به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

unus sed leo اونوس سِد لیوُ توکن صرافی معتبر Bitfinex

unus sed leo اونوس سِد لیوُ  توکن صرافی معتبر Bitfinex

سرویس های پلتفرم به iFinex ، شرکت مادر بیتفینکس Bitfinex برنامه ریزی شده است. چنین تصمیمی باید جهت مقابله با بحرانی که بعد از اتهامات علیه سکوی معاملاتی مبنی بر استفاده غیرقانونی از پول نقد cryptocurrency Tether بوجود آمد، کمک کند.
Bitfinex با UNUS SED LEO در تلاش است بودجه خود را تأمین کند. در نتیجه طی مبادله اولیه ، یک میلیارد دلار جمع آوری شد.
تحریم ico ها بوسیله چین در پایان 2017 موجب شد که استارت آپ های کریپتو در این کشور تلاش کنند راه حل های دیگری برای جمع آوری وجوه مورد نیاز برای پروژه هایشان پیدا کنند. این پروژه ها روند تازه دیگری بنام عرضه مبادله اولیه (LEO) را خلق کردند. این نوآوری مول شد که آنها بدون ترس از قانون یا مقامات به جمع آوری وجوه مورد نیاز خود بپردازند.
اونوس سِد لیوُ به انگلیسی: UNUS SED LEO نماد: (LEO) یک ارز دیجیتال رمزپایه یا رمزنگاری شده میباشد. ارز اونوس سِد لیوُ در عمل یک توکن غیر قابل استخراج میباشد. توکن های غیر قابل استخراج در آغاز توسط خالق آن توکن استخراج شده اند و سپس به عموم عرضه می شوند.

unus sed leo چیست؟

عرضه مبادله اولیه همچنان که از نامش پیداست، بر روی پلتفرم یک صرافی ارز دیجیتال صورت میگیرد. از آنجا که فروش توکن بر روی پلتفرم صرافی انجام می شود، صادر کنندگان توکن باید کارمزد لیست شدن را همراه با درصدی از توکن های فروخته شده در خلال LEO پرداخت نمایند. در عوض، توکن های استارت آپ های کریپتو بر روی پلتفرم های صرافی فروخته می شود و کوین های آنها پس از اتمام کار لیست می شود. از آنجا که صرافی ارز دیجیتال درصدی از توکن های فروخته شده توسط استارت آپ را دریافت میکند، در نتیجه به صادر کنندگان توکن در عملیات های بازار یابی کمک خواهد کرد و انگیزه لازم برای این کار را نیز در اختیار دارد.

اونوس سِد لیوُ unus sed leo توکن صرافی معتبر Bitfinex

مشارکت کنندگان در LEO ، مشارکت های خود را مثل LEO به یک قرارداد هوشمند نمی فرستند. در عوض، آنها میبایست یک اکانت را در پلتفرم آن صرافی که LEO در آنجا صورت میگیرد، درست کنند. مشارکت کنندگان سپس کوین ها را به کیف پول های صرافی واریز می کنند و از آن کوین ها جهت خرید توکن های صادر شده استفاده می کنند.

شیوه کار لیوُunus sed leo چگونه است؟

با الگوبرداری از بایننس کوین، آیفینکس نیز به کاربران لئو تخفیفاتی ارائه می‌دهد و توکن ها را در تاریخ سررسید می‌سوزاند.

کاربرد لیوُ؟

در صورتی که توکن لئو در اختیار داشته باشید، آیفینکس ۲۵ درصد کارمزد معاملات را از لئو دریافت می‌کند.

سایر تخفیف هایی که با در اختیار داشتن لئو دریافت می‌کنید عبارتند از:

  • تا ۲۵ درصد تخفیف در واریز و برداشت کریپتو
  • تا ۵ درصد تخفیف در وام دهی همتا به همتا
  • و هم چنین تخفیف های آینده پلتفرم های آیفینکس

هدف UNUS SED LEO

همانطور که پیش تر نیز توضیح دادیم ، iFinex ماهانه توکن های leo را معادل حداقل 27٪ از سود شرکت برای ماه قبل خریداری می کند. این یک فرآیند نامشخص میاشد ، در حالی که نشانه ها در گردش هستند. خوش بین بودن نسبت به قیمت کنونی بازار اتفاق می افتد.
نشانه های LEO که برای پرداخت کمیسیون استفاده می شوند نیز می توانند سوزانده شوند. تنها سکویی که قادر به نابود کردن قیمت ها نمیباشد ، Ethfinex است ، زیرا آن را با نام خود در سال 2017 با همین اهداف راه اندازی کرد.

مزایا برای صاحبان نشانه های UNUS SED LEO

اونوس سِد لیوُ unus sed leo توکن صرافی معتبر Bitfinex

لیو (leo) یک نوکن چند کاربردی میباشد که قادر هستید از آن در تمام پلتفرم های آیفینکس از قبیل بیتفینکس و اتفینکس استفاده کنید.اسم این توکن از unus sed leo شعار شرکت آیفینکس گرفته شده است.هرکس لیو را در اختیار داشته باشد قادر است به شکل خودکار 15 درصد تخفیف کارمزد تراکنش را در هر معامله در اختیار داشته باشد.موجودی های لیو که ارزش آن بیشتر از 5 هزار دلار باشند نیز علاوه بر تخفیف قبلی 10 درصد تخفیف دیگر نیز در کارمزد تراکنش ها دریافت می کنند.

