به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

رفع لیمیت پی پال و چگونگی آن

رفع لیمیت پی پال و چگونگی آن

رفع لیمیت پی پال چگونه ممکن است؟

رفع لیمیت پی پال امروزه به یکی از دغدغه های ما تبدیل شده است. چرا که داشتن یک حساب پی پال برای جا به جایی پول می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد. پی پال در حقیقت یک سیستم پرداخت می باشد. که فقط در یک کشور کاربرد ندارد. بلکه می توان توسط آن خیلی از مبالغ را به صورت بین المللی جا به جا نمود. پی پال قوانین خاصی را برای خود و کابرانش وضع نموده است. که تخطی از آن ها می تواند باعث بسته شدن حساب ها گردد. در این مقاله به دلایل محدود شدن حساب های پی پال یا همان محدودیت انتقال پول پی پال اشاره می کنیم. همچنین به چگونگی رفع لیمیت پی پال خواهیم پرداخت.

 

رفع مشکل
رفع محدودیت

رفع لیمیت پی پال به چه معنا است؟

برای درک رفع لیمیت پی پال ابتدا باید واژه ی محدودیت یا limitation را بررسی نماییم. همان گونه که گفتیم پی پال سیستم پرداخت پول است. چیزی شبیه به بیت کوین و ارز های دیجیتالی. با این تفاوت که آن ها غیر متمرکز هستند. یعنی هیچ حکومتی آن ها را در اختیار خود ندارد. رفع لیمیت پی پال زمانی لازم است که شما نتوانید پولی را در این سیستم جا به جا نمایید. خود سیستم پی پال قبل از این که اقلام به محدود نمودن حساب شما کند. اول پیامی را به دو روش به شما می رساند. یا از طریق ایمیل تان این پیام را می دهد. و یا این که در خود حساب پی پال شما این کار را می کند.

 

چرا باید حساب پی پال ما محدود شود؟

محدود شدن حساب پی پال افراد ممکن است دلایل زیادی داشته باشد. در این جا به هفت دلیل اول خواهیم پرداخت:

 • اولین دلیل آن می تواند این باشد که شما چندین حساب دارید. در صورتی که این غیر مجاز است.
 • دومین دلیل می تواند این باشد که شخص دیگری احتمالا حساب شما را مشکوک گزارش کرده باشد.
 • البته فعالیت و انجام دادن معاملات هم با این حساب های مشکوک می تواند دلیل دیگری باشد.
 • حتی باز کردن لینک ایمیل های جعلی که ادعا می کنند از طرف پی پال فرستاده شده اند هم موجب لیمیت شدن حساب پی پال خواهد شد.
 • یک مورد دیگر هم می تواند این باشد که برای مدت کمی پی پال حساب شما را محدود کند. تا به این وسیله اطلاعات بیشتری از شما کسب نماید. پس از آن هم رفع ليميت پی پال انجام خواهد شد.
 • همچنین زمانی هم که کارت اعتباری تان و یا حساب بانکی خود را نیز درج نکنید. ممکن است حساب پی پال محدود شود.
 • در این میان کشور هایی هم هستند که از دید پی پال مشکوک به نظر می رسند. اگر از کاربران این کشور ها هم هستید معلوم است که نمی توانید استفاده کنید.

 

 

چهار دلیل بعدی محدودیت انتقال پول پی پال

 • هک شدن حساب پی پالی شما هم می تواند دلیل دیگری باشد. تا حساب تان محدود شود. یعنی اگر به هر دلیلی خود پی پال احساس کند که کسی حساب تان را هک نموده است. ممکن است آن را محدود نماید. اما اگر هک نشده و پی پال چنین استنباطی را داشته. بهتر است این موضوع را با خود شان در میان بگذارید.
 • دلیل نهم این است که بانک هم دخیل باشد. یعنی بانک بگوید که فلان کارت اعتباری متعلق به این فرد نیست. و او دارد از این کارت اعتباری سو استفاده می کند.
 • مورد دهم این است که پی پال متوجه شود شما متهم به چیزی بوده اید. چیزی مانند همان سوء پیشینه ی خود مان.
 • پی پال یک سری Term of Use یا همان متن توافق نامه دارد. که باید هر کاربری آن ها را رعایت نماید. در صورت عدم رعایت یکی یا چند مورد از این قوانین پی پال حق دارد حساب شما را به طور کلی ببندد.

 

پی پال
پی پال و مستر کارت

نحوه ی رفع لیمیت پی پال

همان طور که در بالا مشاهده نمودید و خواندید. محدود شدن پی پال دلایل زیاد و مختلفی دارد. پس رفع لیمیت پی پال هم می تواند راه های مختلفی داشته باشد. اغلب اوقات یک Limitation Review به شما ارائه می گردد. و اگر آن چه در آن مطالبه شده است را انجام بدهید مشکل تان حل می شود. و این کار به خودی خود به رفع لیمیت پی پال می انجامد. البته گاهی هم باید مدارک بیشتری را برای شان ارسال نمایید. متاسفانه ایران مانند همیشه جزو کشور های تحریم شده است. پس ارسال مدارک هم برای خودش داستانی دارد. اما در این بین باز هم شرکت های واسطه ای می توانند به کمک ما بیایند. و مشکل مان را حل کنند. البته این ماجرای تحریم تنها شامل پی پال نیست. و شرکت های دیگر مالی هم چون ویزا و مستر هم در آن دخیل هستند.

قسمت خوب ماجرا این است که هیچ کدام از این شرکت ها با ملیت ما کاری ندارند. و برای شان هم مهم نیست. مشکل آن ها مرز سیاسی خود کشور است. یعنی اگر بیرون از کشور باشید می توانید به راحتی از این سیستم استفاده نمایید. خیلی از این شرکت های واسطه ای هم به این دلیل می توانند به ما کمک کنند که خود شان یک طرف در خارج از کشور دارند. پس اگر ایرانی باشید و داخل ایران محدود هستید. خارجی ها هم داخل ایران محدودند. رحم شان به خود شان هم نمی آید.

 

دور زدن
تحریم

دور زدن تحریم ها

یکی از بهترین راه های برای حل مشکل تحریم می تواند این باشد که از VPN استفاده نماییم. پی پال جدیدا یک سری الگوریتم هایی را توسعه داده است که بر طبق آن ها کلک VPN هم ممکن است بعضا با مشکل مواجه شود. به این ترتیب به شما پیشنهاد می دهیم باز هم از شرکت های واسطه ای کمک بگیرید. اصلا بیایید دامنه ی فعالیت این شرکت ها را خارج از مرز های کشور در نظر بگیریم. برای همین آن ها می توانند در رفع لیمیت پی پال موثر تر باشند. برای این کار می توانید از این شرکت ها حساب های وریفای شده ( تایید شده) در خواست نمایید. حساب های پی پالی که وریفای نشده باشند با محدودیت های بسیاری از طرف شرکت مواجه هستند. در حالی که اگر حساب ها وریفای گردند.

با آن ها می توان به طور حد اکثری شصت هزار دلار تراکنش انجام داد. حد اقل آن هم می تواند ده هزار دلار باشد. چون پی پال از ارز های متفاوتی هم پشتیبانی می نماید. پس ممکن است این کمینه و بیشینه در مورد هر ارز متفاوت باشد. بسته به این که نوع حساب شما از نوع پرسونال و بیزنس شده باشد. یا خیر. روش های متفاوتی هم برای رفع لیمیت پی پال وجود دارد. پس می پردازیم به طریقه ی رفع لیمیت پی پال برای حساب های پرسونال و بیزنس.

 

رفع محدودیت برای حساب پرسونال

ظرف همان سه هفته ی اول باز نمودن حساب، فقط یک تراکنش انجام دهید. تازه میزان آن هم باید کم تر از یکصد و پنجاه دلار باشد. تا مشکلی پیش نیاید. تازه زمانی هم که این سه هفته را رد کردید. فقط تا سه تراکنش حق دارید انجام دهید. جمع هر سه ی این تراکنش ها هم باید نهایتا هزار دلار باشد. نه بیشتر. اگر کسی قصد دارد از یک حساب وریفای نشده به شما پولی منتقل نماید به هیچ عنوان نپذیرید. زمانی هم که از یک حساب وریفای شده پولی را گرفتید. حتما از آن ها بخواهید تا طی یک ایمیل تایید پرداخت را انجام دهند. ضمنا مشتری های شما بهتر است همیشه از شما راضی باشند. تا مجبور به رفع لیمیت پی پال نباشید.

دائما مرور گر خود را عوض نکنید. و سعی کنید آی پی شما نیز ثابت باشد. و تغییری نکند. بعد از مدتی که گفتیم. سعی کنید در طول ماه تنها نود تراکنش انجام دهید. از مرز هشت هزار دلار هم فرا تر نروید. زیرا باز هم ممکن است به مشکل بر بخورید.

 

پی پال
گذر از حساب پرسونال به بیزنس

تکلیف حساب بیزنس چه می شود؟

این حساب حالت حقوقی دارد. و به اشخاص حقیقی مربوط نمی گردد. اگر اکانت بیزنسی دارید، فقط باید به یک وب سایت اختصاص یابد. نه بیشتر. یعنی هر یک اکانت با یک وب سایت. قبل از این که مشتری وب سایت شما پرداخت آنلاین انجام دهد. سعی کنید حتما قوانین ریفاند و برگشت وجه را به او نمایش دهید. و طی همین پیام بخواهید تا آن را تیک بزند و بپذیرد. برای این کار حتی می توانید از ارسال ایمیل نیز بهره ببرید. و داخل یک ایمیل قوانین ریفاند و برگشت وجه را برای او بازگو نمایید. همیشه مدارک مربوط به پرداخت های مشتریان تان را نزد خود نگه داری کنید. نمی گوییم حتی برای ده سال پیش را. ولی تا همین ماه گذشته را باید نگه داری نمایید. تا اگر مشکلی پیش آمد کرد. بتوانید آن ها را ارائه بدهید.

ایمیل های تایید را از پرداخت کنند گان حتما دریافت نمایید. یاد تان باشد. طی شش ماه اول می توانید فقط پانصد تراکنش داشته باشید. تازه مجموع همه ی آن ها هم باید بیست هزار دلار شود. حال بیایید ببینیم رفع لیمیت پی پال چه قدر طول می کشد؟ در بیشتر موارد طی پنج روز رفع لیمیت پی پال انجام می گردد. این هم ممکن است که سوال امنیتی از شما پرسیده شود. اگر پاسخ درستی به آن بدهید. رفع لیمیت پی پال انجام می پذیرد. حتی ممکن است تا با تغییر رمز عبور هم مشکل تان حل شود.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.