به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

ارزش بازار ارزهای دیجیتال برای اولین بار در شش ماه گذشته از ۳۰۰ میلیارد دلار گذشت

ارزش بازار ارزهای دیجیتال برای اولین بار در شش ماه گذشته از ۳۰۰ میلیارد دلار گذشت

شش ماه سپری شده وضعیت برای بازار ارزهای دیجیتال بسیار مطلوب بوده. فعالیت خوبه ارزهای متفاوت موجب شد تا ارزش مجموع این بازار، برای نخستین مرتبه در شش ماه قبل، به مبلغی بیشتر از ۳۰۰ میلیارد دلار دست یابد.

به نقل از بیت کوینیست، بیت کوین و آلت کوین‌ها از کمترین نرخ خود که ماه دسامبر ۲۰۱۹ (آذر) تجربه کردند پیشی گرفتند و در سربالایی قیمت های خود قرار گرفتند. در حال حاضر اغلب ارزهای دیجیتال در تقلید از بیت کوین در حال صعود هستند و بار دیگر در حال قرار گرفتن در قیمت بالا و ثابت کردن خود میباشند.

طی هفته سپری شده بعد از آنکه بیت کوین به قیمت ۱۰,۰۰۰ دلار دست یافت، مقدار ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به میزان 300 میلیارد دلار صعود کرد.و سپس با سقوطی بسیار کم مواجه شد. ولی خوشبختانه در ارزش کلی بازار تفاوت زیادی ایجاد نشد. با وجود افزایش ارز بازار ارزهای دیجیتال ، هنوزهم نمیتوان آن را با بازرا های بزرگی مانند اپل مقایسه کرد. ارزش کلی بازار اپل رقمی حدود 1.39 تریلیون دلار را نشان میدهد.

افزایش ارزش مجموع بازار به مبلغ ۳۰۰ میلیارد دلار به گفته تحلیل گران راهه همواری است برای رسیدن به ارزش 1 تریلیون دلار. در نظر داشته باشد فقط با ارزش بازار قادر نیستیم قدرت بازار را برای برآورد نقدینگی تعیین کنیم، ولی باید آن را علتی مناسب برای سرعت گرفتن الگوی بازار بدانیم. طی سال 2017 دنبال کنندگان در آن برهه صعود ارزش کلی بازار به رقم 790 میلیارد دلار به خاطر دارند. که این خود نوید دهنده صعود مکرر بیت کوین و دست یافتن به ارزش 1 تریلیون دلاری است.

بعد از گذشت دو سال سخت و تجربه کمترین قیمت ها و نزول رقم ها و ارزش ها در حال حاضر سال 2020 شروعی فوق العاده را از ارزهای دیجیتال مشاهده کردیم. بعضی از کوین های محبوب این بازار خبر از مقدار نقدینگی بسیار بالارا میدهد. بیت کوین نیز به عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال 62.2 ردصد کل بازار را در اختیار خود گرفته است.

در چند ماه های سپری شده بعضی از آلت کوین های ن چندان محبوب افزایش قابل توجهی را تجربه کرده اند که این موضوع موجب امید آینده در خصوص سود ده بودن اینگونه دارایی ها شد. در شروع سال 2020 خیلی از ارزهای دیجیتال کوچک خود را شگفی ساز و امیدوار نشان دادند. همچنین برخی از ارزهای دیجیتال بزرگ و محبوب راکت شدند و به نظر میتوانیم بگوییم سال 2020 سال رونق و شگفتی سازیه ارزهای دیجیتال کوچک میباشد.

اتریوم، ارز دیجیتال محبوب در رده دوم، بی آنکه رقیب تهدیدآمیزی برای بیت کوین باشد، در حال بالابردن ارزش خود در بازار است. فعالیت بسیار مثمر ثمر ایاس (EOS) و صعود آن به مبلغ 5.40 دلار و تزوس با افزایش 25 درصدی طی تنها 24 ساعت، از قبیل رویداد های امیدوار کننده در مورد آلت کوین ها است.

بالاترین میزان معاملات در بازار طی شش ماه گذشته نصیب تتر (USDT) بوده است و هم اکنون روزانه مبلغی معادل 51 میلیار دلار USDT مورد کعامله قرار میگیرد. همچنین حجم معاملات بیت کوین 46 میلیار دلار در روز برآورد شده است. بالا رفتن نفوذ قراردادهای آینده و مبدل شدن آن ها آنها به وسیله ای جهت کشف قیمت آلت کوین‌ها و کم شدن وابستگی اینگونه ارزها به بیت کوین مهم ترین علت هایی هستند که موجب افزایش حجم معاملات تتر در ماه سپری شده شدند.

 

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *