به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

سه ارز دیجیتال نا شناخته شده برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰

سه ارز دیجیتال نا شناخته شده برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰

اگر کمی صادقانه تر و منطقی بازار ارز دیجیتال را رصد کنید، به غیر از بیت کوین و چند آلت کوین دیگر مثل SNX ،SEELE و LINK، سال ۲۰۱۹ سال دشواری برای دیگر ارزهای دیجیتال بوده و تقریبا اغلب آن ها روندی کاهشی داشته اند.

البته این به معنی کنار کشیدن از بررسی سایر ارزهای دیجیتال نمیباشد. با اینکه تنها با دید پرریسک میبایست به خرید این کوین‌ها نگاه نمود، ولی منطقی است که بعد از طولانی شدن بازار خرسی، کمی بیشتر به این ارزها نگاه داشته باشیم.

طی این مطلب که برگرفته شده از سایت sludgefeed، میخواهیم سه ارز دیجیتالی که اکنون حجم بازار کمی را سپری میکنند ولی می‌توان برای سال ۲۰۲۰ نگاهی خوشبینانه به انان داشت را با شما بررسی کنیم

توجه: ارزهای دیجیتال بررسی شده، صرفا نظر شخصی تحلیل‌گر میباشد و وب‌سایت زرین اکسچنج هیچ‌گونه مسئولیتی در برابر سود یا زیان‌های ممکن از سرمایه‌گذاری شما کاربران عزیز نخواهد داشت.

ارز دیجیتال (Voyager Token (VGX

مناسب تر است برای این ارز دیجیتال ناشناخته در عوض واژه مارکت کپِ کم، از میکرومارکت کپ بهره ببریم. مجموع مقداربازار این توکن تنها ۲.۱ میلیون دلار میباشد. VGX که به تازگی تغییر اسم و لوگو داده مقرر است به عنوان توکن کاربردی در کارگزاری‌های ارز دیجیتال و سایر محصولات آینده مورد بهره قرار بگیرد و مزایای متنوعی برای کاربران خود فراهم کند. یکی از این مزیت ها، اعطای ۵ درصد سود سالانه به دارندگان VGX میباشد که از راه نرم‌افزار Voyager و به شکل ماهیانه پرداخت میشود.

سه ارز دیجیتال نا شناخته شده برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰

بالا رفتن آمار بهره از نرم‌افزار تریدینگِ فاقد کارمزدِ Voyager و این حقیقت که VGX نخستین توکن ادغام شده با کارگزاری‌های ارز دیجیتال (و نه صرافی‌ها) میباشد، موجب می‌شود توکنِ بسیار خوبی برای ارزیابی و تحقیق بیشتر سرمایه‌گذاران در سال ۲۰۲۰ تبدیل شود.

ارز دیجیتال (Ultra (UOS

دومین مورد از ارزهای دیجیتال ناشناخته توکن UOS به شکل یک توکن کاربردی در «اولترا» (Ultra) بهره گرفته خواهد شد. اولترا یک پلتفرم توزیع‌شده جهت بازی‌های رایانه ای میباشد. حجم بازار این توکن ۶.۴ میلیون دلار است و چیزی که در خصوص این توکن از جذابیت زیادی برخوردار است، همکاری آن با شرکت‌های عظیمی مثل AMD، غولِ تولیدکننده GPU به علاوه Ubisoft، سازنده گیم های Assassin’s Creed و FarCry میباشد.

سه ارز دیجیتال نا شناخته شده برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰

اولترا به شکل جایگزینی جهت پلتفرم‌های بازی متمرکز مثل Stream ایجاد شده که هدف آن تمرکز بر توسعه‌دهنده میباشد. این پلتفرم قابلیت هایی را برای کاربران خود بوجود میاورد که می‌توان به اموری مثل درآمد دوبرابر نسبت به دیگر رقبا، بارگیری ساده از پلتفرم‌های مشهوری مثل Xbox و PlayStation از راه SDK جهانی و توسعه ساده تر بازی از راه در اختیار گذاشتن مشوق‌های مالی جهت استفاده از نسخه بتا و کشف باگ نام برد.

ارز (Loom Network (LOOM

یکی از خوشبینانه ترین ارزهای دیجیتال ناشناخته از لحاظ توسعه Loom Network میباشد، این پروژه با مارکت کپ ۱۶.۵ میلیون دلاری، یک پایه نخستین جهت پلتفرم DPoS میباشد به عنوان پلی میان اتریوم و دیگر بلاک چین‌ها فعالیت می‌کند و به بازی‌ها و دیگر برنامه‌ها این ویژگی را می‌دهد که سرعت تراکنش‌های بیشتری نسبت به شبکه اتریوم در اختیار بگیرند.

با اینکه قیمت Loom طی سال ۲۰۱۹ با فراز و نشیب های فراوانی همراه بوده، لی این ارز دیجیتال هم اکنون سودهای بسیار مناسبی را برای دارندگانش فراهم میکند و برنامه‌های زیادتری نیز برای آینده چیده است. از این برنامه‌ها می‌توان به تبدیل Loom به یک دارایی چندزنجیره در مقداری از بلاک چین‌های مورد علاقه مثل Binance Chain اشاره کرد. این پروژه همچنین در تلاش است فراتر از دنیای بازی و در اموری مثل اقتصاد غیرمتمرکز، برنامه‌های دولتی و سازمانی پیشرفت داشته باشد و کاربری‌های فراوانی به توکن و پلتفرم خوداضافه کند.

سه ارز دیجیتال نا شناخته شده برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰

به یاد داشته باشید مثل هر ارز دیجیتال دیگری، سرمایه‌گذاری روی این ارزهای دیجیتال نیز ریسک‌ فراوانی به همراه خواهد داشت. بخصوص به سبب حجم بازار بسیار پایینی که این سه ارز دیجیتال در اختیار دارند.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.