به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

پی پال (paypal) علت رشد 7 درصدی اخیر قیمت بیت کوین!!

پی پال (paypal) علت رشد 7 درصدی اخیر قیمت بیت کوین!!

با توجه به گزارش های فراوان، پی پال در روز چهارشنبه (30 مهر سال 99) وارد شدن خود را به بازار ارز های دیجیتال به صورت رسمی اعلام کرد. به نقل از این شرکت، مکاربران پی پال قادر هستند از ارز های دیجیتال جهت هر خرید خود از آغاز سال 2021 بهره ببرند. این خبر و جزییات آن موفق شده تاثیر مثبتی روی نرخ بیت کوین گذاشته و حتی مرز 13 هزار دلاری بیت کوین نیز در همین روزها رد شد.

در سیستم تازه پی پال که از سال 2021 قابل دسترس میباشد، پرداخت ها از راه ارزهای فیات صورت میگیرد. این به این معنی است که اگر مشتریان قادرند جهت پرداخت از ارز دیجیتال بهره بگیرند ولی در مقابل ارز فیات به فروشنده تحویل داده خواهد شد.

پی پال یکی از اصلی ترین سیستم های مبادلات بین المللی پول در دنیا شناخته میشود و تقریبا 345 میلیون کاربر در تمام نقاط جهان را پشتیبانی میکند. این مقدار زیاد از کاربران موجب شده، نقش خیلی پر رنگی در صورت گرفتن تراکنش ها در اختیار داشته باشد. پشتیبانی این شرکت بسیار بزرگ از ارز های دیجیتال، باعث رشد 7 درصدی نرخ بیت کوین شده و سرمایه گذاران بیت کوین اینده بسیار بهتری را در انتظار ارزهای دیجیتال پیشبینی میکنند.

بعد از انتشار اخبار مبنی بر ورود پی پل به جامعه کریپتوکارنسی ها، نرخ بیت کوین تا 13200 دلار افزایش یافت ولی بعد از کمی اصلاح در حال حاضر نخستین رمز ارز برتر بازار در نرخ 12823 دلار در حال خرید و فروش است.

پی پال (paypal) علت رشد 7 درصدی اخیر قیمت بیت کوین!!

این افزایش قیمت برای بیت کوین بسیار حائز اهمیت بوده است چرا که آخرین بار که بیت کوین موفق شده بود برای مدت زیادی قیمت خود را در سطحی بیشتر از 12500 دلار حفظ کند؛ به سال 2017 مربوط میشود. البته بیت کوین دو مرتبه در سال 2019 نیز به سطوح بیشتر از 12500 دلار دست یافته بود ولی این افزایش به سرعت با ریزش همراه شد و این ارز دیجیتال موفق نشده بود شرایط خود را حفظ کند.

پی پال (paypal) علت رشد 7 درصدی اخیر قیمت بیت کوین!!

نمودار زیر فراز و نشیب های نرخ بیت کوین از سال 2017 تا امروز را نمایان میکند. اگر به صعود و فرود های پیشین بیت کوین با دقت بیشتر توجه کنید در میابید که مجموعه فرزا و نشیب هایی که از فروردین امسال آغاز شده اند، به مراتب بیشتر قابل پش بینی بوده اند، و بر خلاف حرکت های سهمی وار پیشین خود، این مرتبه رفتار بسیار مناسبی داشته است. منظور از یک رفتار مناسب برای ارز دیجیتال این است که پایین ترین تاثیر را از خبرها و حاشیه های بازار دریافت کند.

هم تکنون، اخبار مربوط به استفاده پی پال از بیت کوین و دیگر ارز ها، شاخص حراس و طمع بیت کوین را در وضعیت خنثی و تقریبا مثبت قرار نموئده و با توجه به نظر کارشناسان، احساسات زودگذر نخواهند بود که نرخ را تحت تاثیر خود قرار داده اند.

چگونه از ارز های دیجیتال در تراکنش های پی پال بهره ببریم؟

پی پال (paypal) علت رشد 7 درصدی اخیر قیمت بیت کوین!!

بیت کوین، بیت کوین کش، ارز لایت کوین، اتریوم ارز هایی میباشند که پی پال به شکل رسمی اعلام کرده در سیستم انتقال پول این شرکت میتوانید از آن ها بهره ببرید. پی پال یک اعلامیه رسمی در مورد بهره از این ارز ها در نقل و انتقالات خود عرضه نموده که در آن اینگونه به امورات اشاره شده :

کاربران پی پال قادرند ارز های دیجیتال را در حساب کاربری خود حفظ کنند و جهت انجام اینکار ملزم به پرداخت به هزینه نیستند. همچنین خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال از تاریخ 31 دسامبر 2020 بدون هیچگونه کارمزدی در شبکه پی پال در دسترس میباشد. البته چنانچه قصد تبدیل ارز های دیجیتال به همدیگر را داشته باشید، مانند هر سیستمی از نرخ تبدیل جهت change کردن یک ارز به ارز دیگر بهره گرفته میشود.

با توجه به آن چیزی که پی پال گفته است، در اغاز فعالیت این سیستم کاربران قادر نیستند از پی پال به دیگر حساب ها ارز دیجیتال ارسال کنند و یا اینکه به شکل مشابه از سایر کیف پول های خارج پی پال، به کیف پول خود در پی پل، کریپتو واریز بنمایند. هم اکنون تنها می توان با پی پل ارز دیجیتال خریداری نمود و آن ارز را در کیف پول شخصی پی پال مگه داشت. حتی شما قادر نخواهید بود ارز دیجیتال را از یک حساب پی پال به حساب دیگری در پی پل بفرستید.

چنانچه قصد فروش ارز دیجیتال خود در سر داشته باشید، پی پل آن را از شما خریداری میکند، و معادل ارز خریداری شده شما به حساب پی پل کش و یا پی پل کش پلاس فرستاده میشود و امکان بهره از آن به سهولت امکان پذیر است.

با اینکه امکانات جدید پی پال در زمینه ارزهای دیجیتال که به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت، بسیار محدود میباشد، و کاربران به سبب در اختیار نداشتن کلید خصوصی کیف پول خصوصی خدشان، دسترسی مستقیم به کیف پول خود نخواهند داشت، ولی عجیب نیست پی پال جهت آغاز استفاده از ارز های دیجیتال به صورت محتاط فعالیت نماید. آن چیزی که معلوم است این است که می توان این اتفاق را پیشرفت عظیمی در موضوع تراکنش های آنلاین برداشت کرد.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *