به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

علت هایی جهت بازگشت نرخ بیت کوین و رشد آن

علت هایی جهت بازگشت نرخ بیت کوین و رشد آن

موقعیت بیت کوین در چند روز اخیر اصلا مناسب نبوده، اگرچه روز شنبه بیت کوین نرخ 9200 دلاری را تجربه کرد ولی در انتها نرخ بیت کوین به 3800 سقوط کرد و بیشتر از 50% کاهش را تجربه کرد که این اصلا به مزاج تریدرها خوش نبود.

ولی اشخاص امیدوار بالاخره توانستند در فرصتی مناسب قیمت این رمزارز را به بالاتر از 5000 دلار برسانند و در انتها با کمک تریدرهای دیگر به 5900 افزایش پیدا کرد. با اینکه بیت کوین قادر نبود این سقوط 50 درصدی را تلافی کند ولی کارشناسان اعتقاد دارد که دوباره بیت کوین در روزهای جاری شاهد افزایش های مناسب خوهد بود.

یکی از تحلیل گران مشهور بیت کوین با عنوان کاربری Filb Filb که در خصوص فراز و نشیب های سه ماهه پایانی 23019 و برگشت قیمت به وضعیت مناسب در سال 2020 پیش بینی های بسیار مناسب و دقیق ارائه کرده بود، در روزهای گذشته سه علت جهت بهبود وضعیت فعلی بیت کوین بررسی کرده است. که این 3 دلیل را خبرگذاری newsbtc عنوان و منتشر کرده است.

به اعتقاد کارشناسان بزرگ، نرخ بیت کوین در آینده و به زودی افزایش و رشد قابل توجهی را تجربه خواهد کرد.

Filb Filb در تحلیل های منتشر شده در کانال تلگرام خود سه علت محکم جهت رشد دوباره قیمت بیت کوین را مطرح کرده که علیرغم ارائه نرخ معین در بررسی های خود، نشان داده که نظریه گاوری نسبت به موقعیت فعلی بازار دارد.

علت هایی جهت بازگشت نرخ بیت کوین و رشد آن

  • در الگوی کوتاه بیت کوین یک الگوی آدم و حوای کف صورت گرفته است که این موضوع معنی خوبی از صورت گرفتن یک کف نرخ و برگشت سریع نرخ ها و افزایش سریع ان را میدهد.
  • میزان سپرده گذاری در BitMEX طی زمان کمی به مقدار زیادی و عجیبی افزایش داشته است و این بیانگر رشد مقدار خرید میباشد. این موضوع نشانگر عملکرد سریع بازار میباشد و چنین پدیده ای اغلب در زمان ایجاد کف بازار شکل میگیرد.
  • Filb Filb در انتها عنوان کرد که “فهست سفارش ها با رشد قابل توجهی مشاهده شد” و این موضوع بیانگر رشد تقاضا جهت خرید در بازار ارزهای دیجیتال است.

ولی فقط Filb Filb نیست که به شرایط فعلی بیت کوین امیدوار است، Nunya Bizniz، عنوان کرد که افزایشی که بعد از کاهش پنجشنبه ایجاد شد، موجب شد تا نرخ بیت کوین از میانگین متحرک ساده 200 روزه فراتر برود. نرخ این رمزارز در امسال هیچوقت در این میزان بسته نشده است. بر اساس سخنان او “ممکن است 3800 دلار یکی از مناسب ترین نقاط برای شروع دوباره بیت کوین جهت افزایش باشد”.

در حقیقت با در نظر گرفتن اینکه قیمت بیت کوین به پایین تر از میانگین مترحک 200 روزه سقوط داشت ولی در وضعیت کنونی در حال ساخت یک “شمع” در بالای حرکت صعودی روی نمودار میباشد.

اضافه بر آن، کارشناسی دیگر با عنوان Moe بیان کرد که در نمئدار 3 روزه قیمت بیت کوین متنوجه یک “شمع گاوی” شده است، والی TD یا TD Sequential یک شکل “شمع نه” به روی الگوی حرکت نرخ بیت کوین تهیه کرده است و بیشتر در این وضعیت ها با برگشت روند نرخ ها مواجه میشویم.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *