به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

معرفی بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر

معرفی بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر

معرفی بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که بالاخره متوجه سود آوری بسیار بالای استخراج بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال شده باشید. هم اینک به معرفی بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال خواهیم پرداخت و انواع معیار های انتخاب را هم با هم مرور خواهیم نمود. برخی ممکن است از انواع دستگاه ها و حتی بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال معایبی را سراغ داشته باشند. اما باید به این مورد هم توجه داشت که این دستگاه ها همواره نسخه به نسخه و مدل به مدل بهتر و کار آمد تر می شوند. گاهی مصرف برق شان کمی کم تر می شود. و گاهی هم هش ریت آن ها بیشتر می شود. مطالبی که هم اکنون خواهید خواند مربوط می شوند به یک رده بندی مهم جهانی در سال 2019.

البته شایان ذکر است که ترتیب بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در شرایط و محل های گوناگون ممکن است تغییر کنند. با این حساب نگاه تان تنها به همین مطلب نباشد و همواره سعی کنید دانش و آگاهی خود را نسبت به بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال بیشتر و بیشتر کنید. ضمنا به خاطر داشته باشید که لزوما هر چه نرخ هش این دستگاه ها بالا تر باشد نمی توان گفت که آن ها جزو بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین هستند.

پس مراقب معیار های اولیه ی انتخاب خود باشید. از جمله ی عوامل انتخاب بهترین ماینر های بیت کوین می توان به میزان وزن، مقدار صدایی که در حین کار کردن تولید می کنند، طول عمر آن ها و ابعاد شان اشاره نمود. البته در ادامه دستگاه های ماینری معرفی خواهند شد که به لحاظ معیار های دیگری نیز بررسی شده اند. معیار هایی مانند مقدار سود آوری آن ها و میزان مقبولیت شان برای کاربران و قیمت آن ها.

 

بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال
مدل Bitmain Antminer S۹i

ماینری به نام Bitmain Antminer S۹i چگونه است؟

این مدل را که محصول شرکت بیت مین است را حتی تازه واردان و تازه کار ها هم می شناسند. اکثر استخراج کنندگان این مدل خاص را به عنوان مدلی خوشایند و مطلوب می شناسند. این مدل هنوز هم طرفداران و هوا خواهان بسیاری را دارد. و همچنین سال تولید آن 2018 است. هم قدرت هش آن زیاد است و هم صدای بسیار کمی دارد. می توان گفت که با توجه به میزان مصرف برق کمی که دارد یک مدل به صرفه و خوب می باشد. قدرت و نرخ هش دستگاه هم چیزی بین ۱۳ تا ۱۴.۵ TH/S  است. مصرف برق آن چیزی در حدود یک هزار سیصد و بیست وات است. یعنی از یک جارو برقی مصرف کم تری دارد. در آگوست همان سال مدل S۹j تولید و روانه ی بازار جهانی شد. S۹i قیمتی در حدود چهار صد دلار دارد.

 

ماینر Bitmain Antminer S۱۵/T۱۵ چگونه ماینری است؟

طبق گفته ی مدیر شرکت بیت مین پس از مدل های S9 و T9 مدل های جدید تر S15 و T15 نام گرفتند. مدل های جدید تری که گفتیم در دسامبر 2018 به بازار ارائه شدند. و حتی همین حالا هم از قدرت مند ترین ماینر ها به حساب می آیند. مدل اس 15 قدرتی برابر با بیست و هشت ترا هش بر ثانیه دارد. مصرف آن هم یک هزار و پانصد وات است. که باز هم بد نیست. نرخ هش مدل تی 15 هم در حدود بیست و سه ترا هش بر ثانیه است. و مانند اس 15 یک هزار و پانصد وات برق مصرف می کند. در حال حاضر مدل اس 15 با قیمت 1100 و مدل تی 15 با قیمت نهصد و پنجاه دلار در بازار فروخته می شوند.

 

بهترین ماینر های بیت کوین
INNOSILICON Terminator۳

می رسیم به مدل INNOSILICON Terminator۳

این ماینر جزو نسل های جدید ماینر ها به شمار می رود و محصولی از شرکت اینو سیلیکون است. اگر فقط به فکر قدرت دستگاه هستید این همان مدلی است که شما می خواهید. چرا؟ چون 43 ترا هش بر ثانیه قدرت دستگاه است و 2100 وات هم مصرف برق دارد. داشتن این میزان قدرت و این که شرکت سازنده ی آن یعنی اینو سیلیکون بسیار معتبر است باعث شده تا تعداد بسیاری از افراد اقدام به خرید آن کنند. قیمت خود دستگاه در حدود دو هزار و دویست دلار است که اگر برای تان رقم بالای به حساب می آید می توانید مدل دیگری را که قدرتش هش آن 39 ترا بر ثانیه است انتخاب نمایید. اگر چه فقط کمی قدرت کمتر از این دستگاه دارد ولی قیمتش به صرفه تر است و برای شروع می توان بهتر باشد.

 

Whatsminer M۳X چه حرفی برای گفتن دارد؟

این کمپانی معروف است که دستگاه های ماینری با کمترین قیمت به بازار روانه می کند. بنابر این هر تازه کاری ممکن است بخواهد با همین شرکت و دستگاه های آن شروع کند. علی الخصوص اگر هزینه ی برق در منطقه شما بالا تر از مناطق دیگر محاسبه شود. شاید نتوان گفت که دستگاه های این شرکت بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال باشند. ولی لااقل کم قیمت ترین و کم هزینه ترین آن ها هستند. شرکت واتس ماینر طوری عمل نموده است که همگان تصور می کنند شاید بزرگ ترین رقیب کمپانی های دیگر شود. به هر حال قدرت این دستگاه TH/s ۱۲ است و مصرف برق آن نیز 2000 وات است که دیگر مصرف بالایی محسوب می شود. شاید علت قیمت کم آن هم همین مصرف برق بالایش باشد. قیمت این ماینر که باور نکردنی به نظر می رسد چیزی بین دویست تا سیصد دلار است.

 

بهترین ماینر های بیت کوین
یک مدل واتس ماینر

باز هم واتس ماینر

این بار شرکت واتس ماینر مدل دیگری به نام Whatsminer M۱۰ ارائه داده است. حرف و حدیث های زیادی هم پشت این دستگاه مطرح است. دلیل این همه حرف و حدیث قیمت پایین آن و قدرت هش بسیار بالای آن است. آخه چرا؟ این نسبت ها با هم جور نیستند. به گفته ی برخی طول عمر این ماینر ها کم است. و شاید همین موضوع دلیل ارزان قیمت بودنش باشد. ولی با این حال خیلی ها عاشق این دستگاه می شوند. گفتیم قدرت هش این دستگاه زیاد است. مگر چه قدر است؟ سی و سه ترا هش بر ثانیه. موضوع زمانی جالب تر می شود که بدانید حتی مصرف برق این دستگاه پایین تر از مدل ام 3 ایکس است.

کمی شک بر انگیز است نه؟ ولی واقعا همین طور است. مصرف دستگاه 2100 وات است. ظاهرا که زیاد است. ولی نه برای سی و سه ترا هش بر ثانیه. به نظر خیلی هم به صرفه می آید. مدل دیگری مانند ام 10 اس از همین شرکت با قدرت 55 ترا هش بر ثانیه وجود دارد. به هر ترتیب قیمت دستگاه Whatsminer M۱۰ چیزی بین 1100 تا 1700 دلار است. که نسبت به قدرت آن خیلی پایین است. و با احتساب تمامی این معیار ها می توان گفت که بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال است.

 

معرفی مدل HalongDragonMint T۱

اگر هنوز هم به دنبال بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال می گردید به شما دستگاه های ماینر شرکت هالانگ را پیشنهاد می کنیم. این دستگاه ها به عنوان بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال بیشتر بین کاربران اروپایی دارای محبوبیت هستند. آخر مدل تولیدی سری دراگون این شرکت تی یک نام دارد. و مانند مدل قبلی که معرفی نمودیم هم قیمت بسیار خوبی دارد و هم قیمت عالی ای. مصرف برق آن هم که 1600 وات است. این مدل دارای 16 ترا هش بر ثانیه است. و قیمت آن فقط 600 دلار است.

 

بهترین ماینر های بیت کوین
ماینری خاص از شرکت ای بنگ

مدل Ebang Ebit E۱۱++

اگر هنوز هم فکر می کنید که هیچ کدام از این دستگاه ها جزو بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال نیستند این مورد آخر را هم در نظر بگیرید. شاید نظر تان را جلب نمود. این مدل ساخته ی شرکت ای بنگ است که در سال 2018 به بازار عرضه شده است. قدرت هش آن سی و هفت ترا بر ثانیه می باشد. ولی جدید ترین وآخرین مدل آن قدرتی معادل چهل و چهار هش بر ثانیه دارد. و با مصرف برقی برابر با 2000 وات یکی از قدرت مند ترین ماینر های بیت کوین در بازار فعلی می باشد.

ولی با وجود قدرت بسیار بالای خود هنوز معلوم نیست طول عمر آن چه قدر است. چون مدت زیادی از عرضه ی آن نگذشته است. قیمت این دستگاه هم در خود وب سایت رسمی ای بنگ برابر با دو هزار دلار است که ممکن است به نظر کمی بالا باشد. ولی با این وجود می تواند جزو بهترین دستگاه های استخراج ارز دیجیتال باشد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.