به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

فاست (Faucet) بیت کوین چیست؟

فاست (Faucet) بیت کوین چیست؟

بسیاری بر این باورند که ارزهای دیجیتال شکلی از کلاهبرداری میباشند. ولی برخی دیگر بر این باورند که آن ها قادرند تاریخ را در آینده تغییر دهند. ولی زمانی که نرخ هر واحد بیت کوین 20000 دلار بود بسیاری نظر مثبتی به آن داشتند و برخی دیگر نیز چند روزه میلیونر شدند. پس از آن برهه نرخ ها ریزش کردند. همه میدانند که بازار ارزهای دیجیتال پر فراز و نشیب هستند. اگر ممکن بود بیت کوین مجانی کسب کنید بسیار خوب بود. ممکن است از خودتان سوال کنید مگر بیت کوین کجانی نیز وجود دارد؟ بله. فاست (Faucet) یکی از شیوه های دریافت بیت کوین مجانی است.

ایا در حقیقت ارزهای دیجیتال رایگان وجود دارند؟

اغلب روشی جهت دریافت و کسب بیت کوین رایگان موجود است. ولی هیپ یک از شیوه ها قادر نیست شمارا میلیونر سازد. سرویس های کنونی که فعالیت دارند مقادیر خیلی کمی را برای شما به ارمغان میاورند. در مجموع دو منبع جهت دریافت ارز دیجیتال مجانی برای شما ممکن استو گزینه اول فاست های بیت کوین و دیگر رمزارزهاست و گزینه دوم متشکل از ایردراپ ها میباشد. اغلب منابع دیگر نیز بازی ها و تبلیغات های کلیلکی میباشد.

فاست بیت کوین چیست؟

یکی از برجسته ترین و محبوب ترین منابع دریافت بیت کوین و برخی از رمزارزها فاست ها میباشند. هر فاست قادر است مقادیر اندکی بیت کوین در مدت زمان مشخص به مشترکان خود تحویل دهد. مقدار تحویلی فاست های بیت کوین با هم فرق دارد ولی اغلب آن ها تقریبا صد الی هزار ساتوشی را به مشترکان تحویل میدهند. در هنگام نوشتن این متن، عر 100 ساتوشی (0.00000100 بیت کوین) معادل است با تقریبا 0.0036 دلار. این میزان خیلی اندک است ولی چنانچه به مقدار لازم در این فاست ها عملکرد داشته باشید، در پایان مقدار قابل توجهی بیت کوین دریافت خواهید کرد.

ولی همیشه دریافت و ذخیره بیت کوین با این شیوه مناسب نیست. زیرا در خیلی از مواقع، تا زمانی که مقدار موجودی حساب شما به مقدار معینی نرسیده باشد شما قادر به برداشت مقادیر و واریز به کیف پولتان نیستید.

هزاران سایت فاست بیت کوین و صدها faucet برای رمزارزهای دیگر در اینترنت موجود و اماده ارائه خدمات میباشند. جهت معین شدن کیفیت فاست ها میبایست یک پرسش را مطرح کرد: آیا زمانی که پای فعالیت میگذاریم ارزش این مقدار دریافتی را دارد؟

فاست های بیت کوین از چه راهی کسب درآمد می کنند؟

مشابه با اغلب پلتفرم های موجود در اینترنت،فاست ها نیز از راه تبلیغات سایت ها درآمد بدست میاورند. هرچه تعداد بالاتری از افراد از یک سایت استفاده یا بازدید کنند، سود بیشتری برای تبلیغات سایت بدست میاورد. به سبب بالا بودن تعداد اینگونه سایت ها افراد نمیتوانند تصمیم بگیرند که کدام سایت مناسب تر است. سایت های مناسب و معروف فاست علاوه بر تبلیغات کلیکی برای مشترکان خود خدمات دیگری نیز فراهم میسازند.

برخی از این فاست ها جهت تشویق و جذب مشترکان بیشتر  بازی هایی به شکل های متنوع برای کاربران فراهم میکنند و مشترکان قادرند با بازی کردن و برنده شدن مبالغی را جایزه گرفته و موجودی حساب خودرا افزایش دهند.

متاسفانه برخی از این سایت ها به شکلی برنامه ریزی شده اند که قادرند از توان پردازشی CPU سیستم شما بدون اینکه شما بفهمید جهت استخراج و ماینینگ بیت کوین بهره ببرند. به این فعالیت کریپتو جکینگ (Cryptojacking) نیز میگویند. که در آن سایت ها جهت ماینینگ ارزهای دجیتال گوناگون، از برق و قدرت راراینه شما بره میبرند. برخی از این وب سایت ها میزان اندکی از توان پردازش شما در اختیار میگیرند و برخی نیز جهت حسن نیت این امکان را گذاشته اند که در صورت رضایت از توان پردازش شما بهره ببرند و شما قادرید این گزینه را خاموش کنید. که متاسفانه تعداد این سایت ها بسیار اندک است.

فاست های معروف

اگر قصد دارید به دنیای فاست هاا و سایت هایشان ورود کنید در ادامه به معرفی چند سایت فاست محبوب پرداخته ایم که میتوانید خود انتخاب بهتری داشته باشید.

  • Faucet Hub: یکی از خدمات مناسب و عالی این سایت که برای نخستین بار در این عرصه مشاهده شد، گرآوری لینک کل فاست های در یک لیست و فهرست بود و کاربران دیگر لازم نبود جهت انتخاب فاست های متنوع تمام سایت هارا بگردند. یکی از قابلیت های مناسب دیگر این سایت معین کردن میزان درآمد شما از فاست و اینکه چه مقدار زمان برای این فعالیت میبایست صرف کنید و همچنین دوره های پرداخت های خودرا نیز برای کاربران معین نموده است. و در پایان معین میکند یک فاست اکنون به درستی فعالیت میکند و برای مثال ارز دیجیتال این فاست هنوز ارزش خودرا حفظ کرده است. شما در این سایت قادرید که فاست ارز دیجیتال مورد نظر و محبوب خودرا مانند اتریوم، مونرو، لایت کوین، بیت کوین کش و دیگر رمزارزهارا پیدا کنید و از سالم بودن آن اطمینان داشته باشید.
  • Bonus Bitcoin: این گزینه فاست مناسبی جهت دریافت بیت کوین میباشد زیرا هیچ بازی و موراد اضافه ای نداشته و فقط میبایتس بر روی یک دکمه کلیک کنید و سکه های خودرا بدست آورده و خارج شوید.
  • Cointiply: این فاست که مخصوص بیت کوین است بازی ها و تبلیغات های متنوعی را برای کاربران خود فراهم کرده است. مقدار درآمد قابل کسب از این فاست در مقایسه با فاست های دیگر بیشتر است و راه های بیشتری نیز جهت بالا بردن موجودی حسابتان به شما پیشنهاد خواهد کرد که در برخی موارد ممکن است موجب از دست دادن بیت کوین های شما نیز شود.
  • Moon Bitcoin: این گزینه یکی از قدیمی ترین فاست های بیت کوین محسوب میشود که هنوزهم مشغول فعالیت است. این وب سایت دارای یک گزینه متفاوت با سایت های دیگر است که شمارا قادر میسازدزمان پرداخت خودرا از قبل مشخص کنید. هرچه مدت زمان پرداخت زودتر باشد میزان پرداختی شما کمتر خواهد بود و همچنین برعکس. میبایتس با در نظر داشتن موقعیت خود مناسب ترین زمان را انتخاب کنید.

 

 

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *