به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

آموزش کامل دریافت وام وب مانی

آموزش کامل دریافت وام وب مانی

وام وب مانی و نحوه ی گرفتن آن

مگر وام وب مانی هم داریم؟ بیشتر افراد زمانی که حرف از خود وب مانی به میان می آید. در ذهن شان یک سیستم تبادل مالی را که مانند هر سیستم دیگری می باشد تصور می کنند. همه ی چیزی که از آن می دانند این است که توسط این سیستم می توان پول ها را به دور افتاده ترین نقطه ی دنیا ارسال نمود. بله این مورد هم صحیح می باشد. اما همه ی کاربرد وب مانی محدود به این کار ها نمی شود. توسط این سیستم در صورتی که احتیاج به پول داشته باشید. می توانید نسبت به گرفتن وام وب مانی اقدام نمایید. ولی قبل از هر چیز ابتدا باید یک حساب وب مانی در چنین سیستمی برای خود باز کرده باشید.

لازم است که بدانید بهره و کارمزد های وام وب مانی اصلا زیاد نیست. گاهی به نظر می رسد اگر افراد از این سیستم وام بگیرند. بسیار بهتر است تا این که از یک بانک بومی و محلی وام قبول کنند. سیستم تبادل وب مانی در حال حاضر سی و هفت میلیون کاربر فعال در تمام دنیا دارد. این تعدد کاربران موجب شده است که خود کاربر یک عامل دارای اهمیت بالا به حساب بیاید. مثلا خود صاحبان حساب می توانند به راحتی به یکدیگر وام اعطا نمایند. یعنی سیستمی شبیه به سیستم وام دهی پرفکت مانی. خود کلمه ی Debt به معنای بدهی می باشد. و در سیستم وب مانی برای گرفتن وام شناخته می گردد. یعنی با این سیستم می توانید به صورت کاملا آنلاین اقدام به اخذ وام کنید. بدون هیچ درد سری.

 

سیستم مالی
وب مانی

نیازی نخواهید داشت که به بانک بروید

همان طور که گزارش شد. با سیستم وب مانی می توانید به راحتی اقدام به اخذ وام نمایید. همچنین لازم نیست که هر ماه به بانک بروید و یا خود تان اینترنتی وام خود را تسویه نمایید. همه ی این کار ها را خود سیستم وب مانی برای شما انجام خواهد داد. یعنی برداشت اقساط وام ها از حساب مشترکین و فرایند انتقال آن به صورت تماما اتوماتیک صورت می پذیرد. می توان به این موضوع به صورت یک امتیاز نگاه نمود. زیرا اگر مانند بانک های داخل دست خود مان باشد. ممکن است سر رسید اقساط وام را از یاد ببریم. اما با این شیوه همه چیز به صورت تماما خودکار انجام می پذیرد. راستی بد نیست بدانید که وام وب مانی توسط دلار کشور آمریکا و یا WMZ پرداخت می گردد.

WMZ همان نشان گر  کیف پول دلار ایالات متحده آمریکا می باشد. حال کافی است که خود کاربر هم یکی از انواع کیف های پول Z، U و یا R را داشته باشد. و مورد آخر این که برای اخذ وام باید یک شماره تلفن وریفای شده داشته باشید. یعنی در این سیستم معاملاتی شماره موباید خود را تایید کنید. این طوری کمی امنیت فرایند وام دهی تسهیل می گردد. و اما باید قبل از اخذ وام Trust Limit خود را بالا ببرید. اما Trust Limit دیگر چیست؟ Trust Limit یک نوع متغییر از شرایط حساب و اعتبار شما نزد وب مانی است. هر چه قدر این Trust Limit بالا تر باشد. احتمال گرفتن وام شما نیز آسان تر خواهد بود. اما هر چه قدر این شاخص پایین تر باشد. به احتمال زیاد دیگر کسی به شما وام نمی دهد. پس باید همواره به دنبال بهبود وضعیت آن باشید.

 

کمی بیشتر در مورد Trust Limit بدانید

فرایند وام دهی در سیستم مالی وب مانی بر اساس اعتمادی صورت می پذیرد. که خود کاربران به یکدیگر دارند. یعنی به غیر از خود فرایند وام دهی، اگر بتوانید Trust Limit خوبی داشته باشید. می توانید از کیف پول افراد دیگر برداشت و انجام تراکنش هم داشته باشید. می توانید در برخی از سرویس های وب مانی از ویژگی Trust Limit بهره ببرید. مثلا می توانید از این ویژگی را در خود برنامه ی وب مانی و سرویس های موبایلی آن داشته باشید. همچنین سیستم های پرداخت انبوه نیز از این ویژگی تبعیت می کنند. و در آخر در سیستم وام دهی این جریان نیز می توانید از این شاخص بهره ببرید. اما چطور می توان کسی را به دایره ی اعتماد خود افزود؟ کافی است که ابتدا وارد برنامه ی Webmoney keeper شوید.

حال به قسمت سکوریتی برنامه وارد شوید. حال WMID را بیابید. حالا می توانید فردی را که می خواهید به دایره ی اعتماد خود بیفزایید. در این حالت حتی می توانید انتخاب نمایید این شخص به چه میزان حق دارد از کیف پول تان برداشت نماید. آن شخص دسترسی های دیگری را هم ممکن است بتواند از جانب شما در اختیار داشته باشد. که در ادامه به این دسترسی ها خواهیم پرداخت.

 

پول
اندوخته

از صدور فاکتور تا مشاهده ی موجودی

ما به افراد قابل اعتماد در این سیستم WMID می گوییم. شاید کمی عجیب به نظر برسد. اما WMID ها حتی می توانند از جانب شما فاکتور هایی را هم به سایر کاربران ارسال نمایند. یا این که پرداخت شدن این فاکتور ها توسط دیگران را خود شان برای شما تایید می نمایند. این کاربران مورد اعتماد به غیر از فرایند گرفتن وام وب مانی از شما می توانند به صورت روزانه مقداری پول را از کیف شما به دیگر حساب ها نیز انتقال دهند. این میزان انتقال را خود تان تعیین می کنید. مثلا می توانید مشخص کنید که فلان کاربر می تواند از حساب شما در وب مانی به صورت روزانه و هر روز بیست دلار را انتقال بدهد.

زمانی که این محدوده ی زمانی به پایان برسد. کاربر مورد نظر دیگر نمی تواند مبلغ دیگری را به حساب دیگر منتقل سازد. و اما می رسیم به خود تاریخچه ی معاملات. گفتیم می توانید افرادی را در محدوده ی اعتماد خود برای سیستم تعیین نمایید. این افراد به غیر از دسترسی های فوق قادر خواهند بود تا تاریخچه ی تراکنش های شما را هم ببینند. آیا می توانند میزان موجودی حساب ما را نیز ببینند؟ بله. آن ها دقیقا می توانند بدانند که در کیف پول تان چه قدر پول دارید. خب شاید این قسمت چندان جالب به نظر نرسد. اما این دیگر بر عهده ی خود تان است که تنها افراد معتمد را به لیست اعتماد تان بیفزایید. ضمنا تعیین میزان این دسترسی ها هم تماما با خود تان است. پس مراقب باشید.

 

مراحل قدم به قدم دریافت وام وب مانی

خب چنان که قبلا در همین مقاله گفتیم وام وب مانی را کاربران به یکدیگر می دهند. نه سیستم به کاربران. ضمنا دو سیستم Debt Services و Paymer.com بر فرایند وام دهی و ضمانت برگشت پول ها نظارت کامل دارند. اما با این اوصاف بهتر است که یا وامی را بر ندارید. و یا وقتی که برداشتید حتما خود تان را ملزم به باز پرداخت به موقع آن بدانید. زیرا در صورت عدم بازگشت اقساط و وجه از سوی شما حساب تان بسته خواهد شد. و دیگر قادر به ادامه ی فعالیت نخواهید بود. با توجه به این اطلاعات ابتدا یک لیست اعتماد برای خود باز کنید. این لیست برای این است که اگر به هر دلیلی نتوانستید وام را پرداخت نمایید افراد مورد اعتماد تان باید جور شما را بکشند. و حتما صاحب وام هم چنین چیزی را طلب خواهد نمود.

پس از باز نمودن این لیست به وب سایت debt.wmtransfer.com بروید. در صفحه ی ورود دو گزینه ی Borrow و Lend را خواهید دید. Borrow یعنی وام گرفتن و Lend یعنی وام دادن. به هر حال به قسمت Borrow وارد شوید. در این قسمت سه پارامتر مبلغ مورد نیاز، زمان برگشت و نرخ بهره را انتخاب نمایید. در این حالت با توجه به شرایط درخواستی شما تعدادی وام دهنده نمایش داده خواهد شد. البته گاهی اصلا وام دهنده ای به شما نمایش داده نخواهد شد. زیرا هیچ کدام از وام دهنده ها حائز شرایط درخواستی شما نبوده اند. در این حالت گزینه ی View the all application را بزنید تا بتوانید تمام وام دهنده ها را ملاحظه نمایید. سپس نزدیک ترین وام به شرایط درخواستی خود تان را انتخاب نمایید.

 

وام
وام دادن

چگونه به دیگران وام بدهیم؟

اگر قصد دارید به دیگران وام وب مانی بدهید به این مراحل دقت نمایید. به همان صفحه ی اول باز گردید. این بار گزینه ی Lend یعنی وام دادن را انتخاب نمایید. در این قسمت می توانید تعیین نمایید که چه قدر می خواهید وام بدهید. سپس دوره ی بازپرداخت و نرخ بهره را هم تعیین نمایید. در این بخش حتی می توانید نوع حساب کاربری افرادی را که می خواهند از شما وام بگیرند را نیز تعیین نمایید.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.