به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بازی بیت کوین روشی برای بدست آوردن بیت کوین رایگان در گوشی های اندروید و آیفون

بازی بیت کوین روشی برای بدست آوردن بیت کوین رایگان در گوشی های اندروید و آیفون

بازی بیت کوین

روش های زیاد و متفاوتی برای به دست آوردن بیت کوین رایگان وجود دارد. مانند بازی بیت کوین. منظور مان استخراج بیت کوین نیست. شما بازی می کنید. و بیت کوین به دست می آورید. اتفاقا وب سایت های بسیاری هم وجود دارند که از شما انتظار انواع و اقسام کار های کوچک مانند ثبت نام را دارند که در قبال همه ی این کار ها به شما بیت کوین پرداخت می کنند. گاهی این وب سایت ها درست عمل می کنند. و صادق هستند. در مورد آن چه که از آن دم می زنند. و البته گاهی اوقات هم دروغ گو و کلاهبردار از آب در می آیند. یعنی هر کاری می گویند می کنید و سپس یه دفعه نا پدید می گردند. برخی از آن ها هم فقط بازی بیت کوین را به شما معرفی می کنند.

برخی دیگر از شما چیزی شبیه به یک کارمند می سازند و پول و یا همان حقوق تان را در غالب بیت کوین پرداخت می نمایند. بدی برخی از این کار ها در تکراری و خسته کننده بودن شان است. به احتمال زیاد شما جزو افرادی هستید که می خواهند کاری که انجام می دهند جذاب و خوب باشد. خب تبریک می گوییم. بازی بیت کوین همان چیزی است که همیشه به دنبال آن بوده اید. بازی کنید و بیت کوین جایزه بگیرید. البته باید حد اقل به خود بازی کردن علاقه مند باشید. یعنی گیمر باشید. این گیمر ها در هر حالت خوب زندگی می کنند. من که به آن ها حسودیم می شود. به علاقه ی شان می رسند و پول شان هم که آماده است.

 

بازی
بازی

برویم به سراغ وب سایت های بازی بیت کوین

در این قسمت به معرفی چندین وب سایت بازی بیت کوین می پردازیم. در این وب سایت ها یا می توانید خود بیت کوین را مستقیما به دست بیاورید. و یا می توانید پول تان را به صورت ارز دریافت کنید تا بتوانید آن را به بیت کوین تبدیل نمایید. در اینترنت ممکن است هزاران وب سایت بازی بیت کوین وجود داشته باشد. اما بازی هایی که در این جا به معرفی آن ها می پردازیم جزو مهم ترین های آن ها هستند. اگر خود شما هم از طرفداران بازی بیت کوین هستید. و بازی بهتری را برای کسب بیت کوین سراغ دارید. می توانید به بخش پشتیبانی وب سایت ما اطلاع بدهید تا آن بازی و آموزش آن را با نام خود تان در وب سایت منتشر کنیم. خب به عنوان اولین بازی بیت کوین می رویم به سراغ وب سایت SatoshiQuiz.

خب همان طور که از نام این بازی بر می آید مربوط می شود. به بازی سوال و جوابی که اگر به سوالات آن پاسخ درستی بدهید به شما بیت کوین رایگان می دهد. البته به صورت دوره به دوره. یعنی باید یک دوره را به سر برسانید تا در صورت برنده شدن بتوانید از بیت کوین آن منتفع شوید. شاید اگر به شما بگوییم برای هر سوال هزار ساتوشی در نظر گرفته شده جا بخورید. زیاد است. ولی هست. ضمنا تنها شصت ثانیه فرصت دارید تا بتوانید به سوالی که از شما پرسیده می شود پاسخ بدهید. ضمنا سطح سوالات هم آسان است و هم گاهی در میان آن ها سوالات سختی هم دیده می شود. اگر به سرعت خود تان اعتماد دارید شاید بتوانید جواب سوال را حتی از گوگل هم پیدا کنید. البته اگر خوش شانس هم باشید.

 

چه هیجان انگیز!

همان طور که گفته شد می توانید جواب سوالات را حتی در وب سایت گوگل هم جستجو کنید و شاید بتوانید به آن ها جواب بدهید. در این میان هستند سوالاتی که به صورت کاملا چالشی و هیجان انگیز پرسیده می شوند. و جایزه ی آن ها یک میلیون ساتوشی می باشد. فکرش را هم نمی کردید. البته به خاطر داشته باشید که بنا به دلایلی امکان دسترسی عادی به این وب سایت وجود ندارد. چون احتمالا تحریم هستیم. مانند سایر موارد. بنابر این شاید ایده ی بدی نباشد که بخواهید از وی پی ان استفاده کنید. وب سایت بعدی Bitcoin Riddles است. این یکی یک برنامه است. که می توانید به مجموعه معما هایی که وجود دارد پاسخ بگویید. با دادن پاسخ صحیح به این معما ها می توانید برنده ی بیت کوین باشید. این معما ها به صورت ویدئویی و در سایت یوتیوب می باشد.

که مشخصا یوتیوب هم فیلتر شده است. یعنی. همیشه یا از خارج محدود هستیم. و یا از داخل محرومیم. در این میان بد نیست بدانید که به میزان یک درصد از کاربران داخل ایران می توانند وب سایت یوتیوب را بدون استفاده از هر نوع فیلتر شکنی باز کنند و فیلم ببینند. حال این که آن یک درصد جزو از ما بهتران هستند یا چه کاری نداریم. خب برویم به سراغ موضوع خود مان. گفتیم که باید پاسخ معمایی را که در یوتیوب همیشه فیلتر می بینید بدهید و جایزه ببرید. خب یک تبصره در این مورد هم وجود دارد. آن هم این که باید به عنوان نفر اول پاسخ درست را بدهید. بعد حالا تصور کنید چند هزار نفر ممکن است این ویدئو را ببینند. البته نمی خواهم نا امید تان کنم. چون ممکن است شما سرامد همه ی آن ها باشید.

 

نوعی بازی که موضوعش معامله نمودن است!

شاید بگویید. خب این دیگر چیست؟ اما Spark Profit جزو بازی های استراتژیک هست. و فقط موضوعش کسب سرمایه می باشد. به نظرم برای کسانی که به دنیای پول و سرمایه گذاری علاقه مند هستند می تواند خیلی جذاب هم باشد. البته این بازی را در خود وب سایت قرار نیست انجام دهید. باید نسخه ی اندرویدی آن را دانلود نمایید. و بازی کنید. البته راه دیگری هم دارد. و آن این که بتوانید از افزونه ی وب آن که مختص مرور گر ها می باشد استفاده کنید. خب در این بازی که در حقیقت یک نوع شبیه ساز بازار های سرمایه ای مانند فارکس و ارز های دیجیتال می باشد. باید به عنوان یک تحلیل گر عمل کنید و سعی کنید تا سرمایه خود را چند برابر نمایید. البته قسمت جالب آن می تواند این باشد.

که سازنده ی آن برای بهره گیری از خرد جمعی می خواهد به تحلیل بازار واقعی بپردازد. تا بتواند سرمایه ی خودش را زیاد تر نماید. نمی دانم. راستش ممکن است این طور م نباشد. این فقط یک حدس عادی بود. حال در این بازی به هر میزان که بتوانید پیش بینی های موفق تری را ارائه بدهید می توانید ارز های دیجیتال بیشتری را بگشایید. تا امتیاز بیشتری هم به دست بیاورید. خب هر چه قدر که امتیاز تان بالا تر برود می توانید پول بیشتری را از این برنامه دریافت کنید. می توانید بعدا امتیاز را به بیت کوین و خود بیت کوین را به تومان تبدیل کنید. البته اگر تا همین زمان که این مطلب را می خوانید این برنامه هم فیلتر نشده باشد. یا مثلا باز تحریم نشده باشیم.

 

Tremor Coin
Tremor Coin

منابع مورد نیاز تان از کجا تامین می گردد؟

نگران نباشید زیرا همان اول و در بدو ورود خود برنامه منابع کافی ای را مانند هم به شما هم می دهد. و این دیگر هوش مالی خود تان است که باید کار کند. حال اگر می خواهید به پیش بینی نمودن و انجام بازی بیت کوین بپردازید شاید این گزینه چندان هم بد نباشد. سری بازی ای Tremor که آن ها را به بیت کوین فلش هم می شناسند. می تواند گزینه ی بعدی باشد. به این جهت به آن ها بیت کوین فلش نیز گفته می شود. چون فرمت آن ها فلش است.

ضمنا واحد پول رایجی در آن ها وجود دارد به نام Tremor Coin. این واحد پولی را به غیر از همین سری بازی ها در هیچ کجای دیگر دنیا پیدا نخواهید نمود. و وقتی کار تان را درست انجام دهید به عنوان پاداش به شما Tremor Coin تعلق می گیرد. زمانی هم که در این بازی میزان Tremor Coin شما از یک حدی بالا تر رفت می توانید آن را ابتدا تبدیل به بیت کوین و سپس به تومان عزیز خود مان تبدیل نمایید.

 

از Cash Clamber چه می دانید؟

این یکی دیگر چیزی بیش از فقط یک بازی بیت کوین می باشد. بیشتر به یک فریم ورک می ماند. در این فریم ورک می توانید به راحتی خود تان بازی بسازید و مبلغ آن را به بیت کوین دریافت نمایید. البته این بازی ها می بایست مهارت پرور و مهارت محور باشند. بعد از به دست آوردن این بیت کوین ها هم که خود تان می دانید چه می شود. حال بیایید کمی هم برویم به سراغ موبایل و بازی های مربوط به آن. چون شاید هر کسی یک سیستم در اختیار خود نداشته باشد. Takara در این دسته اولین بازی بیت کوین می باشد که قصد معرفی نمودن آن را داریم. در دو نسخه ی اندروید و آی او اس نیز ارائه شده است. سبک این بازی چیزی شبیه به همان بازی پوکمون گو است.

یعنی باید به دنبال سکه هایی بگردید که تقریبا به شما نزدیک هستند. Bitjoy یک برنامه ی دیگر است که در دل خود دو بازی را جای داده است. هر دوی این بازی ها هم به صورت کلاسیک ارائه شده اند. و در همان دسته بندی قرار می گیرند. نام بازی اول آن Froggy است. و در این بازی کار شما این است که باید از روی موانع در جاده ها بپرید. به همین سادگی. همین که این موانع را با پریدن رد می کنید. به سکه هایی هم بر خواهید خورد.

باید سعی کنید تا هر چه می توانید آن ها را جمع آوری نمایید. ولی مشکل این است که باید از دست غول پشت سر تان هم در آن واحد فرار کنید. زیرا اگر دستش به شما برسد بازی صورت خوشی پیدا نمی کند. چنان که گفته شد این بازی هم برای دو نسخه ی اندروید و آی او اس موجود می باشد.

 

80s space shooter دیگر چه بازی ای است؟

بازی بیت کوین بعدی عنوان 80s space shooter را با خود یدک می کشد. البته این بازی در حال حاضر تنها برای سیستم عامل اندروید در دسترس است. و آی او اس داران باید کمی منتظر بمانند. تا نسخه ی مخصوص آن ها هم سر و کله اش پیدا شود. یه نکته را فراموش نکنید. اول باید در وب سایت این بازی بیت کوین ثبت نام کنید و سپس این برنامه را دانلود و نصب نمایید. خب پس از بررسی این دو بازی می رسیم به بازی GameFaucet که به عنوان یک Bitcoin game هم شناخته می شود. این بخش تشکیل شده است از سه بازی متفاوت. وقتی مراحل را در هر یک از آن ها به پایان می رسانید سکه هایی را به دست می آورید. اولین آن ها Pirates Adventure نام دارد که تا حدودی شبیه بازی پکی مون می باشد.

بازی بعدی Going Nuts نام دارد. که جزو سری بازی های ماجراجویی و پازلی است. و اما سومین بازی Bubble Shooter نام دارد. و اما می رسیم به SaruTobi که یک نوع میمون پرنده است. این میمون پرنده سعی دارد که در تمام بازی به جمع آوری سکه ها بپردازد. اگر به بازی های اعتیاد آور علاقه مند هستید. پیشنهاد ما همین بازی است. البته تنها برای آی او اس آمده است. اگر می خواهید به انجام بازی بیت کوین بپردازید. و در ضمن بازی مقداری بیت کوین به دست بیاورید این بازی می تواند راه خوبی باشد. اگر نمی خواهید به هر دلیلی بازی قبلی را انجام بدهید می توانید به انجام بازی Bitcoin Flapper بپردازید.

اگر گوشی شما هم اندرویدی می باشد. این بهترین گزینه برای شما است. در این بازی بیت کوین می توانید دوستان خود را هم به مبارزه دعوت نمایید. و وقتی هم که پیروز شدید بیت کوین پاداش بگیرید.

 

FaucetGame
FaucetGame

کار کنید تا پرداخت شود.

قبل از این که به سراغ قسمت بعدی که درباره ی پرداخت به ازای انجام کار است برویم. می خواهیم بازی Oh Crop را بشناسیم. اگر در این بازی جزو نفرات برتر آن و مخصوصا همان ده نفر اولش بشوید. می توانید بیت کوین بگیرید. می دانیم که FaucetGame به لحاظ اسمی شبیه به GameFaucet است. اما در اصل کمی با هم تفاوت دارند. در بازی FaucetGame همان اول کمی پول به شما داده می شود. و شما هم با بازی کردن در یک کازینوی مجازی باید اقدام به جمع آوری ساتوشی های بیشتری کنید. کمی که در این بازی پیشرفت نمودید. می توانید سطح و لول خود را بالا تر ببرید. و ساتوشی های بیشتری را هم کسب کنید. Bitcoin Ball نام بازی دیگری است. که در آن شما به استخراج نمودن ساتوشی ها می پردازید.

 

سند باکس هم بازی های خوبی دارد

جزو سری بازی های سند باکس می توان به BitQuest هم اشاره داشت. اگر ماین کرافت باز هستید احتمالا از BitQuest هم خوش تان بیاید. در صورتی هم که اصلا از خود ماین کرافت چیزی نمی دانید. ایرادی ندارد. به زودی با آن آشنا خواهید شد. و به آن عادت خواهید نمود. سری بازی های سند باکس هم می توانند به عنوان بازی بیت کوین در نظر گرفته شوند. در این بازی ها می توانید با متریال هایی که به شما داده می شود. شروع به ساختن دنیای درون خود بازی نمایید. در بازی BitQuest می توان گفت که تمام اختیار بازی به دست خود تان است. و ضمنا بازی بیت کوین BitQuest یک نوع سرور سفارشی از همان بازی ماین کرفت است. پس حالا متوجه شباهت این دو بازی می شوید. در این بازی می توانید به استخراج و معاملات بیت کوین بپردازید.

 

از گنج یابی چه می دانید؟

BitRunner در حقیقت یک نوع بازی واقعیت افزوده است. در حال حاضر این سری بازی ها هم خیلی پیشرفت چشم گیری داشته اند. اگر به دنبال یک بازی می گردید که هم گنج یابی داشته باشد. و هم اکشن به حساب بیاید. BitRunner می تواند راه خوبی برای آن باشد. شما در بازی BitRunner می توانید به پیدا نمودن بیت کوین مانند گنج بپردازید. البته صورت بازی به این گونه است که ابتدا باید یک سری سکه را پیدا و جمع آوری نمایید. و در آخر به تبدیل سکه ها به بیت کوین بپردازید. و در انتها هم می توانید بیت کوین را به هر ارز مورد نظر خود تبدیل نمایید.

نکته ی هیجان انگیز BitRunner در این است که می توانید به بازیکنان دیگر در آن کلک بزنید و سکه های آن ها را هم بربایید. و اما پلتفرم اجرا کننده ی این بازی. هر دستگاهی که نمایشگر و GPS داشته باشد. حتما می تواند این بازی را هم نصب داشته باشد. بازی بیت کوین بیت رانر هم می تواند اعتیاد آور باشد. هم بازی می کنید. و هم بیت کوین کسب می کنید.

 

بازی بیت کوین
Spells of Genesis

Spells of Genesis پیشنهاد خیلی ها

Spells of Genesis خودش بر پایه تکنولوژی بلاک چین است. یعنی تمام. میزان سرگرم کنندگی بازی بسیار زیاد است. در این بازی مستقیما نمی توانید بیت کوینی را کسب کنید. اما یک سری کارت در آن وجود دارند. که باید تا حد امکان آن ها را جمع آوری نمایید. زمانی که هم کامل شان کردید. می توانید با خود بلاک چین آن ها را قاطی کنید. حالا همین کارت های الصاق شده با خود بلاک چین می توانند به عنوان یک دارایی برای شما به حساب بیایند. دائما در بلاک چین خود بیت کوین نگه داری می شوند. و در خود بازی می توانید آن ها را با بقیه رد و بدل نمایید. اغلب کسانی که حتی خیلی وقت است که این بازی را انجام می دهند.

هم نمی دانند ارزش همین کارت ها چه قدر است. ارزش آن ها در این است که از یک جایی به بعد می توان آن ها را به راحتی به خود بیت کوین تبدیل نمود. اصلا برای همین بود که به عنوان یک دارایی به آن ها نگاه می گردد. یک کلام. اگر به دنبال یک بازی بیت کوین با حداکثر پرداختی و سود هستید. این بازی بهترین پیشنهاد موجود است. زیرا از بازی های قبلی هم خیلی سر تر است.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.