LEO در پلتفرم های صرافی

تعداد روز افزونی از صرافی های ارز دیجیتال آغاز به پذیرش LEO کرده اند. یکی از نخستین صرافی ها بایننس (Binance) بود که چنین پلتفرمی بنام Binance Launchpad را راه اندازی کرد. در ژانویه، BitTorrent که بوسیله ترون (TRON) خریداری شده بود، فروش توکن را در بایننس شروع کرد و 7.2 میلیون دلار را در کمتر از 15 دقیقه جمع آوری کرد و به بالاترین مقدار تعیین شده رسید.

در حالی که فروش توکن ها در 15 دقیقه رویای یک استارت آپ میباشد، یک صادر کننده توکن حتی رکورد بهتری را در Binance Launchpad بر جای گذاشته است. LEO دوم در پلتفرم این صرافی یعنی Fetch.AI به بالاترین مقدار تعیین شده که ۶ میلیون دلار بود در تنها 22 ثانیه دست پیدا کرد.

پس از مشاهده موفقیت Binance Launchpad، صرافی های برجسته دیگر هم راه اندازی پلتفرم های LEO خود را اعلام کردند. از جمله این پلتفرم ها می توان Bitmax Launchpad، Bittrex LEO، OK Jumstart (OKEx)، Kucoin Spotlight و Huobi Prime را نام برد.

محاسن و معایب unus sed leo

اعتماد

یکی از محاسن بنیادی LEO اعتماد میباشد. از آنجا که فروش بر روی پلتفرم یک صرافی ارز دیجیتال صورت می گیرد، صرافی مورد نظر آن پروژه را مورد تحقیق و بررسی قرار می دهد. صرافی ها جهت حفظ اعتبار خود با دقت به بررسی صادر کنندگان توکن می پردازند. بنابراین این شیوه می تواند به حذف کلاه برداری و پروژه های مشکوک کمک کند و کلاه برداری از مشارکت کنندگان بوسیله LEO بسیار سخت تر می باشد.

در این زمینه یک LEO بنام RAID مثالی عالی می باشد. در این اواخر بیترکس (Bittrex) اعلام کرد که LEO خود جهت پروژه RAID چند ساعت قبل از آغاز فروش عمومی لغو کرده است. علت این کار لغو شدن مشارکت بین RAID و شرکت OP.GG بود که یک شرکت تحلیل داده های بازی الکترونیک میباشد.

با توجه به گزارش های بیترکس، مشارکت بین این دو شرکت قسمت اساسی پروژه بود و زمانی که این صرافی ارز دیجیتال از این خبر مطلع شده بود، تصمیم به لغو این فروش گرفته بود زیرا این صرافی معتقد بود که این پروژه به نفع مشتریان نخواهد بود.

امنیت unus sed leo

صادر کنندگان توکن لازم نیست در خصوص امنیت توکن نگران باشند زیرا صرافی قرارداد هوشمند LEO را مدیریت می کند. در ضمن فرآیند KYC/AML (شناخت مشتری و جلوگیری از پول شویی)  بوسیله صرافی برای مشتریان فراهم خواهد شد.

آسان کاری برای پروژه ها

استارت آپ های صادر کننده توکن از روند LEO که کم عیب تر از ICO می باشد، سود می برند. در حالی که سازمان های جمع آوری کننده وجه باید کارمزد و درصدی از توکن های خود را به صرافی بپردازند اما صرافی نیز در عوض در بازار یابی به آنها کمک خواهد کرد. لذا با این تفاسیر استارت آپ هایی که از طریق LEO اقدام می کنند به نسبت ICO به بودجه کمتری برای بازار یابی نیاز خواهند داشت. علاوه بر این، صادر کنندگان توکن قادر هستند از پایگاه مشتری ثابت صرافی برای دریافت مشارکت های بیشتر برای پروژه خود بهره ببرند.

لیست شدن unus sed leo

اونوس سِد لیوُ unus sed leo توکن صرافی معتبر Bitfinex

از آنجایی که در فرآیند LEO لیست شدن توکن جز توافقات میباشد، به شکل طبیعی صرافی مورد نظر در انتهای فروش، کوین را لیست خواهد کرد. در حالی که به نظر می رسد که این شیوه جایگزین ایمن تر و کارآمد تری برای ICO باشد اما هزینه های همراه با فروش توکن نیز می تواند برای استارت آپ ها زیاد باشد. کارمزد لیست شدن می تواند به ۲۰ بیت کوین نیز برسد و این در حالی است که صرافی ها قادرند تا ۱۰ درصد نیز از توکن های این شرکت های جمع آوری کننده پول را بردارند.

