به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کدام است؟

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کدام است؟

معرفی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

با کمی دقت در تاریخچه ی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ، می توان درک نمود که اوایل سال های 2017 زمان آشنا شدن ما با ارز دیجیتال بود. و اگر بر روی آن ها سرمایه گذاری می کردیم، سود های باور نکردنی ای در زمان حال بدست اورده بودیم. زیرا خیلی از پروژه های آن سال در انفجار قیمتی 2017 همراه رشد های باور نکردی چند صد درصدی بودند. اما سوالی که اکنون در ذهن ما می گذرد، این است که ایا هنوز هم زمان سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتالی امکان پذیر است؟ آیا امکان دست یابی به چنین سود هایی هنوز هموار است؟ خب در این مقاله، وظیفه ی ما نشان دادن آینده است.

 

فرصت
هنوز هم فرصت سرمایه گذاری هست

آیا کار از کار گذشته است؟

ما در این مقاله می خواهیم پروژه هایی که شامل بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2019 است را به شما نشان دهیم. بعد از سودی که افراد از انفجار قیمتی که در سال 2017 رخ داد به جیب خود زدند، ارز های دیجیتالی توجه بسیاری از مردم و شرکت های بزرگ را جلب خود کرد. و موسسات مالی نیز راه خود را در عرصه بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری باز کردند. افراد مختلفی نیز شروع به تحقیق درباره ی انواع مختلف پروژه های وابسته به این عرصه کردند. به همین خاطر دانش افراد سرمایه گذار و فعال، در عرصه ی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری بسیار افزایش یافت. و کسی بدون دانش و آگاهی قبلی دل به دریای این تجارت پر سود نمی زند.

 

مارکت کپ و بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

طبق تحقیقات و الگوریتمی خاص و پیچیده، ما به بررسی چند پروژه ایی که پتانسیل بالا تری نسبت به بقیه در زمینه ی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری دارند می پردازیم. نکته ی قابل توجهی که باید در نظر بگیرید، این است. که برای سرمایه گذاری ما باید در نظر داشته باشیم که هر مقدار پروژه ها دارای ارزش کل ( marketcap) پایین تری باشند، یعنی دارای رتبه ی پایین تری هم نسبت به بقیه ی پروژه ها در سایت کوین مارکت کپ هستند. پس ریسک سرمایه گذاری ما نیز افزایش می یابد. پس بخش بزرگ تر سرمایه ی خود را بر روی پروژه هایی که دارای رتبه برتر هستند انجام دهید.

زیرا قابل اعتماد تر و مطمئن تر است. و امکان از دست بیشتر سرمایه ی خود را در حد صفر پایین بیاورید. مقدار باقی مانده از سرمایه ی خود را به سمت پروژه های جدید و تازه نفس ببرید. چون مارکت کپ آن ها مقام پایین تری دارد. و با استفاده از تجربه یا فکر خود یکی از این پروژه ها که فکر می کنید پتانسیل رشد بالایی دارد را انتخاب کنید.

 

بیت کوین به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

اکثر فعالان عرصه ی ارز های دیجیتال و سرمایه گذاران اعتقاد دارند، بیت کوین دیگر مانند گذشته نمی تواند سود ده باشد. و بازار هم نمی تواند با تمام قوا به سود های چند هزار درصدی دوران اوج خود برسد. درصد وقوع چنین اتفاقی بسیار کم است. زیرا بر این اعتقاد است که جامعه ی امروزی، ارز دیجیتال را در زندگی خود پذیرفته. و همچنین جایگزین های بسیار زیادی برای بیت کوین به وجود امده است. که به مراتب پیشرفته تر از بیت کوین هستند. جدید ترین الت کوین ها با ارائه قابلیت و ویژگی های منحصر به فرد همیشه همراه شگفتی هستند.

 

دلایل پیدایش ارز های دیجیتال چه بوده است؟

با بازگشت به گذشته  می توان دریافت یکی از دلایل اصلی پیدایش ارز های دیجیتال بر سر موضوع تمرکز زدایی بوده است. و اکثریت جوامع ارزهای دجیتال نیز موافق این نظریه هستند که بیت کوین در تحقق چنین هدفی از همه موفق تر ظاهر شده است. پس احتمالا باید موضوع پیدایش جایگزین هایی برای بیت کوین که قابلیت جایگزینی آن را دارند را خیال پردازی نامید. البته آینده نامشخص است. ممکن است شما شخصی باشید که می خواهید در زمینه ی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری کنید. در این صورت حتما مقداری بیت کوین باید به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سبد خرید شما وجود داشته باشد. و نبود آن مقداری غیر منطقی به نظر می رسد.

