به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

۸۰ درصد از قدرت استخراج بیت کوین در اختیار 4 ماینر چینی

۸۰ درصد از قدرت استخراج بیت کوین در اختیار 4 ماینر چینی

«برد گارلینگهاوس» (Brad Garlinghouse) به عنوان مدیریت ریپل خاطر نشان کرد که ۴ ماینر در چین ۸۰ درصد ازحجم استخراج و قدرت بیت کوین و اتریوم در جهان را در اختیار دارند.

به نقل از newslogical، گارلینگهاوس به صورت مفصل در خصوص دنیای ارزهای دیجیتال به ویژه در مورد بیت کوین XRP به گفتگو پرداخت و گفت اینکه بانک های مرکزی کشورهای بززگ در سدد توسعه ارز دیجیتال مخصوص خود هستند بسیار جالب و بحث برانگیز است و این اتفاق باعث رونق اقتصاد کشورهای بزرگ خواهد شد و پیامد های خوبی با خود به همراه دارد.

برد در جواب به پرسش افراد در خصوص اینکه آیا پین در دنیای ارزهای دیجیتال در مثاب آمریکا پیشرو تر و پذیرش بیشتری دارد گفت که آمریکا میبایست به سرعت بدنبال عرضه چارچوب های مناسب خود باشد زیرا کشورهایی نظیر سنگاپور، چین و تایلند با سرعت در حال ارائه قوانین مخصوص خود هستند تا زودتر قادر باشند ارز دیجیتال خودرا به بازار عرضه کنند.

گارلینگهاوس بر این باور است ایالات متحده میتواند با ارائه قوانین و چارچوب های مناسب برای کشور خود در زمینه ارزهای دیجیتال و بیت کوین حرف اول را در دنیا بزند.

رئیس ریپل در ادامه صحبت هایش به قدرت بالای کشور چین در خصوص استخراج ارزهای دیجیتال پرداخت و خاطر نشان کرد که پیشرفت چینی ها در این زمینه بسیار فوق العاده بوده و آن ها بیشترین قدرت استخراج بیت کوین در جهان را در اختیار دارند و دولت این کشور در این خصوص نگاهه اقتصادی دارد.

وی بارها به ایلات متحده توصیه کرده که با رائه قوانین و چارچوب های شفاف و آسان باعث شوند افراد زیادی بتواندد به سهولت وارد این دنیا شوند. همچنین برد معتقد است سال 2020 سال بسیار مهم و خوبی برای ارزهای دیجیتال خواهد بود.

برد در جواب این پرسش که آیا XRP قادر است در آینده برای جایگزینی ارز فدرال آماده باشد اظهار کرد؛ «XRP Ledger» در واقع یک فناوری لایه باز است و بیشتر روی بانک های تجاری تمرکز دارد. با این وجود افراد در حال فعالیت روی این فناوری هستند تا بتوانند ویژگی های مضاعفی روی آن پیاده کنند.

او در ادامه به این مضوع اشاره کرد که این شرکت جهت پیشی گرفتن از رقبا در حال کار بررسی و انجام امور مربوط به حواله های بین المللی میباشد.

وی در خصوص سود حاصل از سرمایه گذاری روی XRP اظهار کرد که، مقدار ارزش هر ارزی به نقدینگی آن در طولانی مدت وابسته است.

برد معتقد است که بیت کوین و ویژگی هایش هررزو در حال پیشرفت هستند. اکنون بیت کوین در نظر مردم مانند طلا میباشد. بیت کوین ابزاری جهت نگهداری ارزش است و ارزهای مختلف دیگر با کارایی های متفاوت با ویژگی های دیگر موجود هستند.

برد معتقد است که ریپل کارآمد ترین ارز دیجیتال است، و ارزش ریپل وابسته به کارآمدی آن است، ولی برای سرمایه گذاری به یقین بیت کوین بالاتر از بقیه است.

وی خاطر نشان کرد که اکنون شرکت هایی نظیر Forte و Coil در حال بهرگیری از ریپل هستند و به همین دلیل برای او نرخ ها و نوسانات روزانه و هفتگی ریپل مدنظر نیست و او دید بلند مدت به قیمت و افزایش ریپل دارد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *