به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

چگونه در زمان قرنطینه در خانه درآمد داشته باشیم؟ دورکاری چیست؟

چگونه در زمان قرنطینه در خانه درآمد داشته باشیم؟ دورکاری چیست؟

شما نیز جهت در امان ماندن از دست ویروس کرونا خودار در خانه قرنطینه کرده اید؟ ممکن است رستوران ها، باشگاه ها، سینماها بسته شده باشند ولی این به این معنی نیست که شما میبایست تمام پس انداز خودرا در این دوره مصرف کنید. اکنون که احتمال دارد این قرنطینه به صورت طولانی ادامه اداشته داشته باشد میبایست روش های کسب درآمد در خانه و دورکاری را نیز بلد باشیم،. اکنون قصد داریم شیوه های متنوعی به شما معرفی کنیم تا در زمان خانه نشینی نیز قادر به کسب درآمد باشید.

در این مطلب خوانید :
  • 1. تجارت سهام
  • 2. فروش وسایل کهنه
  • 3. راننده تاکسی های اینترنتی
  • 4. مشاغل یا پروژه های فریلنسری و دورکاری
  • 5. توصیه زرین اکسچنج

تجارت سهام

چگونه در زمان قرنطینه در خانه درآمد داشته باشیم؟ دورکاری چیست؟با اینکه این روزها بیشتر اخبار در خصوص ریزش ارزهای دیجیتال مختلف است ولی معامله گران حرفه ای ترسی ندارند و میدانند فراز و نشیب ارزش یک دارایی یکی از علت های اصلی برای کسب سود از معامله است. سپرده گذاری در بازار دارایی ها اغلب یک روند با مدت زیادی نیست و شما قادرید از فراز و نشیب های کم مدت یک دارایی نیز به سود برسید. چند روش اصلی جهت کسب سود کوتا مدت وجود دارد که قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم:

تجارت روز شیوه ای مناسب جهت تجارت میباشد که در آن با در نظر داشتن فراز و نشیب های ساعتی نرخ ها سرمایه گذاری خوهید کرد. تاجران روز دارایی هارا در هنگام کم شدن نرخ خیداری میکنند و با قیمت بالاتری به فروش میرسانند تتا با بهره از دو معامله و تراکنش بتوانند سود خوبی بدست بیاورند. به همان صورت که از نام این روش پیداست تاجران دارایی هارا بیشتر از یکروز نگه نمیدارند و در تلاش هستند که به سرعت آن را در موقعیت مناسب بفروش برسانند.

تجارت شناور به روشی پر ریسک در معاملات میگویند که از فراز و نشیب های نرخ در طی مدت چند روزع ای استفاده میکنند. تاجران در این شیوه دارایی های کم شده را خریداری میکنند و منتظر زمان افزایش دارایی میمانند و در هنگام مناسب آن را بفروش میرسانند. ولی احتمال دارد پیش از فروش آن ها محبور به هفته ها انتظار باشند و بیشتر جهت خرید دارایی آن را مورد تحلیل و بررسی دقیق قرار میدهند.

تجارت استقراضی به معنی قرض گرفتن مقداری دارایی از کارگزاری، فروش رساند آن، و بعد از آن خرید آن با نرخی کمتر میباشد. هنگامی که سهام قرض گرفته شده با مکرر خریداری کنید آن هارا به کارگزاری برمیگردانید و سود حاصل از این معامله در این مدت زمان را بدست میاورید. معامللات استقراضی جذابیت های زیادی دارند، زیرا مانند تجارت روز یا تجارت شناور ملزم به داشتن سرمایه زیادی برای رسیدن به سود نیستید. ولی در مقابل چنانچه شما متحمل ضرر شوید چند برابر بیشتر سرمایه از دست خواهید داد. به همین سبب بهتر است قبل از آغاز این معاملات به بررسی و تحقیق در این خصوص بپردازید.

ما نیز اغلب در تلاش بوده ایم که با بالا بردن دانسته های کاربران سایت در خصوص معاملاتف زمینه بسیار خوبی برای کسب سود آنان فراهم کرده باشیم. اگر حس میکنید نیاز به اظلاعات بیشتری دارید کافیست به بخش وبلاگ سایت زرین اکسچنج سری بزنید و چنانچه سوای دارید در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید تا قادر باشیم به بالا بردن سطح اطلاعات شما کمک کرده باشیم.

فروش وسایل کهنه

به احتمال زیاد شما نیز چند dvd یا شاید تلفن همراه کهنه و قدیمی در خانه خود دارید که دیگر بلااستفاده شده است. شما میتوانید با فروش اینگونه اجناس در فضاهای مجازی و با درج آگهی هم سود خوبی از فروش این اجناس عاید شوید و هم قادر باشید خانه خودرا از وجود این اجناس بلااستفاده خالی کرده باشید.

شما قادرید با درج آگهی های فروش در وب سایت هایی با کاربرد اینچنینی مانند دیوار و شیپور مشتریه اجناس خودرا پیدا کرده و آن هارا بفروشید. در آغاز شما میبایست شرحی از کارایی و کاربرد وسیله مورد نظر تهیه کنید و وضعیت سلامت وسیله خودرا در ان بخش نیز ذکر کنید. اغلب در کوتاه مدت درخواست هایی برای کالای شما ثبت خواهد شد و قادرید با درخواست کننده به توافق برسید و ان را بفروشید. در ضمن به خاطر داشته باشید وضعیت جنس مورد نظرتان را دقیق بنویسد تا پس از معامله و توافق به مشکلاتی از قبیل نارضایتی طرف معامله برنخورید.

راننده تاکسی های اینترنتی

چنانچه در ناحیه ای سکونت دارید که منع رفت امد های ماشین ها در آن وجود ندارد قادرید به آسانی تبدیل به یکی از تاکسی های اینترنتی اسنپ و تپسی و… شوید. در شرایط کنونی هم افرادی مانند کارکنان مراکز درمانی، رستوران ها، ادارات . موسسات جهت رفت و آمد خود ملزم به استفاده از اینگونه تاکسی های اینترنتی هستند. البته در نظر داشته باشید که حتما میبایست ماشین خودار ضدعفونی کنید. در ضمن در جهت حفظ سلامت خود و مسافران خود به این نکات توجه خاصی داشته باشید.

  • در آغاز لازم است خودروی خودرا تمیز کنید و ماشین خودرا از زبانه و اشغال و وسایل بدون نیاز پاک کنید. سطل زباله یا پاکت خالی ای برای اشغال های ماسفران در صندلی عقب قرار دهید تا در صورت لزم از ان استفاده کنند. حتما یک جعبه دستمال کاغذی برای مسافران تهیه کنید که در صورت سرفه از ان استفاده کنند.
  • بعد از رساند هر مسافر به مقصد ماشین را ضدعفونی کرده و وسایل ضدعفونی لازم را در ماشین نگهداری کنید. چنانچه روکش صندلی ماشین شما چرم باشد تمیز کردن و ضدعفونی آن به سهولت قابل انجام است.
  • از تماس فیزیکی با مسافران خودداری کنید. از دست دادن و صحبت غیر ضروری با نسافران در هنگام رانندگی بپرهیزید و در صورت توان از مسافران بخواهید که روی صندلی عقب ماشین بنشینند. همچنین در موارد ضدعفونی دست و فرمان و دنده نیز مکرر استفاده کنید.

مشاغل یا پروژه های فریلنسری و دورکاری

چگونه در زمان قرنطینه در خانه درآمد داشته باشیم؟ دورکاری چیست؟شما در گذشته به این آسانی قادر نبودید در بیرون از محل کار خود به امور دیگری مشغول باشید. سایت های فریلنسری یا دورکاری متعددی در کشور موجود است که شما قادرید با بهره از آنان درآمد مناسبی در خانه داشته باشید. جهت انجام چنین اموری اغلب میباست به مهارت های بخصوصی در رابطه با دورکاری مانند موارد زیر را داشته باشید:

تدریس : درحال حاضر که تمامی مدارس و مراکز آموزشی در کل کشور در حالت تعطیل هستند، برخی از والدین در تلاش برای یافتن معلم خصوصی هایی هستند که با بهره از وضعیت بوجود آمده مشکلات تحصیلی بچه های خودرا جبران کنند. شما برای انجام این امر نیاز به یک رایانه، دوربین وب کم و دانش در زمینه مورد نظر خود دارید. برخی از این شبکه ها مدارک تحصیلی شمارا بررسی میکنند، بناراین بهتر است پیش از شروع به این کار به مطالعه در این باره مشغول باشید.

تولید محتوا : خیلی از شرکت ها و وب سایت ها اغلب در جستجوی افرادی متخصص با دانش کافی و دست به قلم مناسب هستند که قادر باشند محتوایی مناسب و بخصوص تهیه کنند. بنابراین در صورت داشتن مهارت های لازم و داشتن حرفه بازی با کلمات و واژه ها میتوانید به این کار نیز در خانه مشغول شوید. تولید محتوا یکی از محبوب ترین روش های دئورکاری در جهان محسوب میشود.

ویرایش فیلم : در حالتی که تجربه مناسب در ویرایش و تدوین فایل های صوتی و ویدیویی دارید قادر هستید در این عرضه نیز در خانه مشغول باشید. موسسات ، سایت ها و اشخاص متعددی به چنین اموری نیازمند هستند تا بتوانند فیلم های تهیه شده خودرا مورد ویرایش قرار دهند.

کدنویسی : در حال حاضر که اشخاص متعددی مجبور به ماندن در خانه هستند پس شرکت های زیادی نیز ملزم به کدنویسی برای کار خود میباشند و در تلاش یافتن متخصصان کدنویسی حرفه ای جهت دورکاری میباشند تا برای کارمندان خود وب سایت هایی طراحی کنند و یا سایت قبلی خودرا آپدیت کرده باشند.

مدیریت رسانه : اگر تا به امروز تجربه مدیریت یک شبکهیا کانال بخصوص را برای خود یا یک شبکه دیگر داشته اید، با قرنطینه و بالا رفتن استفاده مردم از شبکه های مجازی قادرید مدریت کانال و یا شبکه خود و دیگران را به دست بگیرید و از این طریق درآمد خوبی را نیز داشته باشید.

سخن پایانی

برای حفظ سپرده خود در این شرایط خاص بهتر است از مشاوران مالی یاری بگیرید تا بتوانید سرمایه و پول خودرا مدیریت کنید تا در آینده به مشکل برنخورید. این اشخاص با توصیه های مناسب به شما کمک خواهند کرد که به اهداف خود برسید. پیش از کمک گرفتن از این افراد میبایست اهداف مالی خودرا معین کنید و فهرستی از پرسش ها و ممنوعیت های خودرا در رابطه با هدف هایتان بنویسید.

آیا شما باید برای شرکت خود دورکاری انجام دهید؟ ممکن است در کل ساعات روز مشغول به فعالیت باشید. در تلاش برای پیدا کردن وقت خالی برای خود باشید و با فراگیری دوره های مجازی دریابید که به چه صورت کارایی خودرا افزایش دهید و از راه های مختلفی در خانه درآمد خوبی بدست بیاورید. در سایت Udemy برای نخستین مرتبه دوره ای کاملا مجازی تهیه شده که به شما کمک میکند کارایی خودرا جهت دورکاری بالا ببرید و به درآمد خوب برسید.

در هر ساعتی از شبانه روز که میخواهید،درامد بدسب بیاورید.

در این وضعیت فاصله گیری اجتماعی روش های متعددی برای بدست آوردن در خانه موجود است؛ از تدریس مجازی گرفته تا سپرده گذاری و دورکاری. متاسفانه کلاهبرداران و سارقان پول شما در این وضعیت نیز دست از کار نمیکشند. جهت اموراتی که انجام میدهید هیچ چیز را بجز پول رایج قبول نکنید و همچنین از مشغول شدن به کارهایی که ملزم به داشتن اطلاعات بانکی شما میباشد دوری کنید. به خاطر داشته باشید چنانچه فرصت های شغلی بسیار خوب ودور از انتظاری پیش آمد احتمال قانونی بودن آن کم است، پس با دقت آن را برسی کنید.

 

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *