به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

drift سایت معتبر کلیکی و هایپ روسیه با پرداخت روبل رایگان

drift سایت معتبر کلیکی و هایپ روسیه با پرداخت روبل رایگان

drift دریفت یک پروژه معتبر هایپ روسی میباشد که راه های زیادی جهت کسب درآمد روبل ایجاد کرده است شما در این سایت به هفت شیوه مختلف می توانید درآمد کسب کنید که اغلب این روش ها نیاز به سرمایه ندارد.

اهمیت Drift.biz

وب سایت Drift.biz با گذشت بیشتر از 150 روز از نقطه آغاز خود هم چنان به فعالیت خود ادامه می دهد که در طول این مدت مورد استقبال بسیار زیاد در بین کاربران قرار گرفت که البته بیشتر از 200 هزار کاربر منحصر به فرد در سرتاسر دنیا به خود جذب کرده که در نوع خودش بی نظیر است.

هدیه برای ثبت نام! پاداش روزانه تا 1000 روبل!
درآمد 20 تا 36 درصد در هر ماه!
برداشت به شیوه ها و ارزهای مختلف مانند حساب پاییر، پرفکت مانی، بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و دوج کوین

مجوز و تاییدیه های لازمه

پروژه Drift.biz توسط شرکت بین المللی DRIFT GAMES LTD که در انگلستان به آدرس 5 Jewry Street، لندن EC3N 2EX ثبت گردیده است، توسعه و مدیریت می شود. لینک مشاهده تاییدیه

آموزش ثبت نام در سایت دریفت drift

drift سایت معتبر کلیکی و هایپ روسیه با پرداخت روبل رایگان

برای ثبت نام روی لینک عضویت یا بنر کلیک کنید و فیلدهای درخواستی سایت را پر کنید. سایت به زبان روسی، انگلیسی و اسپانیایی قابل مشاهده میباشد.

Введите Логин: Enter your login نام کاربری
Введите E-mail: Enter your Email ایمیل
Введите Пароль: Enter your password رمز عبور
Повторите Пароль: Enter your password again تکرار رمز عبور

drift سایت معتبر کلیکی و هایپ روسیه با پرداخت روبل رایگان
یادتون نره که بعد از ثبت نام ایمیل خود را هم تایید کنید.

آموزش بخش های مهم سایت به دو زبان روسی و انگلیسی

به زبان انگلیسی

قسمت MAIN MENU

User account: ناحیه کاربری و اطلاعات کلی
Taxis:
تاکسی ها آغاز سفر شما در پروژه میباشد. بلافاصله بعد از ثبت نام ، شما نخستین تاکسی خود را دریافت می کنید تا در اسرع وقت با این پروژه آشنایی کامل را بدست بیاورید– «Hyundai Solaris». هر اتومبیل در هر ساعت کار مبلغ ثابت.بدست میاورد. 9 اتومبیل جهت خرید در تاکسی در دسترس است که هر کدام دارای قیمت ، سرعت و دوره پرداخت متفاوتی میباشند.

drift سایت معتبر کلیکی و هایپ روسیه با پرداخت روبل رایگان

Carsharing:
Carsharing جایگزین اصلی تاکسی ها است ، برخی اتومبیل ها بسیار گران تر هستند و به همین ترتیب سود بیشتری را برای صاحبانشان به ارمغان می آورند. هر اتومبیل در هر ساعت کار مبلغ ثابت دریافت خواهد کرد. 9 اتومبیل برای خرید در Carsharing در دسترس است ، هر یک از آنها دارای قیمت ، سرعت و دوره پرداخت متفاوت میباشند.

شما قادرید هر بار تعداد اتومبیل های نامحدودی خریداری کنید. طول عمر هر خودرو 180 روز از لحظه خرید میباشد ، در پایان این مدت خودرو متوقف می شود تا سود کسب کند و از لیست حذف می شود.

Earning:

Site surfing:
گشت و گذار در سایت ساده ترین راه جهت بدست آوردن درآمد اضافی به تراز پرداخت میباشد. تنها کافیست از طریق سایت های تبلیغ کنندگان جستجو کنید و در هر بازدید از 0.08 روبل سود دریافت کنید. شیوه مشاهده: 1. روی عنوان هر پیوند کلیک کنید. 2. یک تایمر با زمان باقی مانده تا پایان مشاهده در صفحه باز شده وجود خواهد داشت. 3. یک چک روبات ساده را به پایان برسانید.

Task:
در اینجا قادرید لیستی از کارهای ساده را از طریق مدیریت پروژه یافت کنید. جهت به دست آوردن سود بیشتر برای تراز خرید خود این کارها را انجام دهید. برخی از از کارها می توانند در یک بازه زمانی معین چند بار انجام شوند ، اما بیشترین کارها فقط یک بار می توانند انجام شوند. انتشار پرداخت در انجمن ها و ایجاد یک پروژه وظایف بازبینی فیلم توسط سایت طی 24 ساعت بطور دستی بررسی می شود و سایر موارد به شکل خودکار بررسی می شوند.

