به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

مسدود شدن حساب پرفکت مانی به چه دلیل رخ می دهد و بازگشایی آن چگونه است؟

مسدود شدن حساب پرفکت مانی به چه دلیل رخ می دهد و بازگشایی آن چگونه است؟

بنا به دلایل مختلفی شدنی هست حساب پرفکت مانی شما مسدود شود و با توجه به این که مستندات وب سایت رسمی پرفکت مانی ناتوان هست، بسیاری از کاربران این سیستم پرداخت آنلاین نمی دانند که در صورت مسدود شدن حساب پرفکت مانی خود باید چکار کنند. در تداوم این نوشته آموزشی به مراحلی که می بایست برای بازگشایی حساب کاربری مسدود شده خود طی کنید، خواهیم پرداخت.

علت مسدود شدن حساب پرفکت مانی چیست؟
اگر چه برای ثبت اسم و وریفای کردن حساب کاربری در پرفکت مانی هیچ محدودیتی برای کاربران ایرانی وجود ندارد و به این خاطر هم حساب پرفکت مانی شما مسدود نمی شود، اما در مواردی ویژه شدنی هست در کوشش برای ورود به حساب خود متوجه پیغام خطایی شوید.

این پیغام می تواند به علت ریپورت شدن حساب شما توسط برخی افراد باشد یا شدنی هست پرفکت مانی به جهت محافظت از حساب کاربری شما در برابر حملات هکری اقدام به مسدود سازی کرده باشد.

اما در این صورت برای بازگشایی حساب چه باید بکنید؟

آموزش بازگشایی حساب پرفکت مانی
زمان مورد نیاز: ۱۵ دقیقه.

از آن جایی که پرفکت مانی سیستم پیشرفته ای در زمینه ارائه خدمات به کاربرانش ندارد، در صورت مسدود شدن حساب کاربری تان، فقط کاری که می توانید انجام دهید، مکاتبه از طریق سیستم تیکت با پرفکت مانی هست.

وارد سیستم تیکتینگ شوید
وارد سیستم تیکتینگ پرفکت مانی شوید.

فرم تماس را تکمیل کنید
در قسمت Submit a new ticket فرم را پر کنید.
Memeber ID – شناسه پرفکت مانی شمهست.
Department – آیتم Problem with my Account را گزینش کنید.
Subject – مسئله تیکت را بنویسید. برای نمونه My account has been blocked.
Memo – در این قسمت شرح کامل درخوهست خود را مبنی بر بازگشایی حساب پرفکت مانی، بنویسید.ثبت تیکت در پرفکت مانی

وزارت IT چین خواستار "شتاب" در استاندارد سازی بلاک چین می شود
همچنین بخوانید:
سیستم تیکتینگ پرفکت مانی
سیستم تیکتینگ پرفکت مانی

منتظر جواب بمانید
سیستم تیکت پرفکت مانی بر پایه پین کد هست؛ به این معنی که بعد از ثبت تیکت به شما یک پین کد ارائه می شود که با وارد کردن آن در صفحه پیگیری تیکت می توانید از جوابی که به شما داده شده مطلع شوید و مجدد به تیکت جواب دهید.
معمولا برای بازگشایی حساب مسدود شده از شما خوهسته می شود تا مدارک شناسایی و یک سری اطلاعات مهم که در تعیین هویت شما به آن ها کمک می کند را برایشان بفرستید.پیگیری تیکت در پرفکت مانی
توجه داشته باشید که فقط و فقط از همین طریق با پرفکت مانی تماس بگیرید و با افرادی که ادعا می کنند از سوی پرفکت مانی با شما تماس می گیرند و خوهستار اطلاعات کاربری شما هستند، تماس برقرار نکنید.

مسدود شدن حساب پرفکت مانی
مسدود شدن حساب پرفکت مانی

همچنین هیچ گونه نرم افزار و براسمه ای تحت عنوان PerfectMoney Unblocker وجود ندارد و این گونه براسمه ها عموما به منظور جاسوسی و سرقت اطلاعات حساب پرفکت مانی شما ساخته شده اند.