به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

هاوینگ بیت کوین کش به وقوع پیوست

هاوینگ بیت کوین کش به وقوع پیوست

هاوینگ بیت کوین کش، یکی از اصلی ترین فورک بیت کوین، کمی زودتر از هنگام از قبل پیش‌بینی شده به وقوع پیوست و در حال حاضر پاداش بلاک آن نصف شد. از این زمان به بعد، مقدار پاداش استخراج‌کنندگان بیت کوین کش در عوض ۱۲.۵ واحد، کاهش پیدا کرده و معادل ۶.۲۵ واحد BCH خواهد بود.

به نقل از کارشناس ارشد زرین اکسچنج، نمره بلاک در بلاک چین بیت کوین کش، پنجمین ارز دیجیتال معتبر بازار، در ساعت تقریبا ۱۶:۵۰ به وقت تهران، به ۶۳۰,۰۰۰ تنزل پیدا کرد و با این حساب، طی پدیده ای با عنوان «هاوینگ» که پاداش استخراج (بلاک) را نیمه میکند، از امروز به بعد طی هر ده دقیقه، در عوض ۱۲.۵ واحد بیت کوین کش، ۶.۲۵ واحد از آن ساخته خواهد شد.

با در نظر گرفتن این واقعه، سوده استخراج‌کنندگان بیت کوین کش که اعتماد این شبکه را کسب میکنند، به صورت ناگهانی و واقعه هاوینگ به نصف گذشته کاهش پیدا کرد. ماینر های بیت کوین کش که مبالغ هنگفتی را برای تهیه تجهیزات و ابزارآلات استخراج متحمل شده بودند، اکنون میبایست برای بقا رقابت کنند. در این بین انتظار می‌رود که ماینرهای کثیری به علت نبود توان مناسب در رقابت و وارد ضرر شدن ماینینگ، خودرا از شبکه بیت کوین کش بازنشسته کنند.

احتمالا تا چند ساعت آینده هم باید منتظر هاوینگ و نصف شدن پاداش استخراج فورک بیت کوین‌ اس‌وی (Bitcoin SV)، یکی دیگر از فورک‌های بیت کوین، یا به‌طور ریز بینانه تر فورک بیت کوین کش، باشیم

با این حال، نرخ بیت کوین کش و بیت کوین اس‌وی که از صبح به طور میانگین تقریبا ۱۰ درصد رشد داشته اند، به مرور در حال ریزش میباشد.

با توجه به اطلاعات رسیده از استخر استخراج پولین (Poolin)، با نرخ کنونی بیت کوین کش و با در نظر گرفتن هزینه برق ۰.۰۵ دلار به ازای هر کیلووات، حتی دستگاه‌های ماینینگ عرضه شده در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ نیز در شرایط کنونی ضرر آور میباشند.

باید شکیبایی کنیم و منظر باشیم که بیت کوین کش بعد از این واقع هاوینگ، طی روزهای آتی ببه چه شکلی ادامه خواهد داد.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.