Lottery:
قرعه کشی یکی دیگر از راه های کسب سود در پروژه بدون سرمایه گذاری میباشد. تنها در یک قرعه کشی شرکت کنید و موقعیتی برای برنده شدن در یک فولکس واگن پولو رایگان دارید. قرعه کشی یک بار در ساعت صورت میگیرد. هر کاربر پروژه قادر است تنها با کلیک کردن روی دکمه شرکت در دکمه قرعه کشی شرکت کند. در صورت برنده شدن، اعلانی دریافت خواهید کرد.

Daily bonus: جایزه روزانه که در مبالغ مختلف بسته به شانس شما براتون واریز میشه

قسمت MISCELLANEA

Leaders’ Race:

همه كاربران پروژه در مسابقه Leaderers شركت مي كنند و اين شانس را دارند كه بسته به جايگاهشان در جدول و طبقه بندي آنها ، دريافت پاداش اضافي جهت سرعت دريافت خودروها در قسمت تاكسي ها و Carsharing داشته باشند.

نژاد رهبران در 7 دسته مختلف تقسیم می شود ، شما قادرید در هر یک از آنها یا در چند گروه به طور همزمان رهبر شوید. شما در لیست رهبر موضع گیری خواهید کرد و تا هنگامی که سایر شرکت کنندگان از شما پیشی بگیرند ، جایزه را با سرعت کسب می کنید.

جایزه سرعت به طور همزمان برای تاکسی ها و Carsharing اعمال می شود ، هیچ سطح دیگری برای سطح Business وجود ندارد. خلاصه همه جایزه ها ، این بدان معناست که قادرید در چند دسته همزمان ، حداکثر 100 درصد سرعت را در اختیار خود قرار دهید.

Project statistics: آمارهای پروژه

Training center: به کاربران پروژه Drift این موقعیت داده می شود که با انجام دادن یک بازی جذاب، پول واقعی دریافت کنند. این پروژه شامل 7 راه کسب درآمد میباشد.

در مرکز آموزش، ما در خصوص مهم ترین بخش ها به شما می گوییم و بررسی های ویدیویی پروژه را از کاربران خود مشاهده می کنید ، که توصیه می کنیم حتما آنها را مشاهده کنید.

BALANCE OPERATIONS

Balance replenishment:
با پر کردن تعادل خود را “جهت خرید” شما به طور خودکار قادرید درآمد خود را از اتومبیل در “Taxopark” و “Carsharing” با عضویت در مسابقه رهبر، و همچنین به عنوان عضوی از مسابقات ماهانه سرمایه گذاران را افزایش دهید. یکی از 50 برنده شوید و برای جایزه اصلی – 30000 روبل رقابت کنید.

Payment of earnings: شیوه برداشت

Balance exchange: مبادله بالانس کاربری

Operation history: تاریخچه عملیات

drift سایت معتبر کلیکی و هایپ روسیه با پرداخت روبل رایگان

PARTNER SECTION

Partner program: برنامه های کاربران

Referral Settings: تنظیمات زیرمجموعه

My referrals: رفرال های من

Promotional materials: مواد تبلیغاتی

ADVERTISER’S ACCOUNT

My surfing: سورف های شما

شما قادرید پیوندهای خود را در سایت گشت و گذار در این صفحه مدیریت کنید. برای تکمیل ترازنامه پیوندی ، شما نیاز به بودجه برای ترازنامه تبلیغ دارید.

Ad balance replenishment: دوباره پر کردن ترازنامه

توجه! این صفحه برای پر کردن بالاس تبلیغات برنامه ریزی شده است! از تراز تبلیغ برای خرید نمای لینک در قسمت Surfing Site استفاده می شود. اگر می خواهید مانده خریدهای خود را دوباره شارژ کنید ، به قسمت مربوطه بروید.

COMMUNICATION

My profile: پروفایل شما

Direct massage: مسیج

Friend requests: درخواست و معرفی به دوستان

OTHER

Profit calculator: محاسبه سود

project rules: قوانین پروژه

support: پشتیبانی

به زبان روسی:

Для покупок: موجودی خرید
Для выплат: موجودی برداشت
Для рекламы: موجودی برای تبلیغات
Главный раздел: بخش اصلی
Кабинет пользователя: حساب کاربری
Таксопарк: بخش پارکینگ

