به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

ارز دیجیتال سامسونگ ، بر روی بلاک چین عرضه خواهد شد

ارز دیجیتال سامسونگ ، بر روی بلاک چین عرضه خواهد شد

در تاریخ 4 اردیبهشت (۲۴ آوریل )، منبعی نامعلوم به ساین کوین دسک گزارش داد که شرکت سامسونگ، به احتمال بالا بلاک چین عمومی-خصوصی و ارز دیجیتال سامسونگ را عرضه خواهد نمود.

این فناوری که قسمتی از آن به عهده‌ی بخش اختصاصی بلاک چین سامسونگ می باشد، شامل شبکه‌ی بلاک چین مبتنی بر ETH (اتریوم) و دارایی جدید سامسونگ به نام Samsung Coin (سامسونگ کوین) خواهد بود. این منبع به کوین دسک گفت:

 در مورد مسیر سامسونگ کوین تصمیمی گرفته نشده است اما انتظار داریم که به بازار عرضه شود.

با توجه به گزارش‌های غیررسمی منتشر شده، سامسونگ به فعالیت‌های خود در زمنیه بلاک چین و ارزهای دیجیتال ادامه خواهد داد. این شرکت در هفته‌ی گذشته روی کیف پول تلفن‌های همراه هوشمند ZenGo (زن‌گو)، مبلغ ۴ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرد.

ارز دیجیتال سامسونگ، بر روی بلاک چین عرضه خواهد شد
ارز دیجیتال سامسونگ، بر روی بلاک چین عرضه خواهد شد

Nexledger (نکست لجر) که بر پایه بلاک چین سامسونگ فعالیت می کند، همچنان توسط شرکت‌های جهان مورد استفاده و بهره برداری قرار می‌گیرد. این محصول، اندکی قبل توسط شرکت Mahindra (ماهیندرا)، غول فناوری هند مورد استفاده قرار گرفت.

با این وجود، این محصول بر پایه اتریوم، به احتمال بالا عناصر بلاک چین‌های خصوصی و عمومی را با یکدیگر ترکیب می‌کند، لیکن هنوز جزییات دقیق تری در دست نمی باشد. این منبع آگاه همچنین افزود که:

هم اکنون، به بلاک چین خصوصی فکر می کنیم،اما هنوز چنین چیزی تائید نشده است. البته شاید در آینده، یک بلاک چین عمومی باشد اما من حدس می زنم که ترکیبی خواهد بود، یعنی که ترکیبی از بلاک چین عمومی و خصوصی خواهد بود.

منبع: cointelegraph

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.