به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

آگهی کلاهبرداری سرمایه گذاری در بلاک چین تلگرام در فیسبوک در حال پخش شدن است!

آگهی کلاهبرداری سرمایه گذاری در بلاک چین تلگرام در فیسبوک در حال پخش شدن است!

ظاهرا آگهی تبلیغاتی در فیسبوک در حال چرخیدن هست که به کاربران پیشنهاد می دهد تا به پلتفرم سرمایه گذاری در بلاک چین تلگرام (TON) بپیوندند.

این را یک خبرگزاری روسی به اسم Kommersant دیروز گزارش کرده هست و گفته که این تبلیغ کلاهبرداری از طریق حساب کاربری تحت عنوان “Successful Investor” در فیسبوک منتشر شده هست.

به محض این که روی این آگهی کلیک کنید، وارد وب سایتی می شوید که مانند به وب سایت خبری روسی RBC در زمینه اقتصاد و فناوری هست که در آن یک مطلب که به نظر می رسد درمورد سرمایه گذاری هست منتشر شده و دارای لینکی به وب سایت دیگری هست که در آن وب سایت در یک ویدیو گفتگو هایی درمورد یک “طرح منحصربفرد” برای کسب درآمد می شود و یک فرم هم برای ثبت اسم در پلتفرم TON وجود دارد.

پس از این که کاربر آدرس ایمیل و عدد تلفن خودش را وارد می کند، این طرح قول می دهد که آن ها می توانند به سادگی در روز بین 150 تا 235 دلار کسب درآمد کنند.

طبق اطلاعاتی که Whois، وب سایتی برای جستجو اطلاعات دامنه های ثبت اسم، نشان می دهد، دامنه وب سایت مورد نظر 30 آگوست به ثبت رسیده هست.

پلتفرم TON هنوز منتشر نشده هست اما در ماه آگوست، سه سرمایه گذار ناشناس که در عرضه اولیه کوین 1.7 میلیاردی تلگرام شرکت داشته اند، گفته بودند که تلگرام تایید کرده که قرار هست نخستین توکن های Gram را تا اوایل مهرماه (ماه اکتبر) عرضه کند.

اوایل این ماه، تلگرام اکسپلورر شبکه تستی TON و نرم افزار ساخت گره را در وبسایتش منتشر کرده هست.

چند وقت قبل هم گزارش کردیم که تلگرام دسترسی برخی از گسترش دهندگان را به صورت انتخابی به نسخه تستی شخصی بلاک چین TON باز کرده هست. این گسترش دهندگان ناشناس که شبکه را تست کرده اند در توضیح این شبکه از عبارت “تراکنش هایی به شدت سریع” هستفاده کرده اند.

هستارتاپ نرم افزاری TON Labs که توسط سرمایه گذاران تلگرام گردانده می شود کامپایلری برای زبان سالیدیتی ساخته اند که اپلیکیشن هایی که به این زبان نوشته شده را به اپلیکیشن هایی قابل اجرا در شبکه TON تبدیل می کند؛ در این صورت شبکه TON با اپلیکیشن های اسمتمرکز اتریوم سازگار می شود.

زبان براسمه نویسی سالیدیتی به منظور ساخت قرارداد های هوشمند و اپلیکیشن ها در شبکه اتریوم به کار می رود.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.