تاکسی پارک سرآغاز سفر شما در این پروژه است. بلافاصله پس از ثبت نام ، برای آشنایی هرچه سریعتر با پروژه، اولین تاکسی خود را دریافت خواهید کرد – هیوندای سولاریس به صورت رایگان.
هر دستگاه برای هر ساعت کار مبلغی ثابت کسب می کند. در کل ، 6 خودرو برای خرید در تاکسی پارک موجود است که هر کدام دارای قیمت، سرعت و بازپرداخت متفاوتی هستند. می توانید هر بار تعداد اتومبیل های نامحدودی خریداری کنید. عمر تمام اتومبیل ها 180 روز است.
شما در این بخش می توانید ماشین بخرید سود ماهانه کسب کنید و همچنین روزانه هم سود خودتان را برداشت کنید.
Каршеринг: بخش اشتراک خودرو هم مثل بالا است با این تفاوت که خودروهای گران و پرسودی در این بخش هست.
Бизнес-уровни: در شغل های جدید سرمایه گذاری کنید و سود دریافت کنید.
Лидеры проекта: رهبران پروژه سود بالاتری کسب می کنند.
Заработок: بخش کسب درآمد
Сёрфинг сайтов: کسب درآمد با دیدن تبلیغات
Задания: انجام دادن ماموریت ها
Лотерея: قرعه کشی
Ежедневный бонус: پاداش روزانه / احتمال بردن 0.01 روبل تا 1000 در هر روز
Центр обучения: بخش آموزش سایت
Пополнение баланса: شارژ کردن اکانت
Выплата заработка: برداشت درآمد به صورت دلار، یورو، روبل و ارز دیجیتال
Обмен баланса: بخش مبادله و تبدیل
История операций: تاریخچه عملیات
Партнерская программа: سیستم زیرمجموعه گیری
Мои рефералы: تعداد زیرمجموعه های شما
Рекламные материалы: بنرهای تبلیغاتی
Мои сайты в сёрфинге: سفارش تبلیغات کلیکی
Рекламный баланс: شارژ اکانت تبلیغات
Мой профиль: مشخصات شما
Личные сообщения: پیام خصوصی
Заявки в друзья: درخواست دوستی
Чат проекта: گروه چت سایت
Статистика проекта: آماره پروژه
Калькулятор прибыли: ماشین حساب سود
Правила проекта: قوانین سایت
Тех. поддержка: پشتیبانی سایت

Drift.biz چیست؟

Drift یک بازی اقتصادی جذاب و با امکان برداشت پول واقعی است. این سایت به کاربران خود به روشهای مختلفی درآمد پرداخت می کند.
پروژه Drift.biz توسط شرکت بین المللی DRIFT GAMES LTD که در انگلیس به آدرس 5 Jewry Street ، لندن EC3N 2EX ثبت شده است ، توسعه و مدیریت می شود.

Drift از چه راه های کسب درآمد استفاده می کند؟

در Drift بیش از 7 راه وجود دارد که اکثر آنها به Drift نیاز به سرمایه گذاری و تزریق پول ندارند. در اینجا برخی از آنها ذکر شده است: تاکسی ، اتومبیل کاربری ، سطح کار ، گشت و گذار در سایت ، کارها ، قرعه کشی رایگان ، جایزه روزانه و البته برنامه زیرمجموعه گیری. توصیه می کنیم بعد از ثبت نام در مورد هر یک از آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آیا برنامه زیرمجموعه گیری دارد؟

البته یک برنامه زیرمجموعه گیری در این پروژه وجود دارد که باعث می شود بدون هیچ گونه سرمایه گذاری درآمد در Drift کسب شود. این سایت به شرکای خود 7٪ بازپرداخت ارجاع سطح اول و 3٪ بازپرداخت ارجاعات سطح دوم و همچنین یک جایزه دلپذیر در قالب 20٪ از مبلغ درآمد ارجاع در بخش Surfing سایت می پردازد.

آیا “امتیاز” یا محدودیت های دیگر دارد؟

این سایت هیچ محدودیتی برای کسب درآمد ندارد ، به جز حداقل مبلغ پرداخت شده ، که توسط سیستم های پرداخت و جمع کننده پرداخت تعیین شده است. هر کاربر می تواند دقیقاً به اندازه درآمد Drift از این پروژه خارج شود.

روش های شارژ حساب و پرداخت چیست؟

شارژ اکانت در Drift از طریق سیستم های پرداخت Payeer ، PerfectMoney ، QIWI ، Yandex.Money ، بیت کوین ، Ethereum ، Free-Kassa و دیگران اجرا می شود. شما می توانید بالانس خود را در Drift با ارزهای: RU ، USD ، EUR و ارزهای رمزنگاری کنید. بازپرداخت موجودی الزامی نیست، می توانید بدون پرداخت ترازنامه ، پرداختی را سفارش دهید.
پرداختها به سیستمهای پرداخت Payeer ، QIWI ، Yandex.Money ، Visa ، MasterCard ، Perfect Money و سایر موارد انجام می شود. پرداخت ها با ارزهای بعدی قابل دسترسی هستند: RUB ، USD ، EUR و cryptocurrency. هر استفاده از پروژه می تواند بدون محدودیت واریزی را پرداخت کند.
پرداخت ها بطور خودکار طی 15 دقیقه پس از سفارش انجام می شود. حداقل مبلغ سفارش پرداخت – 1 روبل.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *