به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بررسی وضعیت نرخ بیت کوین در آستانه 14000 دلار

بررسی وضعیت نرخ بیت کوین در آستانه 14000 دلار
  • امروز نرخ بیت کوین با وجود فروش بسیار زیاد در بازار سهام، حرکت افزایشی دیگری را در پیش گرفت.
  • این امر این ایده را که شرایط بیت کوین از دارایی های سنتی کاملا جدا میباشد را اثبات می کند.
  • در ضمن امروز صبح که بیت کوین موفق شد به رقم 13500 دلار دست پیدا کند، دوباره بالاترین نرخ امسال خود را لمس کرده است.
  • چنانچه بیت کوین موفق شود موقعیت خود را در این میزان تثبیت کند و در مقابل رسیدن به سطح 13200 دلار مقاومت نماید، این ارز قادر است به زودی در یک جنبش آنی به 14000 دلار دست پیدا کند.
  • این یک میزان مقاومت جدی میباشد که احتمالا افزایش بیت کوین را با سرعت کمی همراه خواهد کرد.

بیت کوین در ماه اخیر در حال قدرت نمایی بسیار فراوانی است. در حالی که نرخ اتریوم و دیگر آلت کوین ها در حال ادغام (consolidation) و یا کم شدن میباشند، بیت کوین در حال ثبت رکورد های تازه ای برای سال 2020 میباشد چرا که گاو ها تنها میخواهند قیمت 14000 دلاری بیت کوین را شاهد باشند.

اتریوم اخیرا فعالیت کم قدتر رتی نسبت به بیت کوین داشته است و هنگامی که روند ارز های دیجیتال به سوی بالا افزایش داشته است، با یک یا دو روز تاخیر این جرکات را تکرار کرده است. به همین جهت، چنانچه قیمت بیت کوین همچنان این حرکت افزایشی خودرا در پیش بگیرد، احتمالا امروز یا فردا باید شاهد افزایش اتریوم و آلت کوین ها باشیم.

یکی از کارشناسان صاحب نام عنوان کرد ت که انتظار دارد بیت کوین در زمان کمی یک تلاطم جزئی را تجربه کند و رسیدن به 13000 دلار واکنشی بسیار طبیعی میباشد او همچنین گفت که شکست به زیر این میزان، به حرکت افزایشی بیت کوین پایان خواهد داد.

در هنگام نگارش این خبر نرخ بیت کوین 13765 دلار میباشد که نشان از یک افزایش بسیار شدید خواهد بود، چرا که خرس ها نرخ بیت کوین را به 12800 دلار کشیدند و بیت کوین در زمان کوتاه به این میزان دست یافته است. پشتیبانی در این میزان از اهمیت زیادی برخوردار است و به عنوان یک کاتالیزور جهت این افزایش فعالیت کرده است.

یک تحلیلگر اعتقاد داشته که 13000 دلار به یک میزان با اهمیت در کوتاه مدت تبدیل شده است چراکه او اعتقاد دارد که کاهش به زیر این میزان، ضربه مهلکی به چشم انداز فنی بیت کوین وارد خواهد کرد.همچنین، او به این امر اشاره کرد که کاهش اندک قادر است به افزایش بیشتر در آینده منجر شود.

بررسی وضعیت نرخ بیت کوین در آستانه 14000 دلار

شیوه حرکت بیت کوین در روزهای پیش رو، به پیش بینی شرایط بیت کوین در کوتاه مدت کمک خواهد کرد و این مسئله را شفاف میکند که آیا در حقیقت بیت کوین مرز 14000 دلار را می شکند یا خیر ؟

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *