به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

لایت فارکس چیست و معامله در این کارگزاری چه مزایایی دارد؟

لایت فارکس چیست و معامله در این کارگزاری چه مزایایی دارد؟

کمپانی سرمایه گذاری لایت فارکس با اختیارات اندک در سال 2005 در قبرس آغاز به کار کرد و در CySEC نیز ثبت شده هست. این کمپانی همچنین شعبه ای در جزایر مارشال دارد که نظام قانونی منعطف تر و راحت تری برای فعالیت دارد.

لایت فارکس یکی از کارگزاران شناخته شده در انواع معاملات در سراسر دنیا هست و یکی از 100 کمپانی برتر در لیست World Finance هست.

ورود به وب سایت فارکس لایت

لایت فارکس چیست
لایت فارکس چیست

انواع حساب کاربری در لایت فارکس

حساب کاربری CENT

4 نوع حساب کاربری متفاوت در لایت فارکس وجود دارد. حداقل اندازه قابل واریز 10 دلار هست و کاربران می توانند با این اندازه حساب CENT برپایی کنند که برای تریدر های تازه وارد که بعد از کار با حساب دمو برای آغاز کار مطمئن شده اند، مناسب هست.

فعالیت با این نوع حساب ریسک کمی دارد چرا که اندازه افزایش موجودی ها به سنت هست. بیشترین لوریجی که در حساب CENT می توانید داشته باشید 1000 و حداقل آن هم 0.1 هست. این نوع حساب کاربری با 30 درصد امتیاز به ازای هر بار شارژ ارائه می شود. ارز مورد هستفاده در این حساب کاربری می تواند دلار آمریکا، یورو، روبل روسیه یا فرانک سوئیس باشد.

حساب کاربری CLASSIC

حساب کاربری CLASSIC برای تریدر هایی طراحی شده که تجربه معامله دارند و هستراتژی خود را پیشتر با شرکت در معامله های 4 رقمی امتحان کرده اند. لوریج قابل هستفاده در این حساب کاربری بین 1.8 تا 500 هست.

برای هستفاده از این حساب کاربری می بایست حداقل 50 دلار افزایش موجودی داشته باشید و هیچ کارمزدی هم نیاز نیست پرداخت کنید. به ازای هر بار افزایش موجودی 30 درصد امتیاز دریافت می کنید.

ارز مورد هستفاده در این حساب کاربری می تواند دلار آمریکا، یورو، فرانک سوئیس، پوند انگلیس، روبل روسیه یا زلوتی لهستان باشد.

همچنین 3.5 درصد فایده سالانه برای مقادیری که به عنوان معامله مارجین هستفاده نشده باشد، تعلق می گیرد.

حساب کاربری ECN

حساب کاربری ECN نوعی فناوری منحصر به فرد هست که در آن، کارگزار دخالتی در معاملات ندارد.حداقل اندازه واریز 50 دلار و حداکثر لوریج 1:400 هست. همچنین 7.5 درصد فایده سالانه برای مقادیری که به عنوان معامله مارجین هستفاده نشده باشد، تعلق می گیرد.

حساب کاربری PAMM

این حساب کاربری برای مدیریت دارایی سرمای گذاران فارکس طراحی شده هست. این حساب کاربری مجموعه ای از قابلیت های دیگر حساب های کاربری را دارد و حداقل واریز در این حساب 200 دلار و حداکثر لوریج 1:200 هست.

انواع دارایی های مورد هستفاده در لایت فارکس

طیف گسترده ای از دارایی ها در لایت فارکس قابل معامله هست. حدودا 60 زوج واحد ارزی، چندین نوع فلز گران قیمت و نفت کرود قابل معامله هست. رمزارز های اصلی و بازار های سهام دنیای، CFD های سهامی NYSE، NASDAQ، XETRA و بازار سهام روسیه در این کارگزاری در دسترس هست.

پیشنهادات خاص و امتیازات
لایت فارکس پر از پیشنهادات خاص و امتیازات هست که می توانید به طور همزمان از آن ها هستفاده کنید. چنانچه قبرسی اخیرا سعی در مسدودسازی امتیازات و پیشنهادات خاص را داشته ولی شعبه جزایر مارشال لایت فارکس همچنان این نوع پیشنهاد را ارائه می دهد.

تریدر هایی که حساب دمو دارند می توانند در رقابت ماهانه شرکت کنند و به 10 تریدر برتر که بیشترین موجودی را در حساب دمو خود دارند جوایز تا 2500 دلار داده می شود.

با برخی از برندگان این رقابت ها نیز مصاحبه و دیدگاه آن ها در وب سایت منتشر می شود.

برداشت و واریز به حساب
افزایش موجودی حساب لایت فارکس از طریق کردیت کارت های گوناگون و روش های آنلاین پرداخت از جمله اسکریل، نتلر، Qiwi ،PostePay ،Dankort ،Carte Bleue ،China Union Pay و… امکان پذیر هست.

برداشت ها نیز به همین روش ها امکان پذیر هست و همچنین امکان برداشت اتوماتیک به صورت روزانه دو بار با حداکثر مبلغ 100 دلار امکان پذیر هست.

پشتیبانی مشتری
تریدر ها می توانند با لایت فارکس از طریق گفتگوی آنلاین در ساعات مبادلاتی از 6:30 تا 11:30 ارتباط بگیرید.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.