اندازی Bakkt یا قیمت بیت کوین می تواند معنی داشته باشد ، نامشخص هستند. به گفته برخی ، راه اندازی معاملات آتی بیت کوین در CBOE و CME باعث سقوط بعدی در اوایل سال ۲۰۱۸ شد.

ادعای کریگ رایت در دادگاه: به یک میلیون بیت کوین دسترسی دارم!
همچنین بخوانید:

در مورد Bakkt ، قراردادهای آتی آن در Bitcoin حل و فصل شده است ، به این معنی که سرمایه گذاران پس از تسویه حساب ، به جای دلار ، بیت کوین واقعی را در حسابهای خود دریافت می کنند.