به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

7 بازی برتر مرتبط با بیت کوین در سال 2020

7 بازی برتر مرتبط با بیت کوین در سال 2020

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به بیت کوین و بازی علاقه دارید.حتما این مقاله را دنبال کنید، باید بگوییم که هم اکنون بازی هایی وجود دارد که با تلفن های هوشمند میتوانید به آن ها دسترسی داشته باشید و به شما در ازای پیروزی بیت کوین جایزه میدهد. در این گزارش به بررسی و معرفی 7 بازی برتر در سال 2020، در زمینه بیت کوین میپردازیم و نقاط ضعف و قوت آن هارا مرور میکنیم.

دونده بیگانه بیت کوین “Bitcoin Alien Run”

دونده بیگانه بیت کوین "Bitcoin Alien Run"

دونده بیگانه بیت کوین (Bitcoin Alien Run) یک بازی و سرگرمی بسیار محبوب در گوشی های هوشمند است که شما میتوانید با انجام دادن یک بازی دونده به شکل 2D در تلفن خود هم سرگرم شوید هم در مراحل ویژه دانیل دی الین (Daniel D’Alien) عضو شده و در ازای پیروزی و تکمیل ماموریت بازی بیت کوین جایزه بگیرید.

.این بازی محبوب و سرگرم کننده برای هردو سیستم عامل اندورید و ios ارایه شده است. همچنین اگر از سری بازیهای 2D Super Mario در گذشته لذت میبردید باید بگوییم که این بازی شمارا شگفت زده خواهد کرد.

از ویژگی های بازی دونده بیگانه بیت کوین (Bitcoin Alien Run) :

 • شروع سقف پرداخت از 0.0002 BTC
 • پرداخت پاداش منظم هفتگی در هر سه شنبه
 • پشتیبانی قوی و 24 ساعته و پاسخ به تمام سوالات

بازی جرقه سود “Spark Profit”

بازی جرقه سود "Spark Profit"

جرقه سود (Spark Profit) یک بازی و شبیه ساز برای پیش بینی بازار معاملات است. این شبیه ساز بازار های مالی شمارا قادر میسازد به پیش بینی های خودرا در بازار های واقعی و بزرگی نظیر FX و cryptocurrency به انجام برسانید. اگر شما از دسته افرادی هستید که از بازی های مالی و مدیریتی لدت میبرید این بازی بهترین پیشنهاد ما برای شما میباشد.

شما با مقایسه و بررسی بازار هرچه پیش بینی های بهتر و معین تری را داشته باشید امتیاز شما در بازی افزایش میابد و قادر هستید که امتیاز خودرا به صورت بیت کوین در یافت کنید. بازی جرقه سود که در سال 2013 عرضه شد، به گفته توسعه دهندگان تا امروز بیشتر از نیم میلیون دلار امتیاز به صورت بیت کوین به کاربران خود پرداخت کرده است. برنامه پرداخت منظم و دقیق این برنامه در طول هفته برای بیشتر از 100000 کاربر امتیاز را به صورت ارز دیجیتال واریز میکند. همچنین این برنامه برای شما اموزش ها مختلفی تدارک دیده تا تجربه شما و دانش شمارا در دنیای تجارت افزایش دهد.همچنین برای سیتم عامل های اندروید و IOS به راحتی در وب دردسترس میباشد.

از مزیت ها و ویژگی بازی جرقه سود (Spark Profit) میتوان موارد زیر را نام برد:

 • وجود نسخه دسکتاپ PC و تلفن همراه
 • امکان کسب درآمد 100 دلار در هفته
 • کف 20،000 امتیاز برای برداشت
 • حریم خصوصی و امنیت بالای شبکه
 • پشتیبانی همه ساعته برای مشتری

بازی آلت کوین فانتزی “Altcoin Fantasy”

بازی آلت کوین فانتزی "Altcoin Fantasy"

آلت کوین فانتزی (Altcoin Fantasy) یک شبیه ساز تجارت و معامله در بازار ارزهای دیجیتال است که به شما اجازه مامله و سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال در یک فضای شبیه سازی شده و بدون در نظر گرفتن ریسک را میدهد. این بازی در سال 2018 در امریکا و کانادا عرضه شد و در حال گسترش در آسیا نیز میباشد. اگر شما به دنبال یک بازی سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال هستید این بازی یک شبیه ساز تمام عیار با ویژگی پرداخت ارزهای آزاد دنیا میباشد.

این بازی که برای اندروید و ios  در دسترس میباشد 82000 کاربر دارد و تا به امروز بیشتر از 25000 دلار جایزه به کاربران خود پرداخت کرده است. این بازی به شما امکان بازی با پول مجازی (USD) را میدهد و در ازای امتیاز به شما ارز دیجیتال جایزه میدهد.

برخی از مزیت های منحصر به فرد آلت کوین فانتزی (Altcoin Fantasy):

 • پشتیبانی از انواع ارزهای دیجیتال رایج دنیا
 • درآمد روزانه 100 دلار
 • بازی بدون سرمایه اولیه

بازی طلسم آفرینش “Spells of Genesis”

بازی طلسم آفرینش "Spells of Genesis"

طلسم آفرینش (Spells of Genesis) یکی از بلند ترین بازی های بیت کوین به شمار میاید.این بازی که در بستر بلاک چین طراحی شده،  ترکیبی از کارت های تجارت است شمارا قادر میسازد با کشف و دریافت کارت در بازی های خود از رقیبان و دیگر کاربران پیشی بگیرید.

طلسم آفرینش امکان در دسترس داشتن کارت های بازی خود و وسایل را در صفحه اصلی فرهم میکند پس شما قادرید بیت کوین را نیز به شکل مستقیم دریافت کنید. همچنین شما قادرید کارت های بلاک چین را که خود ارزهای دیجیتال هستند در بازی ذخیره کنید کنید یا در بیرون بازی آن هارا مبادله یا معامله کنید.اگر شما به سود با بیت کوین و کالاهای دیجیتال علاقه دارید این بازی میتواند برای شما مناسب باشد.

برخی از مزیت های Spells of Genesis :

 • پشتیبانی از کارتهای تجاری blockchain و ارزهای دیجیتال
 • جوایز و پاداش ها به صورت بیت کوین
 • پشتیبانی همه ساعته و واریز سریع

بازی سوال ساتوشی “Satoshi Quiz”

بازی سوال ساتوشی "Satoshi Quiz"

سوال ساتوشی (Satoshi Quiz) یک بازی در بستر اینترنت است که در ازای پاسخ به سوالات در زمینه های مختلف و کسب امتیاز بالا به شما بیت کوین پاداش میدهد. در ازای هر سوال با پاسخ صحیح شما، 1000 ساتوشی دریافت میکنید. اگر شما به بازی های پرسش و پاسخ علاقه دارید این بازی را انتخاب کنید زیرا در ازای محک خوردن اطلاعات شما جایزه نیز دریافت میکنید.

برای کسب جوایز در ابتدا میبایست جزو سه نفر اولی باشید که به سوال پاسخ صحیح میدهند. جوایز را سیستم تعیین میکند و جوایز هر سوال متفاوت با دیگری است و همچنین پاداش ها در حالت روزانه، هفتگی و ماهانه متفاوت میباشد. با این حال کمترین مقدار برای دریافت بیت کوین 11000 ساتوشی میباشد و همه پرداخت ها در انتهای هفته انجام میشود.

ویژگی های منحصر به فرد Satoshi Quiz شامل:

 • قابلیت گفتگوی انلاین و زنده با کاربران
 • پشتیبانی و ارتباط در توییتر و فیسبوک
 • دارای حساب بخصوص
 • دارای قابلیت Faucet

بازی معدن کوین “RollerCoin”

بازی معدن کوین "RollerCoin"

معدن کوین (RollerCoin) یک بازی استخراج کوین از معدن است که میتوانید با دوستان خود برای دریافت موین ها رقابت کنیو و لذت ببرید. این بازی که از واژه استخراج بدست میاید به شما این امکان را میدهد که ماموریت های خودرا به اتمام برسانید، مهارت های خودرا افزایش بدهید تا بتوانید امتیاز بیشتر و بیت کوین بیشتر کسب کنید.فقط کافیست وارد معدن شوید و با چاشنی سرگرمی و با هوش خود بیت کوین استخراج کنید و با دوستان خود رقابت کنید.

این بازی برای شما یک تجربه مدیریت کامل را فراهم میسازد. اموری مانند پرداخت قبض ها، تعمیر دستگاه ها و هزینه های جانبی استخراج را به عهده شما واگذار میکند. همچنین شما میتوانید قدرت معدن خودرا با انجام ماموریت های درون بازی افزایش دهید. بازی RollerCoin در هر 5 دقیقه جایزه و پاداش میدهد که هر کاربر نسبت به توان و کاره خود جایزه میگیرد.این بازی در سال 2018 عرضه شده و تا امروز رقمی حدود 1.65 BTC را به کاربران اهدا کرده است.

برخی از ویژگی های بازی RollerCoin عبارت است از:

 • 10.000 ساتوشی کمترین مقدار قابل برداشت
 • واریز سریع تنها در دوروز
 • پشتیبانی قوی و همه ساعته

 بازی فوقالعاده Bitcoin Flip

 بازی فوقالعاده Bitcoin FlipBitcoin Flip یک بازی به شکل معاملات و تجارت مجازی بیت کوین است که برای شما اموزش بدون ریسک تجارت کریپتو را فراهم میسازد. در این تجارت مجازی برای شما امکان تجارت و استفاده از ارزهای دیجیتال رایج مانند BCH ، ETH ، XML و بسیاری از دارایی های دیگر را میسر میسازد. اگر شما یک فرد تازه کار و آماتور در تجارت ارزهای دیجیتال هستید، استفاده از این شبیه ساز مجازی را به شما پیشنهاد میکنیم.

Bitcoin Flip تمام ابزارهای مورد نیاز برای معاملات ارزهای دیجیتال مانند نمودارها و گزارشات را برای شما فراهم میکند و همچنین قیمت های آن مطابق با قیمت روز دارایی ها میباشد. بهتر استد قبل از ورود به بازار سرمایه گذاری و معامله واقعی، کمی معلومات خودرا در برابر دیگر کاربران در بیت کوین فلیپ محک بزنید. بر خلاف دیگر بازی های ذکر شده Bitcoin Flip به کاربران Cryptocurrency جایزه نمیدهد، ولی تجربه و ذکاوتی که شما در این برنامه کسب میکنید بسیار فراتر از جایزه و پاداش میباشد.

از جمله مزیت های Bitcoin Flip عبارت است از:

 • در دسترس بودن برای ios و اندروید
 • پشتیبانی از بیشتر ارزهای دیجیتال
 • ویژگی تجارت رمزنگاری
 • بازی مجانی و بدون تهیه اشتراک

در مجموع اگر بدنبال دستیابی به بیت کوین بدون خرید آن هستید اینگونه بازی ها و برنامه ها بهترین گزینه برای شما هستند و میتئوانید برنامه های بیشتری در این زمینه پیدا کرده و در کنار لذت و سرگرمی، بیت کوین نیز دریافت کنید.

2 دیدگاه

 1. میو میو
  17 آذر 1399 در 5:09 ب.ظ

  لینک نداره؟ آیا؟

  1. mohamadvadi
   20 آذر 1399 در 4:43 ق.ظ

   اکثر این اپلیکیشن ها و گیم ها در پلی استور یا از طریق سایت رسمی در دسترس می باشند.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.