چگونه در یک leo شرکت کرد؟

با توجه به اینکه LEO ها هم اکنون در جامعه ارز دیجیتال نسبتا نادر میباشند، پیدا کردن چیزی که دوست دارید دشوار نیست. بعد از اینکه گزینه مورد انتخاب خود را پیدا کردید، لازم است که صرافی هایی که فروش را میزبانی می کنند، یافت کنید. قدم بعدی ثبت یک اکانت در آن صرافی ارز دیجیتال و کامل کردن فرآیند تایید KYC و AML می باشد. بعد از انجام این امورات، ارز های دیجیتالی که با آنها قادرید در LEO مشارکت کنید را بررسی نمایید. کوینی که در فروش پذیرفته شده را در اکانت خود واریز کنید. مرحله آخر منتظر شدن برای آغاز این فرآیند و خرید توکن میباشد.

نقشه راه و آینده لیوُ unus sed leo

تیم آیفینکس جزییات زیادی درخصوص کاربردهای آینده لئو ارائه نکرده است. هر چند مشخص کرده اند که محصولات آینده، تخفیف ها و مزایای بیشتری برای دارندگان لئو فراهم خواهند کرد.

آیفینکس در وایت پیپر لئو چشم انداز خود در مورد چندین پلتفرم را خاطر نشان کرده است. همین روزها می‌توان منتظر عرضه eosfinex باشیم که صرافی غیرمتمرکز بر پایه بلاک‌چین EOS میباشد.

آیفینکس هم‌ چنین برنامه هایی جهت میزبانی از پیش فروش توکن ها در پلتفرم LEO دارد. یکی از اهداف این شرکت، عرضه صرافی اوراق بهادار کاملا مجاز و قانونمند شده می‌باشد.

از کجا میتوان لیوُ unus sed leo تهیه کرد

قاعدتا محبوب ترین پلتفرم جهت خرید لئو، بیتفینکس می‌باشد. لئو در بیتفینکس به صورت جفت های معاملاتی با دلار، USDT، EOS، بیت کوین و اتریوم  در دسترس می‌باشد. اگر به دنبال صرافی های دیگر جهت خرید لئو هستید قادرید از صرافی های OKEx و IDEX استفاده کنید.

آیا IEO منجر به انفجار دور جدیدی از جمع آوری وجه خواهد شد؟

اونوس سِد لیوُ unus sed leo توکن صرافی معتبر Bitfinex

ICO ها موج وسیعی از جمع آوری وجه را در ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ موجب شدند. با این وجود، درصد برجسته ای از پروژه های ارز دیجیتال توسط کلاه برداران و یا افراد مشکوک اداراه شدند. به همین دلیل و هم به دلیل ممنوعیت ICO ها می توان گفت که این روش مدل کارآمدی برای استارت آپ های ارز دیجیتال نیست.

از طرف دیگر، LEO سطح بالایی از اعتماد را در میان پروژه های ارز دیجیتال فراهم می کند زیرا صرافی ها میزبان فروش هستند و فعالانه در آن شرکت دارند و این امر کارایی فروش را بهبود می بخشد. بنابراین روش مذکور پتانسیل تبدیل به مدل استاندارد برای جمع آوری وجوه در فضای کریپتو را دارد و شاید حتی موج بعدی جمع آوری پول برای پروژه ها از طریق این فرآیند انجام گیرد.

معاملات لیوُ unus sed leo

آیفینکس عرضه اولیه توکن در صرافی یا LEO را در ماه می به صورت فروش خصوصی و در ماه ژوئن به صورت فروش عمومی برگزار کرد. در این فروش ها، یک میلیارد توکن یک دلاری فروخته شد.

اونوس سِد لیوُ unus sed leo توکن صرافی معتبر Bitfinex

ارزش بازار لئو سریعا افزایش یافت به طوری که از لحاظ ارزش بازار رتبه آن به 20 رسیده است. از لحاظ قیمت نیز،‌ از زمان LEO قیمت آن به تدریج افزایش یافت و در تاریخ ۱۲ ژوئن به بالاترین قیمت خود یعنی ۱.۹۸ دلار رسید. در حال حاضر قیمت آن حدود ۱.۹۰ دلار است.

با وجود ادامه روند سوزاندن توکن ها برای کاهش عرضه و هم چنین افزایش تقاضا به دلیل محصولات جدید و افزایش کاربران، قیمت لئو می‌تواند به افزایش خود ادامه دهد. بازار ارز دیجیتال همیشه منطقی رفتار نمی‌کند، بنابراین ممکن است عکس این شرایط نیز رخ دهد.

نتیجه گیری

اگر طرفدار BNB هستید احتمالا نکات خوب بسیار زیادی در لئو مشاهده می‌کنید. این کوین در تمام محصولات آیفینکس کاربرد دارد. مهم تر از آن، برنامه زمانبندی آیفینکس در خصوص سوزاندن ماهانه این توکن، از قیمت آن نیز پشتیبانی می‌کند.

بعضی از اعضای جامعه کریپتو به دلیل سابقه مشکوک بیتفینکس و تتر، درباره لئو نیز بدبین می‌باشند. اگرچه تحلیل های این توکن بر روی کاغذ خوب است، اما باید با احتیاط بر روی این کوین سرمایه گذاری کنید.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *