به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

نحوه دریافت وام پرفکت مانی

نحوه دریافت وام پرفکت مانی

وام پرفکت مانی

موضوع این مطلب وام پرفکت مانی است. همان طور که می دانیم پرفکت مانی راه جدیدی برای انجام تبادلات و معاملات افراد است. حرفه ای های عرصه ی ارز های دیجیتالی به PerfectMoney لفظ PM را نیز اطلاق می کنند. همان طور که این شرکت انواع خدمات را به کاربران خود ارائه می دهد. خدمت جالب با عنوان وام پرفکت مانی را نیز به مشتریان و افراد ارائه می دهد. وام پرفکت مانی توسط شرکت مادر که ویژگی بین المللی دارد به افراد پرداخت می شود. با این شیوه خیلی از افراد به این شرکت و خدمات نوین آن سوق پیدا کرده اند. البته خدمات PerfectMoney محدود به همین مورد نمی شود و شامل موارد دیگری نیز می شود که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم نمود.

 

خدمات پرفکت مانی
خدمات پرفکت مانی

سایر خدمات PerfectMoney

رد و بدل نمودن پول ها به انواع حساب های PM می تواند اولین خدمت آن ها به مشتریان خود باشد. همچنین با داشتن یک حساب از این شرکت می توانید نسبت به خرید های آنلاین خود اقدام نمایید. و مثلا از شرکت هایی همچون آمازون، ترندیول ترکیه و علی بابا به صورت آنلاین هم خرید کنید. و وجه درخواستی را به وسیله ی پرفکت مانی پرداخت نمایید. ضمنا اگر در جایی مانند وب سایت فریلنسر دات کام یا سایت هایی از این قبیل در حال انجام فعالیت و دادن خدمات گوناگون هستید. می توانید پول خود را به صورت PerfectMoney نیز دریافت نمایید. در داخل ایران هم که وب سایت ها و صرافی های بسیاری هستند که می توانند معادل ریالی و تومنی پول تان را به شما بدهند.

مانند همین وب سایت زرین اکسچنج. زرین اکسچنج هم یک صرافی قوی در حیطه ی تبدیل PerfectMoney به ریال و یا خرید و فروش آن است. بگذریم. به هر حال دارندگان PerfectMoney می توانند پول های خود را به این ارز تبدیل نموده و از پول های خود به صورت آنلاین نگه داری نمایند. مورد بعدی مربوط می گردد به این که بخواهید سایر ارز های دیجیتالی را خرید و فروش کنید. با داشتن یک حساب PerfectMoney می توانید این کار را به خوبی انجام دهید. به هر حال با این که چنین خدماتی را ممکن است هر کسی بداند و از آن بهره ببرد. اما یک خدمت به نام وام پرفکت مانی وجود دارد که اغلب افراد از آن خبری ندارند.

 

چگونه می توان از این شرکت وام گرفت؟

شرکت PerfectMoney ابتدا به وضعیت حساب های شما و میزان تراکنش های تان نگاه می کند. و سپس با توجه به آن اگر حائز شرایط باشید به شما وام اعطا خواهد نمود. البته باید درخواست آن را هم داده باشید. خب با وجود چنین خدمت نوینی هر روز کاربران بسیار بیشتری به سمت استفاده از خدمات مالی این شرکت سوق پیدا می کنند. البته ذکر این نکته هم بسیار ضروری می باشد که این دریافت و ارائه ی وام پرفکت مانی را خود کاربران به یکدیگر انجام می دهند. و سیستم PerfectMoney بر روی این پروسه فقط نظارت دارد. تا بی قانونی ای صورت نپذیرد. ابتدا هر کس می تواند به تشخیص خود تصمیم به وام دادن به دیگران را بگیرد.

در این میان خود شرکت به شما تعداد گرفتن و فرایند باز پس دهی وام ها را اعلام می کند. یعنی می گوید که مثلا فلان شخص که از شما وام پرفکت مانی درخواست نموده است. چه قدر وام تا کنون داشته است. و آیا آن ها را به موقع تسویه نموده یا خیر؟ در این سیستم پرداختی یک نوع پارامتر داریم به نام Trust Score که مخفف آن هم می شود TS. معنای این پارامتر اعتبار یک کاربر است. اگر این اعتبار در پروفایل هر کس بالا تر باشد. بهتر هم می تواند وام بگیرد. در غیر این صورت نمی تواند. به دلیل این که نمی توان افراد را از نزدیک دید و  در مورد آن ها اظهار نظر نمود. چنین سیستمی به وجود آمد تا بتواند میزان اعتبار افراد را نشان بدهد. و تا همین لحظه خیلی موفق بوده است.

 

Trust Score
Trust Score

خود Trust Score در مورد هر فرد چگونه سنجیده می گردد؟

در سیستم مالی PerfectMoney چنین پارامتر اعتبار دهی ای به صورت روزانه بررسی و سنجیده می گردد. سپس در پروفایل افراد نمایش داده می شود. این پارامتر همچنین به صورت اجماعی از جزئیاتی مانند میزان نقل و انتقالات و تاریخ شروع استفاده از سیستم و چند چیز دیگر بررسی و سنجیده می گردد. حال همان طور که گفتیم هر چه قدر میزان این پارامتر برای یک فرد بالا تر برود. بهتر می توان به او و این که باز پرداخت به موقعی خواهد داشت اعتماد نمود. اما بیایید ببینیم با وجود این همه تدابیر اعتماد سازی اگر باز هم شخصی پیدا شد که از پرداخت اقساط استنکاف نمود چه می شود؟

اولین چیزی که برای او اتفاق می افتد این است که حسابش توسط خود شرکت بسته می شود. اما در این بین افرادی هم هستند که تنها زمان باز پرداخت را فراموش می کنند. پس اگر قصد دادن وام پرفکت مانی به شخص خاصی را داشتید می توانید به این نکته نیز توجه کنید. ممکن است که قصد پرداخت اقساط را به هر حال داشته باشد. اما به هر ترتیب آدم فراموش کاری می باشد.

 

روش درخواست چگونه است؟

وارد وب سایت PerfectMoney شوید. در صورتی که از قبل حساب داشته اید وارد حساب خود تان شوید. در غیر این صورت می توانید یک حساب در آن باز کنید. سپس به پنل مدیریتی خود تان وارد شوید. حالا به دنبال گزینه ی Deposit در نوار آبی رنگ بالا بگردید. سپس گزینه ی Credit Exchange را بیابید و کلیک کنید. حالا یک صفحه ی جدید برای تان پدیدار خواهد شد. در این صفحه گزینه ی Take a loan را بزنید. حالا با یک فرم جدید رو به رو خواهید شد. آن را پر کنید. در این فرم توضیح می دهید که برای چه به وام نیاز دارید. سپس باید معین نمایید که این وام را می خواهید از چه شخصی دریافت نمایید.

این در صورتی خواهد بود که شما شخص خاصی را بشناسید. اگر نشناسید هم می توانید درخواست خود را عمومی اعلام کنید. یعنی هر کسی که می تواند این وام را به شما پرداخت نماید. راستی به قسمت Take a loan توجه کنید. احتمالا گزینه ی View all request to lend را هم خواهید دید. به شما یک لیست از افرادی نمایش داده خواهد شد که می توانند به شما وام پرفکت مانی بپردازند. هر کدام از این افراد شرایط مخصوص به خود را برای پرداخت وامش دارد. برخی از آن ها به اشخاص خاصی فقط وام می دهند. مثلا ممکن است که صریحا این طور اظهار نمایند که می خواهند وام شان را فقط به برنامه نویسان وب سایت ها اختصاص بدهند.

ضمنا هر کدام از این افراد اگر شرایط اولیه شان نظر تان را فقط کمی جلب نمود.

 

View Request
View Request

مشاهده ی جزئیات بیشتر وام

می توانید بر روی View Request بزنید و جزئیات بیشتری را هم ببینید. هر اطلاعاتی که مربوط به این وام و وام دهنده می شود. اطلاعاتی مانند مقدار وام، میزان پولی که برگشت داده می شود، تاریخ برگشت پول ها و غیره. ذکر این نکته هم الزامی می باشد که اگر درخواست مبالغ بسیار بالایی از وام پرفکت مانی را دارید. حتما باید از حساب های وریفای شده استفاده نمایید. البته می توانید حساب تان را هم با یک قبض برق هم وریفای نمایید. این وریفای نمودن هم چند دقیقه بیشتر وقت تان را نمی گیرد. می توانید پس از این کار اقدام به جذب وام هایی با مبالغ بالا ولی با کارمزد های بسیار کم کنید.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.