به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

کاهش فعالیت شبکه بیت کوین و تعداد معاملات

کاهش فعالیت شبکه بیت کوین و تعداد معاملات

شرایط بازار ارزهای دیجیتال بعد از ریزش نرخ ها در چند هفته سپری شده در حال بازسازی است ولی مقدار تراکنش های روزانه شبکه بیت کوین هرروز کمتر میشود. این وضعیت بیانگر تحولاتی در شیوه فعالیت بیت کوین میباشد. ممکن است این رویداد ها بیانگر یک حرکت عظیم در روندهای آتی باشد.

نگهداری بیشتر و معامله کمتر

در آغاز سال نو عملکرد تراکنش های روزانه بیت کوین به صورت پایدار و ثابت درحال پیشرفت بود و این موضوع با بالا رفتن قیمت بیت کوین همراه بود. در آم برهه مقدار استخراج ها نیز افزایش قابل توجهی داشت که با همکاری بالا رفتن معاملات به رشد نرخ بیت کوین کمک میکرد. ولی در طول ماه سپری شده تراکنش ها به شکل قابل توجهی کمتر شده است و این موضوع با روزهای ریزش قیمت بیت کوین نیز همراه شده است و جالب این است که بازارهای جهانی نیز با چالش هایی روبرو است.

کاهش فعالیت شبکه بیت کوین و تعداد معاملاتنمودار فعالیت بیت کوین

در آغاز سال جاری میلادی مقدار مجموع تراکنش ها به طور روزانه 350 هزار را رد میکرد ولی هم اکنون این آمار به 275 هزار بار در روز رسیده است و حرکت ریزشی آن باقی مانده است و ادامه دارد. علت های متفاوتی میتواند موجب این حرکت ریزشی باشد. ریزش نرخ بیت کوین موجب شد تا عملکرد ماینرها نیز کاشه یابد و در انتها توان هش شبکه نیز در چند روز اخیر به تبعیت از موارد دیگر کاهش را تجربه کند. سرمایه داران بیت کوین سپرده های خودرا از صرافی ها بیرون اورده اند و این موضوع ناخوداگاه موجب کمتر شدن معاملات روزانه نیز خواهد شد.

موضوع اصلی در این وضعیت این است که سپرده گذاران بیت کوین اکنون بیشتر علاقه دارند که دارایی و سرمایه خودرا در کیف پول های خود نگهداری کنند و به همین سبب آن هارا به صرافی ها وارد نمیکنند. استفاده زیاد از کیف پول های سخت افزاری موجب کم شدن عملکرد شبکه میشود و این موضوع به شفافیت در اطلاعات بدست امده قابل رویت است. افزایش بهره افراد از کیف پول های سخت افزاری و بالا رفتن آدرس این کیف پول ها هم علتی دیگر برای صحت این امر میباشد. از یک ماه اخیر تا کنون تعداد این آدرس ها فعال بیشتر از یکصد هزار مورد بالا رفته است.

تراکنش های کم نشان می دهد که بیت کوین یک دارایی امن است

ممکن است کمی عجیب باشد ولی کم شدن عملکرد شبکه بیاگرد امنیت و صحت شبکه بیت کوین میباشد. سپرده گذاران بیت کوین های خودرا به کیف پول های شخصی خود برمیگردانند و این موضوع بیانگر این است که در وضعیت نامناسب اقتصادی ارزهای دیجیتال به سهامی امن تبدیل شده اند.

با کم شدن عرضه بیت کوین در صرافی ها و پایین آمدن تعداد معاملات، نرخ بیت کوین نیز به مرور بالا خواهد رفت. در حقیقت طرفداران بیت کوین میبایست نگران بالا رفتن تراکنش های روزانه باشند ن کم شدن آن ها. هم اکنون شبکه بیت کوین میتواند 600 هزار تراکنش را در روز پشتیبانی کند و تا هنگامی که اموری مثل شبکه لایتنینگ یا هر یک از راه حل های دیگر استفاده نشود، چالش تراکنشات بالا به وضوح دیده میشود.

مقدار تراکنش ها بیت کوین با مناسب شدن وضعیت بازارهای جهانی و اقتصاد بیشتر خواهد شد. ولی با این حال اطلاعات دریافتی نشان میدهد که هم اکنون این ارز دیجیتال به شکل دقیق به طراحی های خود عمل میکند.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *