به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

پذیرش رمز ارز ها توسط وب سایت آمازون

پذیرش رمز ارز ها توسط وب سایت آمازون

وب سایت آمازون و ارز دیجیتالی

از این پس می توان علاوه بر فروش و یا نگه داری به عنوان سرمایه از رمز ارز ها برای خرید در وب سایت آمازون نیز استفاده کرد. این امکان توسط استارت اپ نو ظهوری  به نام Moon  ایجاد شده است. که می توان از طریق استفاده از یک مرورگر به راحتی خرید خود را انجام داد. کاربران این وب سایت از این پس می توانند به لطف  این افزونه با خیالی آسوده نسبت به خرید و پرداخت وجه در بستر شبکه لایتنینگ اقدام کنند. اما این در حالی است که تا مدتی امکان استفاده از این افزونه فقط برای دویست و پنجاه کاربر میسر بود. از ابتدای ماه آوریل (فروردین)  شاهد افزوده شدن پشتیبانی از شبکه لایتنینگ به این افزونه هستیم.

علاوه بر آن نیز به تازگی اقدام به ارائه ی نسخه ی عمومی این افزونه به تمامی مرورگر ها کرده است. این قابلیت این اقدام را برای افراد فراهم کرده تا با ارز های دیجیتال امکان خرید از وب سایت آمازون را هر چه بیشتر فراهم کند. برای کاربران این امکان وجود دارد که با استفاده از هر یک از کیف پول های ارز های دیجیتال که از شبکه لایتنینگ پشتیبانی می کند. خرید های خود را انجام دهند. یکی از کیف پول هایی که شما می‌ توانید از تراکنش های آن در شبکه لایتنینگ بهره ببرید. الکتروم (Electrum ) است. از دیگر پیشنهاداتی که می ‌توان در این رابطه به کاربران کرد استفاده از حساب صرافی کوین بیس است. با استفاده از این حساب می توانید به وسیله ی لایت کوین، بیت کوین و اتریوم هزینه خرید های خود را پرداخت کنید.

 

amazon
amazon

مشکل این افزونه

وب سایت های پیشتاز تر از وب سایت آمازون نیز در این زمینه وجود دارند. که از جمله ی آن ها می‌ توان به وب سایت های اوراستاک و نیواگ اشاره کرد. که این امکان پرداخت را پیشتر برای کاربران شان ارائه کرده بودند. اما آمازون در این رابطه رویکرد منفعلی را اتخاذ کرده بود. از دیگر امکانات جذاب افزونه ی مون تبدیل ارز های رایج دیجیتالی بدون دریافت کارمزد از کاربر است. اما متاسفانه این افزونه در حال حاضر فقط در ایالات متحده در دسترس است. اما خبر خوب برای کاربران آن است که طبق برنامه‌ های آتی این افزونه امکان استفاده از آن در سراسر جهان نیز به زودی میسر می ‌شود.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.