 

اعتماد
اعتماد روز افزون به ارز دیجیتالی

مردم چه قدر به این ارز ها اعتماد دارند؟

میزان اعتماد کردن به بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را می توان از میزان پذیرش جامعه به عنوان یک دارایی فهمید. برای بررسی میزان مقبولیت یک ارز در میان مردم باید سری به میزان سرمایه گذاری افراد در ان ارز زد. و همچنین باید نوع ارز مورد نظر و طبقه بندی آن را در نظر بگیریم. مثلا پلتفرم ارز دیجیتال شما پرداختنی است یا بلاک چین؟ پلتفرمی برای ساخت اپلیکیشن های غیر متمرکز است پرایوسی ( شخصی) کوین هست؟ یا غیره؟ بعد از آن که دسته بندی پروژه های مختلف را تعیین نمودید، مارکت کپ را هم در نظر بگیرید. می توانید مهم ترین پروژه هایی که در یک دسته بندی قرار می گیرد را تقسیم بر کل مارکت کپ های موجود در بازار کنید. تا میزان ارزش آن دسته مشخص شود.

 

اعداد و ارقام مربوط به ارزش بیت کوین

ارزش کل بازار بیت کوین برابر است با 137,715,962,941 دلار

ارزش کل بازار ارز های دیجیتال برابر است با 247,505,367,444 دلار

زمانی که این ارقام بالا را بر هم تقسیم کنید خواهید فهمید که نزدیک به پنجاه و پنج درصد از بازار کل ارز های دیجیتالی متعلق به بیت کوین می باشد. خود این موضوع مهر تاییدی است بر میزان ارزش بالای بیت کوین در میان تمامی ارز های دیجیتال. پس حتی می توان از این ارز به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری هم یاد نمود. پس حتی اگر آلت کوین های بسیاری با ویژگی های حیرت انگیز به وجود بیایند، ولی از سوی شرکت ها یا موسسات یا مردم مورد پذیررش قرار نگیرند. باز هم رشد آن ها در حدی نخواهد بود که بتوان آن ها را جایگزین بیت کوین دانست. اگر از کارشناسان و یا سرمایه گذاران این عرصه مشورتی برای ورود به این عرصه بخواهید. آن ها به شما پیشنهاد تبدیل حداقل پنجاه درصد سرمایه خود به بیت کوین را می کنند.

 

EOS
ارز دیجیتالی ایاس

ارز دیجیتالی ایاس

ایاس را می توان یکی از بهترین پروژه هایی با قابلیت ساخت اپلیکیشن های غیر متمرکز یا همان Dapp دانست. ایاس همچنین قرارداد های هوشمند را ارائه می دهد. اگر می خواهید اهمیت و مقام پلتفرم هایی که امکان ساخت(Dapp ) ها یا اپلیکیشن های غیر ممرکز در آن ها وجود دارد را بدانید بایست نگاهی به ارقامی که از ارزش سه پلتفرم اتریوم, ایاس و ترون را دارند بیندازید.

ارزش کل بازار اتریوم برابر است با 25,386,755,520 دلار

ارزش کل بازار ایاس برابر است با 5,747,113,430 دلار

ارزش کل بازار ترون برابر است با 2,077,718,373 دلار

عدد 13.41 نشان دهنده ی درصد زیادی از کل سرمایه موجود در عرصه ی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری می باشد. سه پروژه ای که بالا تر نام بردیم، هر کدام می توانند اپلیکیشن های غیر متمرکز را هم تولید کنند. البته با رشد رو به جلوی دو پلتفرم ایاس و اتریوم به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری می توان این انتظار را داشت که ترون را کنار بگذارند. و از ترون پیشی بگیرند.

 

کارمزد ایاس چقدر است؟

کارمزد صفر درصد ایاس باعث شده است که میزان اقبال عمومی از این ارز بسیار بیشتر از اتریوم هم باشد. همچنین برای نوشتن اپلیکیشن ها در بستر اتریوم باید از زبان برنامه نویسی Solidity استفاده کرد. ولی در هنگام ساخت Dapp ها در بستر ایاس شما نیاز زیادی به دانش فنی برنامه نویسی ندارید. و عملا هر کس می تواند اپلیکیشن غیر متمرکز خود را داشته باشد. عوامل بالا منجر به استفاده بیشتر افراد از ایاس به جای اتریوم برای ساخت Dapp ها شده است. ایاس یکی از پروژه ‌هایی بود که همان اول توانست سرمایه بسیار زیادی جذب کند. این پلتفرم با مدیریت درست منابع مالی خود توانست به خوبی تمام برنامه های خود را عملی نماید.

 

دپ های ایاس بیشتر است یا اتریوم؟

با این که تعداد DApp های ساخته شده بر روی پلتفرم ایاس الآن کم تر از اتریوم است، اما با این حال می ‌توان آن را در آینده جلو تر از حتی بستر اتریوم دانست. البته از حق نگذریم ترون هم ویژگی های بارز و زیادی را دارد که بسیار به آن کمک نموده است. مثلا جاستین سان که موسس و مدیر عامل این مجموعه و پروژه است، در حوزه ی کریپتو بسیار سر شناس می باشد. همچنین سرمایه ای که در همان ابتدای پیدایش این ارز جذب نمودند حالا کمک شان می کند تا بتوانند فقط روی مارکتینگ خود تمرکز پیدا کنند. این شبکه اعضای فعال و پر کاری هم دارد. واضح است که راه و هدف ترون هنوز مشخص و واضح نیست.

زیرا اکثر سرمایه آن در ازای تبلیغات خرج می شود. و برای بهبود تکنولوژی برنامه ایی ندارد. از همکاری های چشم گیر آن نیز فقط می توانیم به خرید شرکت بیت تورنت اشاره کنیم. تمام این عوامل شانس موفقیت این شرکت را تاپایان 2019 رو به تمام شدن می برد. و نمی توان آینده ی درخشانی را برای آن دید. می شود از کل سرمایه خود ده درصدش را برای ایاس اختصاص دهیم.

 

ارز
اتریوم

حقیقت اتریوم چیست؟

پروژه ایی که بیشتر به رنگ زرد آن شنخته می شود. فعال در زمینه ی قرارداد های هوشمند و اپلیکیشن های غیر متمرکز Dapp. همچنین پیشتاز این عرصه نسبت به پروژه های ایاس و ترون که خدماتی مشابه اتریوم را دارا هستند. طبق اخبار با انتشار اتریوم 2 در تاریخ 3 ژانویه 2019 توسط تیم توسعه دهنده ان وهمچنین رشد قیمتی اتریوم با آمدن به روزرسانی های جدید می توان آینده درخشانی را برای اتریوم در پایان سال 2019 انتظار داشت. اگر تیم توسعه دهنده ی آن نیز مانند گذشته به روز رسانی ها را به تعویق  بیندازند افزایش قیمت آن ادامه میابد و افزایش قیمت بیشتری را حاصل می شود. آقای ویتالیک بوترین نیز به عنوان یکی از چهره های سرشناس عرصه ی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری شناخته می شوند.

حضور آقای بوترین میزان مقبولیت پلتفرم اتریوم را بالا تر برده است. همچنین قرار است اتریوم یک به روز رسانی مهم را تا شش ماه دیگر ارائه نماید که باعث می گردد ارزش این ارز دیجیتالی بالا تر برود. همه ی این ها می توانند به عنوان دلایلی باشند تا ما اتریوم را به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری معرفی نماییم. شما هم می توانید ده درصد از کل سرمایه ایی را که برای بازار ارز های دیجیتال در نظر گرفتید را به اتریوم اختصاص دهید.

 

کاردانو و پلتفرم مربوط به آن

اگر در بازار ارز های دیجیتال مقداری تحقیق کرده باشید، حتما اسم چارلز هاسکینسون به گوش شما خورده است. یکی از اولین بنیان گذاران اتریوم. و در پروژه هایی مانند بیت شیرز و استیم همکاری داشته است. عمده ی اعتبار کاردانو نیز از این شخص است. زیرا موسس این پروژه خود ایشان است. خود پروژه ی کاردانو را نسل سوم بلاک چین می دانند. چارلز هاسکینسون همچنین ارتباط زیادی با دولت ‌های کشورهای آفریقایی داشته است تا بتواند امکان استفاده از خدمات مالی متنوعی را برای این کشور ها فراهم نماید. چرا که دسترسی به سیستم بانکی ندارند. با استفاده از تکنولوژی‌ های موجود در پروژه ی کاردانو می توانند به راحتی به تبادلات ارزی خود بپردازند. وجود چنین سیستمی خودش را دقیقا در این زمان نشان می دهد. یعنی زمانی که دست رسی به هیچ سیستم مالی خوبی نداشته باشید.

کاردانو را می توان به عنوان یکی از برترین ارائه دهنده قرارداد های هوشمند دانست. و چون سرمایه هنگفتی در این نوع از قرارداد ها وجود دارد، کاردانو را می توان به عنوان نماینده و پیشتاز این عرصه نامید. کاردانو با ارائه نقشه ی راه جدید خود که توسط IOHK که همان واحد پشتیبانی کاردانو هست در حال به روز رسانی پلتفرم خود می باشد. این گروه می خواهند تا پایان سال 2019 نسخه ی به روز شده ی کاردانو را ارائه کنند که طبق سنوات گذشته در راه بودن نسخه ی جدید افزایش قیمت بالایی را به همراه دارد. پس می توان سال 2019 را سال پر موفقیتی برای کاردانو دانست. اگر می خواهید روی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کنید، می توانید از کل سرمایه خود شما 5 درصد هم برای این ارز اختصاص دهید.

 

تبادلات
لایت کوین

لایت کوین به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

این پروژه در دسته ی پلتفرم های پرداختنی قرار می گیرد. این پروژه در چند ماه اخیر نظر سرمایه گذاران و موسسات زیادی را به خود به خاطر رشد قابل توجه اش جلب کرده است. این ارز دیجیتال به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری از اکتبر 2018 تا می 2019، بین 22.95 دلار تا 114.86 دلار در حال نوسان بود. این یعنی 400 درصد افزایش قیمت در مدت فقط7 ماه! طبق امار با دادن مقام اول به بیت کوین به عنوان پیشتاز پلتفرم های پرداختنی و همچنین لایت کوین به عنوان مقام چهارم در این زمینه کوین مارکت کپ می توان اهمیت این دسته پلتفرم را مشاهده کرد. می توان نصف شدن پاداش استخراج لایت کوین را عامل اصلی رشد آن دانست.

عوامل دیگری نیز مانند محبوبیت بیشتر آن در بین فروشندگان، افزایش چند برابری سرعت تراکنش،  و اهمیت دادن بیشتر به حریم خصوصی کاربر، نیز دخیل در رشد آن نیز بودند. با وجود عملی شدن بخشی از برنامه ‌های لایت کوین تا کنون باید منتظر ادامه خبر هایی که لایت کوین وعده انجام آن ها را تا پایان 2019 داده باشیم. که مهم ترین آن نصف شدن پاداش استخراج آن است. این اتفاق در کمتر از 2 ماه دیگر اتفاق می افتد. با توجه به تمام عوامل موثر بر قیمت لایت کوین ، می توان گفت بهتر است تا 5 درصد از کل سرمایه خود را به آن اختصاص دهیم. در ضمن می توانید روی این ارز دیجیتالی هم به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری حساب نمایید.

 

ریپل هم برای سرمایه گذاری مناسب است

هدف ساخت ریپل مقداری متمایز تر از بقیه ارز های دیگر است. هدف از ساخت پروژه ی ریپل انجام تبادلات برون مرزی با دستمزد به مراتب کمتر و سرعت بالاتر است. ریپل بیشتر مورد وثوق موسسات مالی و بانک های بزرگ جهان است و برای جایگزینی سیستم هایی مانند سوئیفت است. به خاطر همین پذیرش و مقبولیت آن توسط این موسسات و بانک‌ها مطرح می‌ شود. که در سال 2018 و همچنین از اول 2019 تاکنون شاهد همکاری ‌های پی در پی آن با بانک ها و شرکت های بزرگی بوده ‌ایم. بسیاری از متخصصین معتقد هستند که هر چه قدر استفاده ی بانک ها و موسسات از تکنولوژی‌ های ریپل و به ویژه پذیرش XRP توسط آن ها، بیشتر و بیشتر شود رشد انفجاری آن هم شروع می‌ شود.

و با وجود خبر ها و برنامه‌ هایی که حول این ارز دیجیتال به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری است، به نظر می‌ رسد بهره ‌برداری از تکنولوژی ‌های آن در نیمه دوم 2019 افزایش خواهد یافت. و از این طریق می ‌تواند به شدت به افزایش قیمت XRP کمک کند. با در نظر گرفتن تمامی عوامل موثر بر قیمت XRP (عوامل موثر بر تحلیل تکنیکال، فاندامنتال یا همان بنیادی و تحلیل احساسات و هیجانات بازار)، می‌ توان حد ضرری را هم برایش مشخص نمود. و 2.5 درصد از کل سرمایه را به XRP اختصاص داد.

 

مبادلات جهانی
استلار

استلار هم به جمع ارز های ارزشمند پیوست

پروژه ایی که توسط یکی از بنیان گذاران اولیه ی پروژه ریپل، جد مک کالب ایجاد شده است. استلار از بعضی جهات شباهت های فراوانی به ریپل دارد. و همچنین یک سری تفاوت های اساسی نیز این دو را کاملا از هم متمایز می کند. تفاوت اصلی این دو پروژه در این است که استلار برای کاربران عادی با همان ویژگی های ریپل طراحی شده است. یعنی معمالات برون مرزی برای کاربران عادی. باور تان می شود؟ استلار را می توانیم اصلی ترین رقیب ( PayPal) بدانیم. چون کارمزد پروژه ی استلار برای هر ششصد هزار تنها 0.01 دلار است. درحالی که برای هر معامله در پی پال شما باید 5% کل ارز را به آن بپردازید. سرعت انجام تراکنش‌ها در شبکه استلار همبه ازای پنج ثانیه برای هر تراکنش است. که سرعت قابل قبولی است.

 

همکاری های چند جانبه ی استلار و رشد آن

استلار همکاری‌ های زیادی با شرکت ‌های مختلف و بزرگی را داشته که می توان از IBM به عنوان مهم‌ترین آن ها یاد نمود. نتیجه این همکاری برای IBM، راه ‌اندازی شبکه پرداختی برون مرزی ای به نام پلتفرم بلاک چین ولد وایر با همکاری استلار در سپتامبر 2018 بود. بعد از این همکاری، آی ‌بی ‌ام از همکاری ‌اش با استرانگ ‌هلد که پشتوانه ی آن دلار آمریکا بوده و مبتنی بر استلار است خبر داد. این همکاری به منظور ساخت اولین ارز دیجیتال با ثبات شبکه استلار بود. چنین همکاری‌ های استراتژیکی همواره می ‌توانند به رشد استلار کمک کنند.

چون همکاری استلار و IBM در وقت های باقی مانده از 2019، انتظار می رود بخش هایی از ارائه این ارز باثبات را پیش ببرند. و ایجاد بهبود در شبکه های استلار در بخش سرعت انجام واکنش محقق شود. شما هم به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری می توانید دو و نیم درصد از کل سرمایه ی خویش را به این ارز دیجیتال تخصیص دهید.

 

بایننس کوین دیگر چیست؟

(BNB)، یا همان توکن بایننس کوین یکی از محبوب ترین و بزرگ ترین توکن ها در دنیای بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری است. این پلتفرم هر روزه با محصولات جدید خود کاربران خود را شگفت زده می کند. بایننس کوین ، اقدام به راه ‌اندازی بلاک چین انحصاری خود در ماه‌های اخیر و همچنین رو نمایی از صرافی غیر متمرکز خود نموده است. از دیگر کار های جالب آن می توان به فروش موفق توکن‌ های پروژه های جدید در لانچ‌ پد اشاره نمود. ( لانچ پد بایننس سیستمی است که در آن پیش ‌فروش‌های توکن انجام می‌ شود.) البته این پلتفرم به تنهایی و بدون محاسبه ی این اقدامات توانسته است رشد قابل توجهی را تجربه کند. ولی با این حال هنوز هم پتانسیل‌ های زیادی را برای رونمایی در نیمه ی دوم سال و رشد زیاد دارد.

 

عوامل رشد بایننس کوین

عواملی که می توانند عامل محرکی برای رشد بایننس کوین باشند به این شرح است: در شش ماه دوم سال با انجام پروژه‌ های بیشتری در قسمت لانچ ‌پد بایننس. و همچنین باقی ماندن نشانه‌ های نرخ صعودی آن در بازار. اضافه شدن ارز های بیشتر به صرافی غیر متمرکز بایننس و قول عرضه ی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری با ثبات. با پشتوانه فیات ‌های مختلف توسط این صرافی. با در نظر گرفتن این همه عوامل مهم باید توجه نمود که این احتمال وجود دارد تا بایننس با ابزار هایی که به عنوان صرافی در اختیار دارد، قیمت بایننس کوین را برخی مواقع دستکاری کند. و اما شما هم اگر قصد انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را دارید می توانید  دو و نیم درصد دیگر از سرمایه ی کل خود را به این ارز دیجیتال تخصیص بدهید.

 

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری
بیسیک اتنشن توکن و مرورگر بریو

می پردازیم به بیسیک اتنشن توکن

توکن بت (BAT )، که مخفف سه کلمه ی بیسیک اتنشن توکن است با هدف اصلاح وضعیت نامطلوب فعلی درحوزه ی تبلیغات ساخته شد. این پروژه iCO او با جمع اوری 35 میلیون دلار در 30 ثانیه در سال 2017  موفقیت چشم گیری را به دست آورد. افراد مشهوری در زمینه های مختلفی با توکن بت در حال همکاری هستند. که از میان آن ها می توان به نام های برندان آیک (Brendan Eich )، سازنده ی مشهور جاوا اسکریپت و موسس موزیلا و مرورگر فایر فاکس نام برد. هم چنین پروژه از تیم مشاوره ی قدرتمندی هم برخوردار است. موسس زی ‌کش و یکی از مدیران کوین‌ بیس از جمله ی آن ها می باشند. از مرورگر بریو می توان به عنوان یک مرورگر عالی با تیمی قوی و خلاق و کاربردی نام برد.

 

قدرت تیم بیسیک اتنشن توکن

این تیم تا همین الآن هم توانسته اند کاربران فعال زیادی را به خود جذب نمایند. پروژه ی بیسیک اتنشن توکن در یک سال اخیر پیشرفت ‌های زیادی را به دنبال خود داشته است. که از جمله ی آن ها می‌ توان به اضافه کردن کیف پول بت به مرورگر بریو و افزودن پشتیبانی برای توییتر و یوتیوب هم اشاره نمود. با وجود تمامی پیشرفت‌ های اخیر این پروژه، هدفی که آن ها تا پایان 2019 برای خود ترسیم کرده ‌اند و همچنین تیم پر قدرتی که پشت آن است، می‌ توان گفت آن ها شانس زیادی برای رشد روز افزون و بیشتر این ارز را دارند. و حتی می توان آن را نمونه ی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری دانست.

با در نظر گرفتن حد سود و ضرر مناسب، شما هم می توانید مقدار 2.5 درصد از سرمایه ی خود را به بیسیک اتنشن توکن (BAT ) اختصاص دهید. ده درصد باقی مانده از سرمایه شما هم به آلت کوین هایی با حجم سرمایه پایین ‌تر اختصاص خواهد یافت. که با وجود پتانسیل‌ های بسیار بالا برای رشد، ریسک سرمایه ‌گذاری در آن ها هم بسیار بالا است. برای این که میزان ریسک خود را در یک حد مناسب نگه داریم، حداکثر 1 درصد از سرمایه خود را به هر کدام از این ارز ها اختصاص دهید.

 

 آنتولوژی نام عجیبی که سودآور است

پروژه ی آنتولوژی در اصل تابعیت چینی دارد. زیرا به دست شرکتی چینی تبار به نام ( Onchain) آن چِین که نامی بزرگ در زمینه ارزهای دیجیتال است ساخته شد. آنتولوژی به عنوان نسل سوم بلاک چین ها و بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری با هدف قابلیت همکاری بین بلاک چین و شبکه ‌های سنتی درست شده است. بلاک چین آنتولوژی را دو نفر ساخته اند که هر دو از افراد با سابقه در زمینه ی ارزهای دیجیتال بوده اند. رزومه ی آن ها برای راه ‌اندازی پروژه‌ های بلاک چینی کاملا شاخص می باشد. نام این دو نفر دا هانگفی ( Da Hangfei) و اریک ژانگ (Erik Zhang ) است. این دو نفر در آوریل سال 2016 پس از بیست و دو ماه کار، بلاک چین(NEO ) را که نامش انت ‌شیرز (Antshares ) بود ایجاد نمودند.

این تیم همکاری ‌های زیادی با شرکت ‌های بزرگ جهان داشته اند. که یکی از مهم‌ ترین این فعالیت ها اضافه شدن پلتفرم آنتولوژی به سرویس ابری گوگل (Google Cloud ) بوده است. پس می توان گفت تاثیر زیادی بر روی روسای شرکت گوگل گذاشته اند. زیرا تا قبل از این گوگل در زمینه ی بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری  با کمپانی ها و افراد دیگر همکاری نداشته است. این عوامل، عواملی هستند که آنتولوژی را به یک پروژه ی خوب برای سرمایه‌گذاری در شش ماه دوم سال 2019 تبدیل می‌کنند. وجود افراد با سابقه در این تیم توسعه و ارتباط آن ها با دولت چین تاثیر زیادی بر رشد این پلتفرم داشته است.

 

آیا نام وی ‌چین را شنیده بودید؟

وی چین را که با نام اختصاری ( VET) می شناسیم، یکی از معدود پروژه هایی است که احتمال بالایی برای رشد فزاینده دارد. شبکه وی چین تا کنون بسیاری از امتحانات خود را پشت سر گذاشته و سر بلند از تمامی آن ها بیرون آمده است. از جمله نقاط قوت این پروژه این است تا کنون همکاری‌ های زیادی با شرکت ‌های به نام مختلف داشته است. تنها یکی از این همکاری ‌های بزرگ این پروژه مربوط می شود به همکاری آن ها با یک شرکت بزرگ به نام اسمارت هوم یا خانه ‌های هوشمند (Smart Home ). آن ها پس از مدتی اعلام کردند که قصد ساختن اسمارت سیتی یا همان شهر هوشمند در چین را دارند. و یک تیم متخصص و خوب وی‌ چین را هدایت می ‌کند.

آن ها برنامه ‌ها و نقشه های راه مشخصی را دارند. با وجود تمامی این عوامل، وی چین می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در نیمه دوم سال باشد.و از آن به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری نام برد.

 

 نئو و سابقه ی آن در چین

نئو اولین پروژه ی ارزی دیجیتال در چین در زمینه ی ارائه قرار داد های هوشمند است. همچنین یکی از اصلی ترین رقبای اتریوم محسوب می گردد. ولی متاسفانه آن چنان که باید نتوانسته است رشد کافی را نسبت به توانایی های خود داشته باشد. نئو را با نام اتریوم چینی هم می شناسند. به خاطر شباهت بالای آن با اتریوم. از جمله بهبود هایی که نئو نسبت به اتریوم داشته مانند ایاس می توان به سرعت انجام معاملات و تقریبا مجانی بودن معاملات اشاره نمود. پستی ها و بلندی های زیادی در نمودار چند وقت این ارز حاکی از نواسانات زیادی بوده است. ولی این ارز دیجیتالی طی چند ماه اخیر تا اوریل امسال مقداری با ثبات تر شده است.

 

نوسان عجیب نئو و بازگشت قیمتی

در آوریل 2019 قیمت ارز دیجیتال نئو تا حدود سیزده دلار افزایش پیدا نمود. یک ماه بعد از آن یعنی در اوایل ماه می، شاهد سقوط قیمتی آن تا 8.51 دلار بودیم. و در 16 می دوباره قیمت آن افزایش یافت و به دوازده دلار رسید. در سوم ژوئن 2019، نئو به حرکت صعودی خودش ادامه داد. و به مرز چهار ده دلار و شش سنت رسید. و دو روز بعد از آن دوباره قیمتش افت پیدا کرد و به یازده دلار و بیست و هشت سنت برگشت. با تمام این اوصاف تمام مصرف کنندگان این ارز دیجیتالی که از آن برای تبادلات خود بهره می برند معتقدند قیمت آن دوباره بالا خواهد رفت. و با رشد قیمتی فزاینده ای رو به رو خواهد شد.

آن ها معتقد هستند که حتی احتمال دارد قیمت آن از مرز پانزده دلار هم فراتر رود. در تاریخ سوم ژانویه ی 2019، شبکه ی اصلی نئو با موفقیت به روز رسانی شد. این به روز رسانی برای این که سیستم همواره پویا تر و پایدار تر شود انجام شد. با توجه به قابلیت‌ های متعدد بلاک چین نئو، ICO ها و پروژه‌ های بسیاری تمایل به راه‌ اندازی توکن خود بر بلاک چین نئو دارند. که خود این امر می تواند نئو را بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری معرفی نماید. با توجه به کاربردی بودن پلتفرم نئو برای ارائه قرارداد های هوشمند، جامعیت و میزان تبادلات قوی آن و برنامه‌ هایی که برای شش ماه دوم 2019 دارد، می ‌توان انتظار داشت این پروژه نیز تا پایان سال 2019 با رشد چشم گیری رو به رو گردد.

 

tezos
تزوس

پروژه ی تزوس و میزان جذب سرمایه اولیه آن

از جمله ی پروژه‌ های پر سر و صدا در سال 2019 می توان از تزوس هم نام برد. زیرا این پروژه خود را به عنوان اولین پلتفرم خود اصلاح گر در بین تمامی ارز های دیجیتال معرفی کرد. این پروژه به تاریخ جولای ۲۰۱۷ و تنها در عرضه ی اولیه سکه ی خود توانست 232 میلیون دلار سرمایه جذب کند. البته همان اول هم در بین اعضای تیمش اختلافاتی در گرفت که موجب شد استارت پروژه ضعیف باشد. اما با این حال چنان که گفتیم میزان جذب سرمایه ی آن ها کم نبود. با این که راه‌ اندازی اولیه ی شبکه اصلی تزوس مدت بسیار زیادی به طول انجامید و این بر خلاف وعده های آن ها بود. اما بر خلاف تمام این بد قولی ها و خلف وعده ها بالآخره توانستند به تاریخ هجدهم سپتامبر 2018 سیستم را راه ‌اندازی کنند.

 

هدایت شبکه ی تزوس به دست چه کسانی است؟

می توان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را تزوس معرفی نمود. زیرا تمرکز پلتفرم تزوس بر روی ارائه ی‌ یک سیستم غیر متمرکز بود. که با بهره‌گیری از اجماع اثبات سهام به سهام‌ داران خود اجازه ی اداره ی شبکه و هدایت آن را به صورت درون زنجیره ‌ای می‌ داد. پلتفرم قرارداد های هوشمند تزوس چیزی شبیه به پلتفرم اتریوم می باشد. و امکان ایجاد برنامه ‌های غیر متمرکز DApp را هم به کاربر می دهد.  تنها تفاوتش هم با اتریوم در این است که از الگوریتم اجماع اثبات سهام استفاده می‌ کند. تزوس قرار است تا در فصل سوم سال 2019، اثبات سهام خود را بر روی کیف پول «تراست والت» فعال کند تا اعتبار بیشتری را برای خود به ارمغان بیاورد.

البته گفتنی است که کیف پول تراست والت متعلق به شرکت بایننس است. با وجود امکانات زیادی که پروژه ی تزوس برای اجرای قرارداد های هوشمند و راه‌ اندازی DApp دارد و همچنین به خصوص بودن پلتفرم خود اصلاح گر آن، به نظر می‌ رسد این پروژه جای رشد بسیار زیاد تری دارد. البته اگر مانند اولین روز های شروع پروژه ی خود بد قولی نکنند و خلف وعده ننمایند، می توان امید وار بود که در شش ماه دوم امسال رشد خوبی را تجربه نمایند.

 

 ماجرای پاندی ایکس و دستگاه های کارت خوان

شعار این شرکت راحت تر کردن خرید و فروش ارز های دیجیتال به راحتی خرید یک بطری آب است. آن ها با ارسال دستگاه های پوز به سر تا سر جهان در حال تحقق بخشیدن به این شعار هستند. این دستگاه‌ های کارت ‌خوان که XPOS نام دارند از ارز های مختلفی مانند، بیت کوین، اتریوم، کیوتوم، نم، پاندی ایکس، استلار و  غیره پشتیبانی می‌ کنند. هم چنان که تیم پاندی ایکس بر طراحی و تولید کارت خوان های XPOS و ارسال آن به نقاط مختلف جهان مبادرت می ورزد، به تازگی یکی از اولین تلفن‌ های همراه مبتنی بر بلاک چین را نیز طراحی و تولید نموده است. به گزارش منابع موثق  این گوشی هوشمند قابلیت تغییر وضعیت بین دو سیستم بلاک چین و اندروید را هم دارد.

اگر بتوان سیستمی را به وجود آورد که سرعت انجام تراکنش های آن زیاد باشد و در عین حال کار مزد کمی در حد صفر را هم طلب نماید می توان انتظار استفاده عمومی را داشت. همچنین دادن امکان دسترسی به سرویس ‌های مالی را برای سراسر جهان که دسترسی به این سرویس‌ها ندارند می توان یک مزیت بسیار بزرگ محسوب گردد. حال تصور کنید پروژه ی پاندی ایکس با داشتن تمام این ویژگی ها که گفتیم می تواند یک فرصت خوب برای سرمایه گذاران باشد. و از آن می توانیم به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری نام ببریم.

 

zilika
زیلیکا

زیلیکا رکورد انجام تراکنش را شکست

زیلیکا پلتفرم دیگری می باشد که توانسته است تا با حل مشکل مقیاس پذیری رکورد یکصد هزار تراکنش را در ثانیه را به دست بیاورد. این رکورد نشان دهنده ی رسیدن به هدف این پروژه است. زیلیکا در سال 2017  ایجاد شد، اما به جای این که در همان سال وارد بازار شود، در سال 2018 روانه بازار شد. با این وجود و با این که تنها یک سال از ورود توکن آن به دنیای ارز های دیجیتال گذشته است، توانسته جایگاه خوبی را در میان 40 ارز دیجیتال برتر از نظر مارکت کپ به دست بیاورد. این پروژه در ابتدای کار خود در بستر بلاک چین اتریوم راه‌ اندازی شد. سپس در ژانویه ی 2019، شبکه اصلی خود را به وجود آورد و توکن‌های مخصوص Zil از بلاک چین اتریوم به بلاک چین انحصاری زیلیکا انتقال یافتند.

توکن‌های Zil از ابتدا برای امر قرارداد های هوشمند و به عنوان روش پرداخت مورد استفاده قرار می‌گرفتند. زیلیکا اولین پروژه ‌ای بود که توانست شاردینگ را پیاده ‌سازی کند. می ‌توانست رقیب سر سختی برای اتریوم و بقیه ی پلتفرم‌ های ارائه دهنده قرارداد های هوشمند و اپلیکیشن‌ های غیر متمرکز DApp باشد. با این حساب می شد از آن به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری یاد کرد. اما با وجود راه‌اندازی شبکه اصلی آن و امکان تست شاردینگ بر روی بلاک چین مخصوصش، قیمت Zil هنوز هم نتوانسته افزایش قابل توجهی را داشته باشد. به همین دلیل می ‌توان انتظار داشت که تا آخر سال و با ارائه ی به روز رسانی‌ های مفید در این زمینه توسط تیم زیلیکا، این ارز دیجیتالی هم با رشد زیادی رو به رو گردد.

 

از این مقاله چه چیزی برداشت می گردد؟

شما با تقسیم و چند بخش کردن سرمایه خود می توانید در بهترین حالت سود و زیان قرار بگیرید. چرا که اگر در یک پلتفرم و زمینه ضرر نمودید حداقل می دانید که تمام سرمایه ی خود را از دست نداده اید. اول به دنبال پلتفرم هایی باشید که شانس بیشتری را در رشد تا اواخر همین سال جاری را دارا می باشند. آن ها را انتخاب کرده  و از هر دسته از پلتفرم‌ ها، پروژه ‌ای را که بیش ترین رشد بالقوه برای شش ماه دوم سال 2019 را دارد، انتخاب کنید. سپس یک حد ضرر برای خود تعیین نمایید. حالا با مقدار حد ضرری که برای خود تعریف کردید، قسمتی از سرمایه ی خود را به آن پروژه اختصاص دهید.

با وجود این که شش ماه تا پایان 2019 فرصت داریم. و امکان دارد در ماه‌ های آینده به پتانسیل پروژه ‌های دیگری مانند بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری هم پی ببریم، قاعدتا باید باز قسمتی از سرمایه‌ مان را دست نزنیم که جانب احتیاط را نیز رعایت کرده باشیم. یاد تان باشد که این تحلیل کاملا هم درست نباشد. پس به هیچ عنوان نباید برای انجام معامله های خود تنها این مقاله را ملاک قرار دهید. پس بهتر است که به غیر از این مقاله، از منابع و رفرنس های دیگری هم استفاده نمایید تا با خیالی آسوده تر بتوانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را بیابید.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.